FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Rozdíly ve spořících účtech

Offline - Diskutér Profil 
30. 9. 2020 13:16 Odeslat příspěvek
Navíc je to 2 roky starý článek. Osobně mi stačilo přečíst první odstavec, abych věděl, že bude nutné brát to sdělení s dost velkou rezervou.
Poslední příspěvek

Offline - Návštěvník Profil 
19. 10. 2020 23:09 Odeslat příspěvek
Jeste mne napada nad cim uvazuju co sberbank a TV v RUB 3,9% pa TV na 12 mes
RUB je ted nizko. Myslim ze uz to drzej umele ten kurz uz se moc nehybe ze uz tam sypou a vstric svetlym zitrkum petiletky jak rekl stryc putin levny rubl na tom vydelame vsichni.

20. 10. 2020 00:42 Odeslat příspěvek
A ldyz klesne na polovinu, tak si gratuluj :-) To je pravdepodobnejsi, nez ze stoupne na dvojnasobek, ne? :-)

20. 10. 2020 10:54 Odeslat příspěvek
Navíc poplatky za konverzi a dostat ty rubly tam. Podle mě blbost kvůli takovýmu úroku to tam dát, kromě situace, kdy člověk rubly drží a používá.

20. 10. 2020 11:27 Odeslat příspěvek
Třeba ná info, jak rubl zažije vzestup :-))

21. 10. 2020 10:34 Odeslat příspěvek
jir.vesely píše
Navíc poplatky za konverzi a dostat ty rubly tam. Podle mě blbost kvůli takovýmu úroku to tam dát, kromě situace, kdy člověk rubly drží a používá.

Rubl samo pouzivam dle mne to je jedna z tech lepsich bankovnich moznosti TV aspon s nejakym urokem.
Scenar vidim takto ivani se naucili i pres znacne extremy kolisani meny intervenovat stejne jako nas nejlepsi banker sveta. Cinan je potrebuje kvuli surovinam, evropa je potrebuje tedy vsichni maji zajem na tom udrzovat z obou stran obchod a rus potrebuje nejaky minimalni kurz k USD a JPY, EUR. Dokud budou sankce a prumyslova vyroba bude zpomalovat vidim RUB nekde 27CZK MIN az 37CZK MAX 100 RUB. Aktualne se to hybe kolem 30. Po odezneni covid coz je rad dle predpovedi odborniku cca 2 roky navrat na 40-48 CZK za 100RUB. Tedy penize co mam v RUB takto ulozim nepotrebuji menit zpet na CZK. Rovnez vidim dobre sance v indexu MICEX a akcie nekterych firem v indexu. Tedy urok nic moc jak nekteri rikaji a maji relativni pravdu ale ja se divam dal vyhled na cca 2-3 roky. A vyuzit max rozdílu v kurzu.

-- 21. 10. 2020 10:39 --

vpe píše
A ldyz klesne na polovinu, tak si gratuluj :-) To je pravdepodobnejsi, nez ze stoupne na dvojnasobek, ne? :-)

Klesnuti na polovinu ze soucasne situace dle mne uz ruska centralni banka pohlida. Tak jako u nas neverim ze by slo euro dlouhodobe v teto dobe nad 30 CZK za EUR. Muzeme se k teto hodnote priblizit ale bude to rad dni max tydny. Pak vyvalej eura ze skladu a zacnou to tam sypat.

21. 10. 2020 14:37 Odeslat příspěvek
A na co ho pouzivas mimo spekulace? Co nakupujes od Ivana?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 10. 2020 13:42 Odeslat příspěvek
Zvažujete někdo 3 měs. termínovaný vklad v NEY kampeličce? aktuálně 1,7% máte někdo zkušenost?

22. 10. 2020 14:55 Odeslat příspěvek
Sice nevím, co NEY je, ale kvůli 1.7% to ani zjišťovat nebudu :)

22. 10. 2020 15:04 Odeslat příspěvek
mate59 píše
Nebo 0,9% na spořící vklad s jednodenní výpovědí v JT bank.

Nedávno jsem uvažoval nad zřízením účtu u JT Bank, čistě ze zajímavosti. Odradili, musel bych mít účet jen u nich, žádný jiný nebo investovat. Čili už to změnili, takže můžu si zřídit účet běžný s kartou plus ten spořák a nic víc?

Jinak Raiffka stále inzeruje 3 %, asi to nestáhli, to by za obnovu stálo - asi jim došlo, že nabídka jen pro blíže neurčený počet lidí byla blbá...

Online - Diskutér Profil 
22. 10. 2020 16:19 Odeslat příspěvek
miropiro píše
Jinak Raiffka stále inzeruje 3 %, asi to nestáhli, to by za obnovu stálo - asi jim došlo, že nabídka jen pro blíže neurčený počet lidí byla blbá...
ano, inzerují "Přejděte k nám"

22. 10. 2020 16:30 Odeslat příspěvek
miropiro, mas v tom trochu bordel...
RB stahla pouze nabidku pro stavajici klienty a ne pro nove!

JTB zadne takove podminky nikdy nemela a nema. Ale take to neni banka pro kde koho z ulice...(pokud ti takove podminky sdelila, jsi pro ne nezajimavy klient)

22. 10. 2020 19:03 Odeslat příspěvek
J&T spořák mám a žádné podmínky s investicemi ani účtem nikdo nekladl.

Raiffka je klasicky naháněčka jen pro nové zákazníky a na staré kašlou.

22. 10. 2020 19:53 Odeslat příspěvek
miropiro : Zřízení účtu u JT Bank je asi podmíněno vkladem min. 500 000,-Kč.Když jsem zakládal účet a spořák, měl jsem už tam TV.Jiná podmínka není.

22. 10. 2020 20:32 Odeslat příspěvek
mate59: Minimum pro samotný spořák je 100k, s tím mi šel založil a nikdo po mě nechtěl víc. Dřív ta podmínky 500k myslím byla.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 255, 256, 257, 258, 259  Další stránka
Stránka 258 z 259 [ Příspěvků: 3878 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies