FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Offline - Nadšenec Profil 
17. 1. 2022 15:09 Odeslat příspěvek
A to je díky čemu? Tomu, že účet byl zrušen mobilitou?
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
17. 1. 2022 15:24 Odeslat příspěvek
Creditas jsou tedy ještě větší matláci než Trinity. Trinity, když nic jiného neomezuje výši vkladu jako Creditas (a k tomu ještě na dost ubohých 350k) a - byť se tomu tady všichni smějeme - Trinity umožní zakládat stále nové a nové účty, zatímco Creditas další + účet založit nedovolí.


Offline - Nadšenec Profil 
17. 1. 2022 15:29 Odeslat příspěvek
další creditas+ účet nic neřeší, když počítají zůstatek na všech účtech v bance včetně běžného. Já mám celkem 3 takové a dva jsou a budou i nadále prázdné...

Ale matláci to jsou, s tím souhlas...


Offline - Inventář Profil 
17. 1. 2022 15:41 Odeslat příspěvek
drummond: Záleží na úhlu pohledu. Podobní matláci, ale u Trinity si musíš založit nový účet, tady nemusíš. Ale z jiného úhlu, pokud si budou schopni ohlídat plnění podmínek, pak jsou menší matláci.


Offline - Návštěvník Profil 
17. 1. 2022 16:46 Odeslat příspěvek
jenda_s píše
další creditas+ účet nic neřeší, když počítají zůstatek na všech účtech v bance včetně běžného.

Chceš tím říct, že když bude na 345 tis . na Creditas+ a 10 tis. na běžném, tak se bude spořící úročit v pásmu nad 350?


Offline - Inventář Profil 
17. 1. 2022 16:58 Odeslat příspěvek
Ne, chce tím říct, že "nový vklad", který je jediný úročen bonusovou úrokovou sazbou, se počítá vzhledem k součtu zůstatků na všech účtech (SU+BU) daného majitele v Creditas k 16. 1., přičemž v případě více SÚ+ se akce týká pouze nejstaršího z nich (takže ho má asi plný).


Online - Inventář Profil 
17. 1. 2022 17:05 Odeslat příspěvek
Přesně tak. Stačí si @Zdenk2 pořádně přečíst podmínky akce včetně ukázkového příkladu a bude ti to jasné :-)


Offline - Návštěvník Profil 
17. 1. 2022 17:28 Odeslat příspěvek
OK. S "novým vkladem" to chápu. Jen to z té věty vyznělo, jako by to platilo obecně pro zůstatek...


Offline - Nadšenec Profil 
17. 1. 2022 17:40 Odeslat příspěvek
Ta creditas akce se mi vubec nelibi. Jako ok nazenes 12 lidi ale 999 tom naseres, oki why not.


Offline - Návštěvník Profil 
17. 1. 2022 17:53 Odeslat příspěvek
culti píše
kolotuk: Proč ti neumožní založit online? To jako, když jednou zruším účet i třeba přes mobilitu, tak už si nemohu otevřít u banky po nějaké době znovu? Nebo ti dali BAN?
To netuším,proč to nejde.Po nafocení a odeslání dokladů vyskočila hláška:Bohužel nemůžeme účet založit,volejte....Na což nemám nervy.Stačilo mě dohadování s ČSOB při nahlašování nového OP!Neskutečnej vopruz a stále po týdnu je tam ten starej.


Offline - Diskutér Profil 
17. 1. 2022 18:51 Odeslat příspěvek
Má Creditas nějaké akce/bonusy/odměny při zakládání nového účtu?


Offline - Diskutér Profil 
17. 1. 2022 18:52 Odeslat příspěvek
mě to taky nejde a to sem účty zrušil kvůli nesouhlasu s novými podmínkami
ale u Monety mi to taky nejde, asi z podobného důvodu


Offline - Inventář Profil 
17. 1. 2022 18:54 Odeslat příspěvek
U Monety to nejde ani ne tak kvůli zrušení, ale prostě z toho důvodu, že jsi byl v minulosti klientem, v tom je nějaký problém, který na pobočce vyřeší.


Offline - Nadšenec Profil 
17. 1. 2022 19:51 Odeslat příspěvek
jenda_s píše
další creditas+ účet nic neřeší, když počítají zůstatek na všech účtech v bance včetně běžného. Já mám celkem 3 takové a dva jsou a budou i nadále prázdné...

Ale matláci to jsou, s tím souhlas...

Právě zřejmě jako poučení z minula, kdy to někteří využívali na více účtů, tak už to stopli jen na jeden.

Jinak moc nechápu, proč někdo sušil peníze v Creditas, když tu byly lepší nabídky jako třeba Expobank.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 1. 2022 19:57 Odeslat příspěvek
Třeba kvůli okamžitým platbám jsem tam něco držel...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335 ... 528  Další stránka
Stránka 332 z 528 [ Příspěvků: 7916 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies