FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 12. 2007 17:21 Odeslat příspěvek
Karel11 píše
Další nabídka lovcům nejvyšších úroků. VR Bank Zittau nabízí korunový spořící účet s 3,08% p.a. Nevím co se děje, jestli čekají takovou inflaci nebo co.o/quote]

Podmínkou je ale minimální vklad 100 000 Kč.
http://www.vr-bank-zittau.cz/inhalt/cz- ... konto.html
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
17. 12. 2007 18:10 Odeslat příspěvek
nevím, nic dalšího v tom pamfletu co mi dneska poslali nebylo... ale byl tam link: http://www.VR-bank-zittau.de


Offline - Inventář Profil 
18. 12. 2007 09:15 Odeslat příspěvek
Takze nakonec i Postovni sporitelna je na hranici 3%:
:arrow: http://www.postovnisporitelna.cz/obcane ... ene-konto/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 12. 2007 14:50 Odeslat příspěvek
To asi není vše za 0Kč, určáítě bude zpoplatněn IB


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 12. 2007 23:43 Odeslat příspěvek
Už jste někdo zkoumal VR a PS? Dáte tam někdo prachy?


Offline - Inventář Profil 
21. 12. 2007 14:39 Odeslat příspěvek
U VR prachy mám EUR účet a v pohodě. Ale s tím spořicím účtem nevím: taky jsem dostal poštou velký leták, informační hodnota 0. Na jejich webových stránkách taky jen reklama, zase bez informací. Dokud není jasný jak se tam ty Kč posílají a vybírají, tak to nemá smysl řešit. Ten rozdíl 0,08 procenta ročně mě zase tak nevytrhne.


Offline - Administrátor Profil 
2. 1. 2008 22:25 Odeslat příspěvek
BAWAG spořící účet již za 3,33 % p.a.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 1. 2008 22:46 Odeslat příspěvek
Co je to vůbec za banku, docela by to stálo tam hodit peníze, jediná podmínka 500Kč, už jste to někdo vyzkoušel, tam dát peníze?


Offline - Administrátor Profil 
2. 1. 2008 23:45 Odeslat příspěvek
Dle diskuze o BAWAG spořícím účtu asi zatím nikdo :-)


Offline - Diskutér Profil 
3. 1. 2008 13:00 Odeslat příspěvek
Tak kdyz uz jsem se s tim delal, tak vam tu porovnavaci tabulku posilam i sem. Je tam zohledneno, ze VR-bank Zittau ma uz na webu 3,26%

http://spreadsheets.google.com/pub?key=poL4qYd5sQQHWrYD5eHqAXg

ING zacina byt nejhorsi nabidkou, co se tyce uroku, stale nejlepsi, co se tyce pojisteni. Nejsou tam samozrejme zohlednene poplatky, ktere musite pocitat u Citi a pripadne dalsi poplatky za prevody.

Editovano: zapomnel jsem pridat URL :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 1. 2008 13:35 Odeslat příspěvek
ING půjde taky nahoru, stačí když tu všichni napíšem že pokud to nezvednou na 3,0% tak od nich odcházíme, on si to tu někdo přečte.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 1. 2008 13:37 Odeslat příspěvek
Možná ještě ten BAWAG zkusím. Je to tak že 10Kč se platí za transakci z účtu, je jedno jestli převádím 50 nebo 50000Kč?

Víte někdo jak je pojištěna tato banka proti úpadku, prý je pořád nejlépe pojištěna ING


Offline - Inventář Profil 
3. 1. 2008 14:59 Odeslat příspěvek
M2M píše
ING půjde taky nahoru, stačí když tu všichni napíšem že pokud to nezvednou na 3,0% tak od nich odcházíme, on si to tu někdo přečte.k/quote]


To moc nemá cenu. Já jim psal už před pár týdny, nic prý neplánují, takže jsem od nich prakticky všechny peníze převedl na eMax. Proč nedat přednost vyšším úrokům a lepším podmínkám (navíc karta)? Jestli budou lepší, klidně jim ty peníze zase svěřím, ale dotovat svým půlprocentem jejich reklamu nebudu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 1. 2008 15:54 Odeslat příspěvek
A BAWAGu se obáváte, zas je o krůček výš.


Offline - Diskutér Profil 
3. 1. 2008 17:20 Odeslat příspěvek
Ja bych sel spis do eMaxu, mBank tvrdi ze bude mit nejlepsi sazby...a i na foru potvrdili ze hodlaji zvysovat, predpokladam 3,3%
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 528  Další stránka
Stránka 3 z 528 [ Příspěvků: 7916 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies