FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Nadšenec Profil 
23. 7. 2021 19:14 Odeslat příspěvek
Možné je vše ... asi mám uložený starý a neplatný ceník :D ... klasickou debetku jsem zrušil před dávnými časy, pak si pořídil zlatou kartu, páč jsem plnil obraty kreditkou a nebyl zde žádný limit výběru a nesledoval. Kdo holt nedává pozor, toho nachytaj :D 8-P . Paradoxně, v mPravěku jsem do mBank utekl před molochy, paradoxně v mNovověku a na stará kolena se vracím zpět k molochům, kde nemusím nic hlídat a omezovat se a služby zde mám zdarma, jako před dávnými věky v mBank 8-). Jako jo, dalo by se, poplatek za zlatou kartu by uhradil vývar z kreditek a nic by se nezměnilo, ale už je to na mě moc velký masochismus, který mě za to nestojí :-) Účet si zde z nostalgie, dokud nezavedou poplatek za vedení, nechám, jen zruším karty a přesměruji platební styk k nejmenovanému molochu ;-)

-- 23. 7. 2021 20:25 --

Tak nevím, jestli jsem blázen, nebo vrtulník ... ale v sazebníku z 3. 5. 2021, aktuálně platném, maj u mkarty a u mkarty svět 1-3 výběr měsíčně zdarma, 4 a další výběr za 29 Kč :D :D :D

https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... i-finance/
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
23. 7. 2021 21:06 Odeslat příspěvek
Asi vrtulník.
Příloha
mbank.jpg
mbank.jpg
[ 54.92 | Zobrazeno 264 krát ]



Offline - Nadšenec Profil 
23. 7. 2021 21:28 Odeslat příspěvek
Asi letadlo ... ono to je pro kinderníky :-D . O to víc je čas udělat mPápá 8-P


Offline - Přeborník Profil 
24. 7. 2021 12:17 Odeslat příspěvek
Nabídne nějaká jiná banka debetku s kurzy Visa/Mastercard svět? Kreditkou od Hellobank asi nikdo z bankomatu vybírat nebude, proto bych se mBank tak rychle nezbavoval.


Offline - Nadšenec Profil 
25. 7. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
Tak někdo si jistě výhody najde, koneckonců jen tím, že používám kreditky od mBank, vyvařím měsíčně 400 Kč :D . Ale debetky používám jen k občasným výběrům drobných z ATM (ne vždy vybírám nad 1500 peněz) a to již mBank nebude splňovat, takže si z nostalgie nechám účet bez debetky a zakonzervuji. Navíc zvýšená mortalita v širším rodinném okolí v posledním roce ukázala, že tzv. společný účet, není v případě návštěvy paní s kosou, u internetové banky, to pravé ořechové, jak jsem si v době, kdy jsem pořizoval myslel. Takže to souvisí i s restruktualizací rodinného bankovního portfolia a změnou v přístupu k ovládání financí :-)


Offline - Administrátor Profil 
25. 7. 2021 14:05 Odeslat příspěvek
Zrovna notáři, které znám si velmi libovali komunikaci s mBank. A já vlastně taky. Pravda muselo se na pobočku (tedy na kiosek), ale tam jsme to zvládli během 10 minut.


Offline - Inventář Profil 
26. 7. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
Hezké shrnutí změn v sazebníku: https://www.mesec.cz/clanky/mbank-oseka ... ale-zdrazi


Offline - Poslední varování Profil 
26. 7. 2021 11:18 Odeslat příspěvek
Alfréd z hor píše
Tak nevím, jestli jsem blázen, nebo vrtulník ... ale v sazebníku z 3. 5. 2021, aktuálně platném, maj u mkarty a u mkarty svět 1-3 výběr měsíčně zdarma, 4 a další výběr za 29 Kč :D :D :D
https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... i-finance/

Nepamatuji si dobre, ale vzdy tam poplatek byl ne? :hm
30czk pokud vyberu min jak 1500czk z ATM, pripadne poplatek za vedeni karty pokud nemam jejich nejakej dalsi produkt napr konkorent, pujcku atd :)
Myslim u debetky Visa Svet.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 7. 2021 13:27 Odeslat příspěvek
Tak nebyl, pak byl, pak zase nebyl a pak zase jo ... , jednou se limity transakcí sčítaj, pak ne, kdo se v tom už má vyznat :-D (to už mě připadá jak klasika změnit sazebník a nachytat). V nějakém starším sazebníku, který mám uložen jsou tři výběry zdarma, s poplatkem za nevyužívanou debetku, teď myslím poplatek za vedení není. Víceméně již nesleduji, kdysi jsem při nějaké mPoplatkové revoluci debetku zrušil a nahradil ji později zlatou kartou, kde takové podmínky nebyly, mimo obratu 10t všemi kartami, což bylo v poho, páč se započítávaly i kreditky. Teď se to zase mění, tak zatím zruším jen debetku, kreditky si asi ještě do nějaké další mRevoluce nechám, přece jen maj promakanou možnost nastavení přes apku se změnou tzv. ostřelhbytě ...


Offline - Administrátor Profil 
29. 7. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
Dnes jsem platil mKartou Svět jízdenky na vlak v Německu a vybíral z bankomatu ING DiBa. Blokováno mám:
5 EUR = 129,37 Kč = 25,874 Kč/EUR
90 EUR = 2 328,84 Kč = 25,876 Kč/EUR
kurz na stránkách mBank je 25,8726 Kč/EUR

Mám blokované DCC i poplatky za výběr z bankomatu. Jednou mi automat na jízdenky transakci zamínul. Ale bankomat mi neustále za něco děkoval


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 8. 2021 08:19 Odeslat příspěvek
Pánové nevíte kde IB nastavit, aby mi nechodil na email "výpis z účtu za předchozí měsíc"? Nemohu to tam nikde najít.


Offline - Návštěvník Profil 
6. 8. 2021 08:46 Odeslat příspěvek
Myslím, že to vypnout nejde. Ale jde ten výpis zašifrovat, po doručení se to pak ptá na heslo.
Pak to HTM přijde jako příloha v zabezpečeném PDF.


Offline - Diskutér Profil 
6. 8. 2021 09:55 Odeslat příspěvek
Jde, ale musí se to udělat přes "žádost" v Supermarketu.


Offline - Návštěvník Profil 
6. 8. 2021 11:00 Odeslat příspěvek
Aha, tak možná tam něco takového tedy je.
V Moje finance/Služby/Nabídka služeb/Změna elektronických výpisů/Změna formátu výpisu.

Mně to posílání dřív vadilo, ale už jsem si zvyk.


Offline - Přeborník Profil 
11. 8. 2021 14:14 Odeslat příspěvek
Dnes jsem nakupoval v Polsku a přesto, že mám vypnuté DCC, tak terminál ve třech pokusech zkoušel “výhodný” převod do českých korun.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742 ... 883  Další stránka
Stránka 739 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies