FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Offline - Poslední varování Profil 
24. 9. 2019 20:34 Odeslat příspěvek
Jakoze movity klient bance plati az 0,6% p.a. za to, ze ma penize v bance na uctu? :-)
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
26. 9. 2019 18:47 Odeslat příspěvek
To maj i švýcarský banky


Offline - Poslední varování Profil 
27. 9. 2019 08:05 Odeslat příspěvek
Co, poplatkování vkladu?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 9. 2019 12:32 Odeslat příspěvek
Zdravím, řeším takové dilema - jak nepřijít o úročení ani jednoho dne, když potřebuji vybrat hotovost z bankomatu a následně vložit zpět na účet. Poradíte, jestli to je možné a kdy nejlépe to uskutečnit? Jestli třeba brzy ráno vybrat z bankomatu a pak hned jak otevřou v bance, tak jít vložit? Nebo stačí vložit kdykoliv v průběhu dne?
Zkrátka jde mi o to, kdy jsou rozhodující časy pro úročení. Jedná se o Expobank.
Děkuji za rady


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 9. 2019 13:01 Odeslat příspěvek
Pro uročení je to večer při COB (close of business). Třeba když platíš normálně kartou tak se částka strhne třeba až za dva dny - do té doby je to v heldu, ale úročí se účetní zůstatek a ne disponibilní (každopádně musí být úročený ten běžák, což nevím, zda máš).
No a vložení na kase je připsané na účtu v řádu sekund, takže to by se večer normálně mělo úročit - těžko říct, jak by to bylo s nějakým vkladomatem, to přesně nevím.


Offline - Poslední varování Profil 
30. 9. 2019 12:39 Odeslat příspěvek
Z bankomatu muzes v nekterych bankach vybirat i ze sporaku, me to nabidlo u karty Creditas ze si muzu vybrat na bankomatu i, z jakeho uctu chci vyber realizovat!

Takze vyberes 100.000 Kc a jdes to vlozit do banky a castka se ti uroci dvakrat :-)))


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 10. 2019 09:06 Odeslat příspěvek
2% u starších účtů Monety vydrží přinejmenším do konce roku, říká mluvčí. Tonoucí mBank se stébla chytá a Trinity díky vývoji na trhu nakonec může se ctí zůstat u dosavadního úroku :) https://www.penize.cz/sporici-ucty/4099 ... uzuje-akci


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 10. 2019 13:47 Odeslat příspěvek
Klauni :) https://www.penize.cz/sporici-ucty/4100 ... ul-milionu


Offline - VIP uživatel Profil 
15. 10. 2019 20:05 Odeslat příspěvek
Srovnání spořicích účtů (15.10.2019)
https://www.finance.cz/520070-srovnani- ... kych-osob/


Offline - Diskutér Profil 
16. 10. 2019 14:27 Odeslat příspěvek
tady píšou že u sberbank je 1,38 a já mám taky fer spoření plus, v IB mi to ukazuje 0,8 procenta. to si asi ze mě ta bankerka udelala dobrej den.
nehledě na to že tam mám na reklamaci 2x poplatky za vedení karty 41 Kč.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 10. 2019 14:34 Odeslat příspěvek
No to je kampanova sazba od 1.9. - pokud mate stary sporak, tak je ještě 0,8% parada - memu tatovi tam spadla sazba 0,23% - ale stacilo zajit na pobočku a sazbu mu nastavili...


Offline - Diskutér Profil 
16. 10. 2019 15:18 Odeslat příspěvek
to mám předělávaný někdy v červnu, to je jak u blbejch, bankéřka jak to bude výhodný a za 2 měsíce udělaj jinej spořící účet. k ní už nejdu, zas mně udělá z osobního účtu spořící a mám 2 spořící účty. další adept po RB na zrušení účtu, jen co zdrhnu s hypotékou od rb jinam a zruším tu jejich KK style, tak tu převedu úvěr jinam a udělám jim taky pápá.

to je zajímavý, že jiný spořící účty jdou založit online ( jako třeba Moneta na 2 procenta)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 10. 2019 18:03 Odeslat příspěvek
tu posledni vetu nepobiram - jednak mi nezapada do kontextu a druhak Moneta 2% od zari uz novym klientum nedava...
Jako obecne s tema sporakama to dela kazda banka - novym klientum dat neco super a stary podojit (resp. jim nechat nezajimavou sazbu nebo ji jeste snizit) - bohuzel klasika v ceskym podani...u Monety taky jen cekam, kdy ty 2% sebere aj stavajicim klientum - osobni tip je do konce roku...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 10. 2019 18:18 Odeslat příspěvek
Ano, tiskový mluvčí Monety řekl, že 2% garantuje jen do konce roku, takže potom bude zřejmě sešup dolů..o kolik? To je ve hvězdách...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 10. 2019 18:39 Odeslat příspěvek
ja bych tipl, ze nechaj tech 1,2%, co maj na tom starym uctu resp. aktualne nabizenem
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 528  Další stránka
Stránka 196 z 528 [ Příspěvků: 7916 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies