FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká spořitelna

Offline - Diskutér Profil 
6. 11. 2019 18:33 Odeslat příspěvek
Mne se na něj sice taky nikdo neptal, ale v průběhu zakládání mi pracovnice řekla, že zaškrtne, aby se mi nemohl dívat na účet libovolný pracovník - soudím, že to bude ono
Poslední příspěvek

6. 11. 2019 19:00 Odeslat příspěvek
Já bych řekl, že to je spíše trest, než-li benefit. Potřebuješ něco řešit a musíš si domlouvat schůzku s "osobním bankéřem", který ti pak trychtýřem bude nalívat kecy o produktech a investicích.

6. 11. 2019 23:22 Odeslat příspěvek
osobní banker ne, to je věc u jakekoliv podobne služby, moje otázka je jak se chovaji když pujdu uzavřít na x a reklamovat na y. Není nic horsiho kdy si u uplne retailového produktu si něco hraje na personalni styk jen a jen s jednim clovekem.

7. 11. 2019 09:31 Odeslat příspěvek
retron píše
mě se nikdo na žádný VIP přízrak nikdy neptal
dokud nemáte privátní bankovnictví, tak stejně žádný VIP pro spořku nejste

Samozřejmě, že se nikdo na nic takového neptá...

Offline - Návštěvník Profil 
8. 11. 2019 12:55 Odeslat příspěvek
libol píše
Mne se na něj sice taky nikdo neptal, ale v průběhu zakládání mi pracovnice řekla, že zaškrtne, aby se mi nemohl dívat na účet libovolný pracovník - soudím, že to bude ono

Ano, máte pravdu. To je přesně ono. Ve spořce to získalo ne zrovna moc dobrý název. Pod slovek VIP si většina klientů představí něco jiného. V rámci banky to znamená zvýšená citlivost údajů klienta. Tím se omezí počet pracovníků banky, kteří si dokáží zobrazit data klienta. Pracovník musí mít přidělená určitá oprávnění, která mají většinou premiér a privátní bankéři, pracovníci dispečinku, IT aplikační inženýři apod.

Ale klasický pobočkový pracovník má docela svázaný ruce, když k němu na pobočku přijde klient Erste Premier a téměř nic u klienta nevidí. Pokud má někdo potřebu si zajít i na běžnou pobočku, silně doporučuji si příznak VIP vypnout. :-)

8. 11. 2019 21:15 Odeslat příspěvek
presne, to je to nejhorsi co se vam muze stat, u nas v praci byl jednou semi vip, tj skupina co neutraci tolik jak vip ale ne zas tak malo jak obyc user, panove to byl Pilot na zakazniky, kazdej dostal co proto, rada nehrabat se nikam do vip, pekne at vas dokazi obslouzit vseci

12. 11. 2019 20:30 Odeslat příspěvek
sry za double, pokud by někdo mel moznost získat pro me MZF zdarma, tak pls napiste. thx.

Offline - Administrátor Profil 
12. 11. 2019 20:58 Odeslat příspěvek
MZF můžeš mít zdarma, pokud splníš podmínku obratu (50 % sleva, tuším 8000 Kč za měsíc?) a budeš mít kreditní kartu (dalších 50 % sleva).

12. 11. 2019 21:24 Odeslat příspěvek
Stačí 7 tisíc. Místo KK může být třeba investice v min. výši 700,- Kč měsíčně (nebo ŽP, DPS).

12. 11. 2019 22:14 Odeslat příspěvek
Nebo být důchodce... :lol:

Každopádně kromě příjmu na účet je nutno ještě splnit podmínku aspoň 1 zaúčtované platby kartou a stejně tak v případě kreditky je nutno čerpat aspoň jeden den aspoň 700 Kč (nicméně zrovna u kreditky je žádoucí vyčerpat aspoň 3000 Kč, aby bylo její vedení bez poplatku - kdo nechce platit kreditkou ČS, tak lze levně posichrovat i zadáním odchozí platby z KK na bankomatu ČS za 5 Kč, na čerpání se vztahuje bezúročné období), ale vůbec nejlepší je se na aktuální podmínky podívat do ceníku, než se spoléhat na kecy z fóra: https://www.csas.cz/banka/content/inet/ ... _cenik.pdf

12. 11. 2019 23:44 Odeslat příspěvek
jj diky bude to kombinace mfz se 7 000kc a KK (vyber z bankomatu 3000 a den dluzit a pak to hodit zpatky) = 0kc

mi reknete kolik realne dava csas minimalne kreditni limit, idealne chci ten nejmensi, jaka je realita, abych zas nespadnul do atypického ramce, kdy to zamitnou, muzu zadat o KK s limitem 6 000kc třeba? diky

-- 13. 11. 2019 00:27 --

Takze by to bylo za 50kc, takze abych tu paradu mel zadara tak je treba 3000kc pres CB.

13. 11. 2019 03:05 Odeslat příspěvek
Já mám transparentní kreditky (3) s limity 5000 kč. Ale nemám MZF.

13. 11. 2019 09:02 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Já mám transparentní kreditky (3) s limity 5000 kč. Ale nemám MZF.

Ale ten rámec 5000 je nestandardní, že? O ten bylo potřeba nějak speciálně požádat? Nebo snížit?
Mě se povedlo dostat minimum 15000.

13. 11. 2019 09:29 Odeslat příspěvek
Ne, prostě jsem si na pobočce řekl, že chci minimum co jde, ale už to bude tak 2 roky.

13. 11. 2019 10:23 Odeslat příspěvek
a co rikate na ten plan jak mit MZF zdarma, co jsem psal 23:44 ? nejake tipy jak to udelat jinak? dik m

PS: nema patrik prave 3x5000 = 15 000?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417 ... 420  Další stránka
Stránka 414 z 420 [ Příspěvků: 6288 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies