FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Inventář Profil 
26. 8. 2021 08:33 Odeslat příspěvek
Zatím jen tři body zmíněné výše (Česká pošta, sázkovky MCC 7995, finanční služby MCC 6012). Ale to je tak beze změny už dlouho (přesně od 1.12.2020). Stačí si na webu mBank u kreditek v uvedených dokumentech otevřít "Informace k doplňkovým službám k osobním kreditním kartám mKreditka, mKreditka e-Shop, mKreditka Plus a mKreditka Broker Consulting" a zajímat se o kapitolu 2 (výluky v posledním jejím bodě).
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 9. 2021 09:59 Odeslat příspěvek
Za měsíc mi končí občanka a mBank mě na to při přihlašování začala upozorňovat. Požádal jsem o novou a v mBank Chatu si postěžoval, že to na mě vyskočí pokaždé a zeptal se, jak se to dá zrušit. Odpověď mě překvapila - při žádosti o nový občanský průkaz ten současný přestal platit (i když má platnost ještě měsíc) a tak mě bude mBank při každém přihlášení do IB (třeba i 3x denně) upozorňovat, abych jim nahrál údaje o novém. A když mi to přišlo jako blbost, tak si to prý mám ověřit na městském úřadu.

Edit:
Bude to opravu kravina:
" Dosavadní občanský průkaz bude zneplatněn při převzetí nového občanského průkazu."
https://portal.gov.cz/sluzby-vs/S143#_caste-dotazy


Offline - Administrátor Profil 
3. 9. 2021 17:28 Odeslat příspěvek
Že to na tebe bude vyskakovat 3x denně je daň za to, že ti po vypršení platnosti občanského průkazu nezruší účty. To je AML v praxi.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 9. 2021 20:34 Odeslat příspěvek
S nejakym vyskakovacim otravovanim ja nebojuji....
Jen stale nemuzu dodat relevantni info. prestoze je nejakej pokrok a slo by v apce zmenit, no bohuzel abych zmenil OP je treba jeste dodat info. jine kde na mne neni kolonka. Resil jsem s linkou, ze nechci byt zarazen v kategorii do ktere nespadam(ani v podkolonce ostatni nad kterouzto je nadrazena prave ta kam nepatrim) . Slibila, ze preda dal tak cekam. Az... tak jim to opravim.
A jen pro zajimavost krasne spojili cz/sk -takova ceskoslovenstina...

Přílohy

zaz (2).jpg
zaz (2).jpg
[ 205.04 | Zobrazeno 56 krát ]




Offline - Diskutér Profil 
6. 9. 2021 16:32 Odeslat příspěvek
Pro bonus pro nové klienty platí i platby přes CRV? Berou se jako internetové?


Offline - Diskutér Profil 
6. 9. 2021 16:51 Odeslat příspěvek
ano aspon pro KK eShop tomu tak je


Offline - Diskutér Profil 
6. 9. 2021 17:00 Odeslat příspěvek
tak snad tomu bude tak i na debetní visa svět :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 9. 2021 08:14 Odeslat příspěvek
Lze v mob.aplikaci mBank nějak nastavit aby autorizace plateb probíhala jen pomocí otisku? Už několikrát to po mě chtělo PIN.


Offline - Diskutér Profil 
9. 9. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
Tak buď je platba bez autorizace a nebo přes pin. Otiskem se jde akorát přihlásit ale potvrzovat platby jen pinem.


Offline - Nadšenec Profil 
18. 9. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
V mobilní aplikaci jsou okamžité platby. :shock:


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 9. 2021 12:57 Odeslat příspěvek
Placené?


Offline - Administrátor Profil 
18. 9. 2021 16:12 Odeslat příspěvek
Lol Phirae píše
V mobilní aplikaci jsou okamžité platby. :shock:
Prosím tě, kde?


Offline - Nadšenec Profil 
18. 9. 2021 23:38 Odeslat příspěvek
No, normálně v platbách. Verze Android aplikace 3.46.1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 9. 2021 04:59 Odeslat příspěvek
V mé 3.45.0 okamžité platby nejsou. Update se mi nenabízí a rovněž na Google Play vidím poslední verzi 3.45.0 z 5.8.2021...


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 9. 2021 05:21 Odeslat příspěvek
Na Google Play vidím, že mám verzi 3.46.1, ale v appce nikde verzi nevidím. Mám Android 11. Okamžité platby v appce mám, ale když jsou placené, tak je stejně nepoužiji. Možnost placené okamžité platby se zobrazí, až když při platbě zadáte protiúčet jiné banky, která je přijímá. Udělal bych screenshot, ale appka to nepovoluje, dá se to nějak obejít?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745 ... 883  Další stránka
Stránka 742 z 883 [ Příspěvků: 13244 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies