FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Utekli jste od eBanky? Kam?

- Návštěvník Profil 
26. 11. 2007 13:21 Odeslat příspěvek
Ja jsem od eBanky take neodesel, zatim to je pro mne nejpohodlnejsi a od ted kdy mam eKonto i nejlevnejsi banka. Zadna jina se ji alespon pro me ucely nevyrovna.
Ted (v nedeli rano) jsem jeste zkusil pozadat o zalozeni uctu u mBank, jsem zvedavy jak to bude vypadat a necham si ji jako sekundarni ucet....
Poslední příspěvek

- Návštěvník Profil 
26. 11. 2007 14:14 Odeslat příspěvek
Prave premyslim, ze pujdu do jine banky, mam Sporku a E-banka byla jedna z variant.....ted jsem v pasti? Kam teda? Kdyz sporka me jen zdima?

- Návštěvník Profil 
26. 11. 2007 14:30 Odeslat příspěvek
No zalezi na tom jak vyuzivas ucet, co na nem vsechno delas, kolik ti chodi penez a co ocekavas.....

Jestli provadis zakladni operace, sem tam nejaka platba, vyberu z bankomatu mas do 3 mesicne a nechodi ti vic jak 20 tisic mesicne tak vydrz az se poradne rozjede mBank a jdi do ni.

Jestli potrebujes mit denodenni prehled co se deje na uctu, vybiras jako ja z bankomatu kdy se ti zachce, mas prijem na ucet vetsi jak 20 tisic, chces treba nejakou pujicku k uctu ci moznost jit do minusu, k tomu zabezpeceni uctu ktere u nas nikdo doposvad nema a nevadi ti sem tam nejake poplatky za vedeni a dalsi operace tak jednoznacne k eBance....

- Diskutér Profil 
26. 11. 2007 15:05 Odeslat příspěvek
Pro tanečníky u bankomatů (>10 výběrů v měsíci) je nejlepší ČS. Stojí to "jen" 69,- Kč.

Doufám, že budou postupně vymírat nebo zmoudří :-)

- Návštěvník Profil 
26. 11. 2007 15:18 Odeslat příspěvek
SocPredator píše
Pro tanečníky u bankomatů (>10 výběrů v měsíci) je nejlepší ČS. Stojí to "jen" 69,- Kč.

Doufám, že budou postupně vymírat nebo zmoudří :-)l/quote]

Proc mysli ze by mel nekdo zmoudret? Ja treba platim kde to jde kartou bez ohledu na vysku platby, a sem tam potrebuju hotovst, no a tu si chi vybrat kdy se mne chce a kde se mne chce, nechi pocitat kolikaty vyber mam a jestli se vejdu do vyberu zdarma, jestli je to muj nebo jine banky bankomat a chci vybrat jen tolik kolik potrebuju aktualne. Proto mne vyhovuje to co mam a nejakych 9,90 za vyber mne zas tak nevadi a akceptuju to....

- Inventář Profil 
27. 11. 2007 09:11 Odeslat příspěvek
No a hlavne, chtel bych videt, jak ti CS da nejake "zajimavejsi" limity na kartu (vyber z bankomatu).

- Návštěvník Profil 
27. 11. 2007 09:14 Odeslat příspěvek
Ja nevim jak CS, ale moje banka mne vyhovuje, limity mne dostacuji a kdyz prestanou tak se pokusim dohodnout na novych, kdyz nebudou chtit, pujdu o dum dal. Je to o tom jit tam kde mne to vyhovuje a kde jsem spokojen, nekdy i treba udelat kompromis, ne jen nadavat na svou banku, ale nic s tim nedelat ;)

- Inventář Profil 
27. 11. 2007 09:31 Odeslat příspěvek
manas: asi tak, nicmene sam vis jak to chodi - v hospode u piva se nadava na vsechno, ale nikdo s tim nic nedela. Ovsem ja osobne na lidi, co jsou u CS+VZP, mam jiz docela vyhraneny nazor :mrgreen:

- Návštěvník Profil 
27. 11. 2007 09:41 Odeslat příspěvek
S474N: no tak to ti verim ona kombinace CS+VZP je "vrazedna" :-)

- Nadšenec Profil 
27. 11. 2007 22:27 Odeslat příspěvek
S474N píše
No a hlavne, chtel bych videt, jak ti CS da nejake "zajimavejsi" limity na kartu (vyber z bankomatu).
¨

je pravda ze limit na vyber hotovosti u CS nic moc, mam 20.000 Kc ale jelikoz je to limit NA DEN tak to neni tak hrozne (pro porovnani: pri zalozeni CSOB Aktivniho konta jsem dostal na Visu Classic chip limit 15.000 na TYDEN a jeste k tomu sdileny na hotovost i nakupy i obchodnika, zlatych 20tis na DEN u CS :)

- Návštěvník Profil 
28. 11. 2007 09:20 Odeslat příspěvek
No na ucet mi chodi mesicně víc jak 20tis, vzuzivam servis24 a komb.to s ING kontem... mam ale u CS menci pujcicku, myslite, ze to bude delat nejakou neplechu?

- Inventář Profil 
28. 11. 2007 09:54 Odeslat příspěvek
mobilman: ano, tobe to vyhovovat muze, ja mam u eBanky vice nez desetinasobek a pochybuji, ze by me to CS dala :mrgreen:

- Nadšenec Profil 
2. 12. 2007 21:57 Odeslat příspěvek
S474N píše
mobilman: ano, tobe to vyhovovat muze, ja mam u eBanky vice nez desetinasobek a pochybuji, ze by me to CS dala :mrgreen:

vice nez destinasobek? tzn. vice nez 10x20.000 Kc vyber hotovosti na den? muzes prosim upresnit jaky ucet a jakou kartu? eB dle informaci meho bankere ma nejvyssi limit na osobnich kartach u Gold karet na 80tis denne, pres 200.000 Kc denne udajne tezko... tak vyzvidam jak jsi toho tedy docilil. diky za odpoved.

- Mírně pokročilý Profil 
2. 12. 2007 22:42 Odeslat příspěvek
Nechápu ty problémy s e-bankou v Opeře. Mě v Opeře e-banka chodí naprosto bez problémů... Jinak na osobní účet mi vychází asi nejlíp, podnikatelskej mám u FIO a k tomu ještě ING konto. Co jsem se dneska díval, tak ani ta mbank nevypadá nijak špatně.

- Kolemjdoucí Profil 
2. 12. 2007 22:44 Odeslat příspěvek
KubaPa: Jakou používáš verzi Opery?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 2 z 4 [ Příspěvků: 46 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies