FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Nadšenec Profil 
2. 6. 2021 08:45 Odeslat příspěvek
Tak po prvním přihlášení trochu šok, kdo mě ukradl omalovánky :D ... ale na druhou stranu je to po chvilce zkoumání intuitivnější, než předchozí verze omalovánek. Raději kdyby ale odbourali korunové výpalné za okamžitou platbu, bo přes omalovánky se ještě přenesu, ale přes výpalné u v pravěku bezpoplatkové banky již nikoliv ;-) 8-)
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
2. 6. 2021 18:49 Odeslat příspěvek
Tak jsem se přihlásil do IB, abych převedl zbytkové úroky ze spořáku pryč. Opět (po kolikáté už) jsem musel nastavovat schválené (či jak tomu nadávají?) zařízení (můj PC), který je stále stejný. Převést zbytkové úroky z mSpoření na mKonto bylo víceméně stejné jako u původního IB akorát na to nejsem vůbec zvyklý, čili o zlepšení není ani řeči. To samé posílání z mKonta je stejně hrozné jako dřív. Nejsem běžný uživatel, na omalovánky jsem si musel zvyknout, změna přišla, ale zda k lepšímu? Prozatím si to úplně nemyslím.


Offline - Inventář Profil 
2. 6. 2021 18:55 Odeslat příspěvek
Používej jako já jen mobilní aplikaci, nové IB jsem ještě ani neotevřel, nebylo třeba. A zrovna ten převod částky z mSpoření na mKonto je v appce rychlé a intuitivní, v menu toho konkrétního spoření položka Převod (nebo naopak položka Vložení, pro převod z mKonta do úspor).


Offline - Diskutér Profil 
2. 6. 2021 20:31 Odeslat příspěvek
Tak je pravda, že převod z mSpoření na mKonto lze udělat (minimálně) dvěma způsoby. Buď přes MOJE FINANCE - SPOŘENÍ - Všechny, to je asi 9 kliknutí, nebo rovnou na hlavní obrazovce přes "tlačítko" NA MŮJ ÚČET. To je sice jen o 1 kliknutí méně, ale i tak to působí, že je to rychlejší - aspoň pro mne, protože až do přepočítání jsem si myslel, že rozdíl je větší než 1 kliknutí myší.


Offline - Inventář Profil 
2. 6. 2021 22:51 Odeslat příspěvek
To jen potvrzuje co píšu, že výrazně vede appka :). Tam stačí klepnout na Finance, mSpoření, pak na název daného spoření, ikonu nabídky (...) a Převod. Tedy 5 celkem intuitivních klepnutí a hotovo (pro vklad na spoření jen 4), pak už jen zadat částku a Ok. Fakt mi přijde na většinu věcí to IB opruz, nejen kvůli komplikovanějšímu přístupu, a to jsem ještě neviděl nové IB :)


Offline - Diskutér Profil 
2. 6. 2021 23:27 Odeslat příspěvek
To bohužel nemůžu porovnat, protože účty spravuji z notebooku. Telefon mám jen Nokii. :-D

Jinak to nové IB je hodně překopané, takže při prvním setkání jsem nadával, protože jsem potřeboval něco rychle a hledal jsem to snad 15 minut. Ale s odstupem času bych řekl, že je lepší nebo když nic, tak určitě ne horší.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 6. 2021 06:28 Odeslat příspěvek
Také používám převážně apku, bo docela povedená, přehledná a dobře se používá. Do IB lezu jednou měsíčně, když potřebuji mít přehled čekajících plateb hezky seřazený v kalendáři. Poprvé jsem po přihlášení do nového IB koukal jak tele na vrata, ale jo ... pořád to není nějaký šlágr, ale rozhodně lepší než původní masochistické omalovánky ... někdo nad tím a rozvržením zjevně přemýšlel ;-)


Offline - Poslední varování Profil 
3. 6. 2021 10:13 Odeslat příspěvek
No nevim prvni dojem z IB a tohle vylepseni se mi nelibi, to pred sice lidi nadavali ale klidne mi stacilo a uz se zvyklo. Ted zase se pro zmenu nemuzu v tom vyznat :(


Offline - Diskutér Profil 
3. 6. 2021 16:34 Odeslat příspěvek
zažádal jsem si přes IB o kreditku eShop, přímo tam na to byl banner (tím je snad dané, že zakládám to, co je na banneru) , zadal jsem vše potřebné, schváleno, podepište smlouvu. Ještě že jsem zas tak moc nespěchal, čtu
2. Úvěr je sjednán s tarifem mKreditka Plus (kua jak to)
Tak jsem nepodepsal, přes mLinku zrušil, prý se typ volí až někde na konci a začal znovu a pozorněji.
Aha, to co jsem na konci považoval za reklamu, byl karusel na výběr typu kreditní karty, kde přednastavená byla mKreditka Plus. Hlavně že se to točí, bliká, ale přehledné to moc není. A navíc to nevyžaduje jasnou vědomou volbu uživatele, ale je už za něj předrozhodnuto. To fakt není dobře.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 6. 2021 10:05 Odeslat příspěvek
Máte už na mSpoření připsaný bonus z mKreditky za květen?


Offline - Inventář Profil 
18. 6. 2021 10:19 Odeslat příspěvek
Ano klasicky 16. za obě (eShop i Plus) jako vždy (někdo mívá až 17.).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 6. 2021 10:50 Odeslat příspěvek
Taky mně došel bonus z mKreditky Plus 16. června na mSpoření.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 6. 2021 11:04 Odeslat příspěvek
děkuji


Offline - Nadšenec Profil 
25. 6. 2021 06:19 Odeslat příspěvek
Nezaznamenal někdo, že by mu po nasazení new IB přestaly chodit e-mailem výpisy kreditní karty? Než začnu mPrudit, jestli to není nějaká nová mVychytávka :D 8-P


Offline - Diskutér Profil 
25. 6. 2021 10:10 Odeslat příspěvek
Mně emaily chodí, poslední 4.5. a 3.6.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739 ... 883  Další stránka
Stránka 736 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies