FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Nadšenec Profil 
18. 3. 2023 09:01 Odeslat příspěvek
Super. :tleskani

Já jsem zvědavý, kdy připíšou 2000 Kč za platbu mobilem nebo hodinkami u mě jako u nového klienta.

Jinak jsem si chvíli říkal, že bych si ten jejich účet nechal na stálo. Ale to bankovnictví jak v PC, tak v mobilu, je pro mě děsně chaotické, naprosto se to vymyká všem standardům, a princip fungování mSpoření je mi proti srsti. Jestli mají pocit, že mají míň klientů než chtějí, tak tohle je jeden z hlavních důvodů.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
19. 3. 2023 22:49 Odeslat příspěvek
pan osobní bankéř Šmarda z mBank mě oslovil s nabídkou mKreditky Plus s tím, že mi může vracet 1% nejen z plateb mobilem u obchodníků, ale i z internetových plateb, stejně jako nyní moje mKreditka eShop, pokud budu platit pomocí GPay.

Podle mě to nemá oporu v informacích banky ani v podmínkách.

info z webu mBank - mKreditka Plus:
"1 % zpět z plateb mobilem nebo hodinkami"

Z podmínek

"2.2 Z každé zaúčtované bezhotovostní platby u obchodníka prostřednictvím terminálu provedené tokenem kreditní karty mKreditka Plus a mKreditka Broker Consulting pomocí zařízení podporujícího mobilní bezkontaktní transakce v daném kalendářním měsíci připíše Banka v následujícím kalendářním měsíci odměnu ve výši 1 % z částky platby na
účet mSpoření. "

Tedy platba na fyzickém terminálu, nikoliv internetová platba pomocí GPay.

Funguje to prakticky jinak než je v podmínkách? Tedy např. jako u KK eShop, CRV/ATM nebo GPay/RVLT ? Díky.


Naposledy upravil A1rh- dne 20. 3. 2023 00:02, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
19. 3. 2023 23:40 Odeslat příspěvek
Řekl bych, že jsi špatně pochopil, co ti napsal. Stejný je ten 1% bonus, ale u každé karty je to z jiného typu plateb.


Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2023 00:10 Odeslat příspěvek
to Miloš: Právě jsem upravil svůj příspěvek výše, omlouvám se, protože z té mnou uvedené citace opravdu plynulo co píšeš, ale on mi předtím volal i telefonicky a tam mluvil přímo o tom, že ta kreditka Plus umí vracet jak za fyzické, tak i internetové platby, jinak bych mu ani neříkal, ať mi pošle další informace.
Dnes jsem mu odepsal ať mi to své tvrzení doloží konkrétními podmínkami k produktu.

Zavaní to trochu snahou prodat za každou cenu, do telefonu řekne něco co nelze později doložit, do mailu pošle lehce zavádějící vyjádření, které se dá pochopit 2 způsoby, ale vykecal by se z toho, že to myslel jinak.
Jsem zvědav co mi odepíše nebo zavolá.
Takže předpokládám, že z internetových plateb s mKreditkou Plus žádný bonus nijak získat nelze.


Offline - Inventář Profil 
20. 3. 2023 11:09 Odeslat příspěvek
Tak banka může povolit (v systémech nastavit) cokoliv, záleží, jaké mají bankéři ve vztahu k vedení/IT kontakty a pravomoci. Šlo by logicky o neveřejnou nabídku, když by to v podstatě bylo sloučení odměn kreditky Plus a eShop do jediné. Třeba to časem bude i veřejné a nebude třeba šaškovat s dvěma kreditkami :) (i když pravda, u takové sloučené by to chtělo strop odměn na 2x200 Kč, abychom nebyli kráceni :D ). Fakt ale považuji za nepravděpodobné, že by nějaký bankéř projevil tak hrubou neznalost, aby nevěděl, že veřejné podmínky těch dvou kreditek toto obojí na jedné neumožňují - i proto předpokládám neveřejnou nabídku (možná testovací?).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 3. 2023 14:32 Odeslat příspěvek
A nebylo to tohle?

Mi přijde, že v mbank nabrali novou, kvalitně proškolenou a výrazně proklientskou sílu ;)

https://twitter.com/lenny_cze/status/16 ... 5209601024


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 3. 2023 16:40 Odeslat příspěvek
Já teď něco řešil s mbank podporou a pokaždé jsem dostal naprosto rozdílnou odpověď, a když je na to upozorním tak se naprosto nic neděje.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 3. 2023 10:16 Odeslat příspěvek
radoch1 píše
rssreader píše
Dneska mi z aplikace mBank naskočilo upozornění o příchozí platbě 0.00 korun, ať se prej podívám o koho mi přišla... Stalo se to také někomu, nebo si dělají srandu jen ze mě?
Doplnění: Tak prý se jednalo o chybu. Pokud se to někomu také stalo, doporučují vypnout a zapnout notifikace v Aplikaci.


Mám několik týdnů stejný problém. Zkoušel jsem notifikace vypnout, uzavřít aplikaci, znovu zapnout, ale problém se stále vyskytuje. Aktualizováno na poslední verzi.
Neví někdo o dalším řešení? Ješte mě napadá vymazat data aplikace a znovu zprovoznit.....


Tak mě to také stále chodí. Dle informací z chatu je to chyba na jejímž odstranění stále pracují.
Ještě mě napadá zkusit úplně odinstalovat aplikaci a znovu nainstalovat, ale na to kašlu. Nehodlám na to mrhat svým časem. Snad to někdy opraví... Jen začínám mít trochu obavy o peníze u nich, když jim dělá problém opravit takový primitivní bug. :-l


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 3. 2023 10:42 Odeslat příspěvek
Předpokládám že nabití Revolutu (s použitím Curve karty) není u mKreditky Plus okamžitě úročeno?
(Nenašel jsem žádnou info zde ani na webu mBank)


Offline - Inventář Profil 
22. 3. 2023 10:46 Odeslat příspěvek
Předpokládáš správně a klidně to můžeš udělat i napřímo, bez zapojení Curve. Okamžitě úročeno je to jen u kreditek HB.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 3. 2023 11:05 Odeslat příspěvek
Díky za ujištění.
Curve je zapojená jen kvůli budoucímu GBIT (a budu doufat že Curve nebude mít s Revolutem problém...).


Offline - Nadšenec Profil 
22. 3. 2023 11:19 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Fakt ale považuji za nepravděpodobné, že by nějaký bankéř projevil tak hrubou neznalost, aby nevěděl, že veřejné podmínky těch dvou kreditek toto obojí na jedné neumožňují - i proto předpokládám neveřejnou nabídku (možná testovací?).


:D vždyť je to ve všech bankách stejný


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 3. 2023 18:49 Odeslat příspěvek
Zdravím, platí ta akce 2000Kč i pro založení přes mobilní aplikaci nebo to musí být přes web? Nikde sem to nedohledal, tak se radši zeptám. díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845 ... 883  Další stránka
Stránka 842 z 883 [ Příspěvků: 13244 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies