FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisen (eBanka)

Offline - Diskutér Profil 
19. 3. 2020 21:04 Odeslat příspěvek
Mne to taky doslo. Nemuzu se tam dovolat.
Edit: Slecna na lince rikala, ze je to jejich chyba, ze to slo i neklientum.
Poslední příspěvek

19. 3. 2020 21:20 Odeslat příspěvek
Já u RB mám účet + kreditní karty a nic takového mi nepřišlo.

19. 3. 2020 23:07 Odeslat příspěvek
Dával jsem i na Facebook, Raifka se tam omluvila za omyl.

20. 3. 2020 09:17 Odeslat příspěvek
Takè jsem četl

Offline - VIP uživatel Profil 
20. 3. 2020 13:03 Odeslat příspěvek
To byla ale hrůza, co? Normálně bych jim napařil takovou pokutu, až by ta žlutá zčernala. Ne? :IRONIE:

20. 3. 2020 14:59 Odeslat příspěvek
Radek.Hulan píše
Jako doplňkový produkt ke svému úvěru si můžete sjednat Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr pro případ výpadku příjmů v nečekaných životních událostech, jako jsou:
...
------

Jojo, nastávající těžký průser je nejlepší doba vydyndat z lidí peníze na "pojištění", který nic nepojišťuje.

21. 3. 2020 14:16 Odeslat příspěvek
ahoj, mám ekonto komplet, multiměnový účet např. CZK + EUR, na obou složká leží peníze, žádná konverze. Od 15.12.2019 plati, že poslání EUR do zemí EHP je za stejnou cenu co je domácí platba v CZK. Když pošlu EUR z ekonta dejme tomu do Komerční banky někomu na Eurový účet, tak je to zdrama. Když pošlu EUR z ekonta na jiné ekonto s eurovou složkou, tak je to za 5 kč (strhnou ekvivalent v EUR), v ceníku vnitrobankovní platby je. Je to OK? Přeci posílám EUR v rámci EHP tak by měla být platba za stejnou cenu, co domácí platba, čili v mém případě zdarma. Netušíte, zda vnitrobankovní platba má nějakou výjimku, že se na ni nevztahuje nařízení EU, nebo zda RB ma jenom chybu ve výpočtu poplatku? Na vnitrobankovní převod GBP nebo USD lze 5 kč poplatek bez diskuze aplikovat. Díky za názory

21. 3. 2020 18:40 Odeslat příspěvek
Lol Phirae píše
Jojo, nastávající těžký průser je nejlepší doba vydyndat z lidí peníze na "pojištění", který nic nepojišťuje.

No já u nich nejsem 5 let a rozhodně tam nemám spotřebitelský úvěr :D
Proto mě zarazilo, že bych si jej měl pojistit ;)

Offline - Návštěvník Profil 
25. 3. 2020 15:39 Odeslat příspěvek
Zdravím,

už jsem tu chvíli nebyl. Mám smlouvu s KK Mall asi do září a musim platit každej měsíc těch 50 Kč. Už někdo vymyslel, jak se dá ždímat ta vratka za zahraniční platby? :D

25. 3. 2020 16:59 Odeslat příspěvek
správné fórum je spíš toto, kde bys tu informaci nejspíš dohledal.
Myslíš zahraniční a INTERNETOVÉ platby. Třeba sázkovky. A není úplně dobré to psát tak na plnou hubu a zbytečně provokovat, jak je ve tvém příspěvku. Ruzní lidé to zde sledují.

25. 3. 2020 17:05 Odeslat příspěvek
Trochu paranoa, ne? "Různí" lidé to tu možná čtou, aby byli trochu v obraze, ale rozhodně je nezajímá pár gamblerů na sázkových kancelářích. Masové protáčení všichni dávno stopli, aspoň to, které jim mohlo vadit...

25. 3. 2020 17:20 Odeslat příspěvek
tak myslel jsem, obecně, proč zbytečně psát "ždímat" a pod. Sympatičtější jsou mi dotazy typu "rozumí si produkt XX se službou YY". Kdo ví pochopí, kdo neví nemá důvod se tím zabývat. O paranoiu nejde. Už pár výhod skončilo jen proto, že se otevřeně veřejně propíraly.

Offline - Návštěvník Profil 
1. 4. 2020 17:33 Odeslat příspěvek
nevíte prosím někdo, kolik je aktuálně pokuta u RB za předčasné splacení hypotéky (mimo výročí)?

Online - Diskutér Profil 
3. 4. 2020 00:58 Odeslat příspěvek
No asi do 1000kc, bůhví jestli se to vůbec odecetlo z uctu. Je to na tom vyčíslení a možná to celý zaplatila banka ke který jsem přešel. Jinak je to asi do druhyho dne na mejlu. A vycisloval jsem 2x, dal jsem moc krátkou lhůtu. Ani ne měsíc. A ještě to málem podruhy zdržela sesterská banka HB kvůli dalšímu vyčíslení ale jiných úvěru.
A ještě se museli smlouvy vodvizt do hk na skenovací centrum celý tydle bankovní skupiny, aby se stihlo včas čerpání. Poslat to do phy tak jsem vycisloval potřetí.

3. 4. 2020 09:20 Odeslat příspěvek
Ten poplatek navýší celkovou splatnou částku, takže jde do toho refinancování.
Skenovací centrum? Cože? U ČS se požádalo a snad ještě ten den byl dokument s vyčíslením v IB.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409 ... 413  Další stránka
Stránka 406 z 413 [ Příspěvků: 6195 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies