FinExpert.cz

Přihlásit se
Jakou zvolit banku pri obratu na uctu pres mio mes?

Offline - Nadšenec Profil 
24. 7. 2007 22:44 Odeslat příspěvek
Ahoj, potreboval bych poradit s vyberem nejvyhodnejsi banky, rozjizdim hernu + jeste soukrome pujcky a tudiz vsechny penize pujdou pres banku, pocitam mesicne pres mio. Ktera banka by tak byla nejvyhodnejsi ,jak ve vedeni uctu, karty,a tak.
Co ebanka a jeji program plus zdarma?
Dik za rady
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
25. 7. 2007 06:40 Odeslat příspěvek
Chtělo by to víc informací. Půjde o malý počet velkých částek nebo o velký počet malých částek? Pak totiž bude hrát roli, jestli je účetní položka zdarma, za 2 Kč nebo třeba za 7 Kč.
Částka za měsíční vedení účtu pak může být zcela nepodstatná.
Budou nějaké "noční odvody"? Pak to bude muset být banka s pobočkou blízko herny a s co nejnižšími poplatky za vklad nočním trezorem, nebo s možností vkladu přes bankomat.
Někdy se může vyplatit využít i služeb více bank. Bude ta herna na firmu, nebo na soukromou osobu (pak by bylo možné založit finančně výhodnější osobní účet místo firemního) atd.
Nadstandardní podmínky pro velmi bonitní klienty je celkem zvyklá poskytovat Citibank, i když v jejích tabulkách milion měsíčně moc "bonitní" není.
Mohla by se vyplatit i Živnobanka, ale kdo ví, jak to s ní po sloučení s HVB dopadne.


Offline - Nadšenec Profil 
25. 7. 2007 07:47 Odeslat příspěvek
Ahoj, no spis to bude narazove vetsi castky, tak po 50-100 tis, nocni odvody ne, jen ve vsedni dny denni trby. Je to na s.r.o.


Offline - Diskutér Profil 
25. 7. 2007 09:05 Odeslat příspěvek
Drive nez o firemnim uctu bych taky premyslel o pojisteni ;-) Jinak nejdrive bych zacal premyslet o tom, co je vlastne nejvyhodnejsi? Jake vsechny sluzby od banky potrebujete? Naklady na ucet se daji ziskat z nejake kalkulacky, treba viz http://www.mesec.cz/firmy/firemni-ucty/ ... jlevnejsi/ ale z te nezjistite mnozstvi a uroven sluzeb.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies