FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Diskutér Profil 
17. 3. 2020 13:03 Odeslat příspěvek
mne taky, diky

jiank odmeny za doporuceni jeste neprisly
Poslední příspěvek

17. 3. 2020 22:00 Odeslat příspěvek
A co takhle úplně normálním placením v obchodech? Tak používám mKreditku plus běžně já :) (zpravidla přes Curve, abych jí nemusel tahat). Ano, není to dostačující na plných 200 Kč měsíčně, tolik útraty nemám, ale vzhledem k těm omezením je to šikovné právě tuto kartu mít na běžné nákupy. Maximum odměn vyčerpám na mých ostatních kreditkách - "nestandardní" operace než běžné platby lze dělat kreditkou ČS (cokoliv, i Revolut/sázkovky), HB (vše mimo Revolut), mBank eShop (typicky Twisto Snapy-všechny faktury domácnosti, stavebko, pojistky...) či RB (sázkovky). Tedy není důvod to dělat i u mBank Plus, na tu zbývají ty běžné platby kartou.

Jinak já mám teď (21h) už v mSpoření odměny za obě mBank kreditky. Teď už od ledna v tom mají systém, všechny tři měsíce jsem měl odměnu 17.

17. 3. 2020 23:59 Odeslat příspěvek
To uz od zari 2019 :)

18. 3. 2020 00:43 Odeslat příspěvek
Tak už odměna za doporučení přišla i doporučujícímu. Zase ve stejný den jako doporučenému, jen o několik hodin později.

Offline - Administrátor Profil 
18. 3. 2020 10:55 Odeslat příspěvek
Ze třech lidí mi přišel bonus jen jeden, samozřejmě nepoznám za koho. No, lepší než drátem do oka.

18. 3. 2020 12:12 Odeslat příspěvek
Zatim jsem nikdy v mBank nebyl. Da mi nekdo doporuceni s bonusem 1200, prosim? Diky.

EDIT: uz mam doporuceni, diky

Naposledy upravil gekkon dne 18. 3. 2020 12:54, celkově upraveno 1

18. 3. 2020 12:13 Odeslat příspěvek
Jestli chces 300 navic, napis mi sz.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 3. 2020 18:06 Odeslat příspěvek
Z ceskeho mbank uctu som vybral takmer vsetky peniaze. Zostali tam nejake drobne. Neviem kedy sa to zuctuje, ale vacsinou to trvalo 2-3 dni. CZK pada. Je mozne, ze sa dostanem s uctom do minusu. Je nejaky limit na zuctovanie transakcie? 3 dni, 30 dni?

Offline - Návštěvník Profil 
18. 3. 2020 18:32 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Ze třech lidí mi přišel bonus jen jeden, samozřejmě nepoznám za koho. No, lepší než drátem do oka.

Jestli ostatní podmínky splnili po 12. březnu, tak budou bonusy vyplaceny v následující vlně.

19. 3. 2020 00:17 Odeslat příspěvek
Dnes som dostal odmenu 9,63€ za mKreditku plus. Debentný obrat cca 1200€ vrátane 200€ Revolut a 150€ výber z bankomatu cez Curve. Očakával som odmenu max 6€ (0,5%). Nerozumiem tomu.

Ešte počas tej vianočnej akcie som odporučil 4 kamarátov. Dostal som odmenu len za 3. Posledný tých 30€ dostal 28.2 no ja som za neho nič nedostal. Teraz v nedeľu som podal reklamáciu. Chceli číslo žiadosti o otvorenie účtu toho kamoša. Nadiktoval som. Dnes mi prišlo 30€ s popisom “Manuálny kredit”. Trvalo to len 3 dni. Palec hore mBank!

19. 3. 2020 16:55 Odeslat příspěvek
@Tomas999:
A víš, že odměny se u mBank kreditek počítají za kalendářní měsíc, nikoliv za účetní období kreditky, dle kterého dostáváš výpis? Tedy aspoň česká mBank to tak má, slovenská předpokládám stejně.
Teď v těchto dnech tedy připsali odměny za platby, které byly provedené (provedené, nikoliv zaúčtované, rozhoduje tedy reálné datum platby) od 1. do 29. února.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 3. 2020 21:30 Odeslat příspěvek
Přeji klidný večer, množí se zde promo nabídky. Jelikož já v žádné kampani žádné doporučení nevyužiju, celá rodina už mBank má, tak nabízím celou polovinu odměny, tj. 600,-; tj. 1800,- pro vás.
Mějte se pěkně a když tak PM :-)

22. 3. 2020 15:16 Odeslat příspěvek
Q: Vkladomat - kdyz v patek v 19 hodin vlozim penize do vkladomatu mBank, kdy jsou disponibilni, pripsane na uctu? Stihne se to do pondelka 8AM odeslat do jine banky?

Je to v nejakem dokumentu mBanky popsane, jak to funguje?

Zde na foru je k to u prispevek z roku 2017.

22. 3. 2020 15:38 Odeslat příspěvek
V létě jsem vykládal v neděli v poledne a byly disponibilní cca za 3 hodiny.

22. 3. 2020 15:53 Odeslat příspěvek
vpe píše
Q: Vkladomat - kdyz v patek v 19 hodin vlozim penize do vkladomatu mBank, kdy jsou disponibilni, pripsane na uctu? Stihne se to do pondelka 8AM odeslat do jine banky?

Je to v nejakem dokumentu mBanky popsane, jak to funguje?

Zde na foru je k to u prispevek z roku 2017.

Potvrzuji odpoved vyse. System funguje tak, ze jsou vlozene penize pripsany do 1 hodiny. A to 24/7.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660 ... 673  Další stránka
Stránka 657 z 673 [ Příspěvků: 10083 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies