FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Online - Diskutér Profil 
30. 9. 2019 11:07 Odeslat příspěvek
Ještě by to chtělo doplnit, jak se se započítávají transakce Curve, Curve ATM a dobití Revolutu do bonusů a pro obratové podmínky (zejména mBank eShop) a bylo by to dokonalý. Co vím, tak do bonusů Revolut ne, Curve platby jo, ATM nevím, zda se to počítá pro obratovou podmínku netuším. A zda se Revolut a Curve ATM úročí hned nebo ne taky nevím.
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
30. 9. 2019 11:12 Odeslat příspěvek
do obratových podmínek se počítá vše, do bonusů pouze Curve a to jakkoliv, vše v rámci bezúročného období

30. 9. 2019 11:15 Odeslat příspěvek
A to všechno tady je. Stačilo by hledat. Všechno přes curve je, aspoň zatím, internetová platba kartou, takže i výběry jsou s bonusem. Jak dlouho ještě, to je otázka. Dobití revolutu bez bonusu, ale do obratu se počítá.

30. 9. 2019 12:20 Odeslat příspěvek
Mám takové tušení, že dobití Revolutu přes Curve je bez bonusu?

30. 9. 2019 12:46 Odeslat příspěvek
Mne pred par dny s podkladovou RB Mall.

30. 9. 2019 12:54 Odeslat příspěvek
Revolut dobíjím přes Curve každý měsíc a vždy bez problémů.

30. 9. 2019 13:00 Odeslat příspěvek
Viz vlákno Curve, zrovna teď to tam proběhlo: dobití Revolut skrz Curve není problém, ale Curve MCC 6012 přenese, takže to je u podkladových kreditek bez odměny (nejen u mBank, ale třeba i RB, Hello...), navíc s rizikem okamžitého úročení tak jako třeba při výběru kreditkou z ATM (tak to má třeba Hello bank, pokud by nebylo vše splaceno do konce měsíce). Tedy dobíjet Revolut skrz Curve moc smysl oproti přímému dobití nemá, snad jen pro zvýšení obratů na Curve (kvůli jejich limitům).

30. 9. 2019 13:09 Odeslat příspěvek
minarjo píše
... jen pro zvýšení obratů na Curve (kvůli jejich limitům).

To je ten důvod.

30. 9. 2019 13:26 Odeslat příspěvek
myslel jsem platba i výběr z ATM, nevím proč bych platil Curve s navázanou Revolut, resp. co bych z toho měl

Online - Diskutér Profil 
30. 9. 2019 13:52 Odeslat příspěvek
Nabití Revolutu přes Curve bonusy nedává, to jsem kdysi zkoušel.
takže upravený post od vpe:
Citace
mKreditka (např. mKreditka plus s bonusem 0,5%, max. 200 Kč bonusem, mimo České pošty, hazardu a dobíjení)
- bonus je spočten: dle data nákupu v kalendářním měsíci a počítají se do něj transakce u obchodníků včetně Curve, dobíjení Twista, u Curve navíc i výběry ATM. Dobíjení Revolutu (ani přes Curve) a přímé výběry z ATM se nezapočítávají.
- obratová podmínka odpuštění poplatku je spočtena: dle data zaúčtování do kalendářního měsíce a počítají se do ní všechny obraty na kartě včetně ATM a dobití Revolutu.
- zúčtovací období má vliv jen na datum splatnosti = na bezúročné období
...Teda tohle by se hodilo mít na jednom místě fóra pro všechny karty, co dávají bonusy. Ubyly by opakované dotazy.

1. 10. 2019 01:21 Odeslat příspěvek
mBank zvyšuje úrokovou sazbu mSpoření na 1,2%. Neuvěřitelné!

… do 100 tisíc. :-l

1. 10. 2019 12:11 Odeslat příspěvek
Tak sem si ho chtěl založit což se mi sice povedlo ale už jsem se nedostal nikam dál. V prohlížeči už mi nejde založené mspoření rozkliknout ani přenastavit. Jediné kde to funguje je na mobilu a to je dost nepohodlné. Má to někdo taky tak?

1. 10. 2019 18:52 Odeslat příspěvek
Losování... Tak dávejte pozor, protože v říjnu má 50 z vás k plnění snů o pěkný kus blíž!
Každý měsíc rozdáme 50 klientům 20 000 Kč na uskutečnění svých snů. Stačí mít už zmíněné mKonto, nastavenou funkci mSpoření s cílem vytvořením v říjnu a uskutečnit jednu platbu za měsíc. To je všechno.
Oslavte Světový den spoření, který je 31. 10., splněním jednoho z přání.
Akce startuje 1. 10. a končí 31. 12. 2019.

2. 10. 2019 06:13 Odeslat příspěvek
V tom Mchaosu mbank se uz delsi dobu nepohybuju. Proto, to msporeni slouzi i k vratkam pri placeni kartou, tj. 1%? Nebo je to ciste dalsi Mprekombinovane sporeni klienta?

Offline - Návštěvník Profil 
2. 10. 2019 06:48 Odeslat příspěvek
redhaven píše
V tom Mchaosu mbank se uz delsi dobu nepohybuju. Proto, to msporeni slouzi i k vratkam pri placeni kartou, tj. 1%? Nebo je to ciste dalsi Mprekombinovane sporeni klienta?

Slouží i k vratkám.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632 ... 641  Další stránka
Stránka 629 z 641 [ Příspěvků: 9606 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies