FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká spořitelna

Offline - Diskutér Profil 
17. 7. 2021 20:29 Odeslat příspěvek
Tak do ČS jsem musel vstoupit (pominu-li vkladní knížky) v roce 1984 k vůli placení školkovného přes bankovní účet. Byla to má první banka, z které jsem po první příležitosti po roce 1989 zmizel. Do této banky doufám mě nikdy nedotáhnou ani párem volů, natož tak komplikovaným lízátkem 1000 Kč. :-)
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 7. 2021 20:31 Odeslat příspěvek
To jsou ale amatéři, vždyť oni to umí jen osobně na pobočce.
:D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 7. 2021 20:53 Odeslat příspěvek
ČS umí účet (Standard) založit online, dokonce i bez focení dokladů pomocí Bankovní Identity. Nutnost návštěvy pobočky je tam zřejmě kvůli vazbě na účet Plus, u kterého vám v rámci "poradenství" (konzultace s bankéřem) prodají další produkty od penzijnka, přes investice až po energie. Proto nutnost návštěvy pobočky ;-)


Offline - Nadšenec Profil 
18. 7. 2021 06:44 Odeslat příspěvek
Tak hlavne podminkou odmeny je nejen zalozeni uctu, ale i stavebka nebo penzijka (proto pres pobocku)...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 7. 2021 07:01 Odeslat příspěvek
Obojí umí ČS sjednat také online.


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 7. 2021 07:41 Odeslat příspěvek
A převod účtu z jiné banky? To asi online nedokáže u dosavadních neklientů. Možná ani u klientů.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 7. 2021 18:08 Odeslat příspěvek
Není nad to varovat klienty před DCC a pak jim tuto službu v bankomatech (vlastní skupiny) nabízet :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=9k301M4ZEw0


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 7. 2021 18:23 Odeslat příspěvek
qwertz375 píše
Tak už i ČS nabízí odměnu 1000CZK za založení účtu. Jen ty podmínky jsou, jak je v ČS už tak nějak standardem, trochu komplikovanější než je obvyklé :lol:

https://www.csas.cz/cs/osobni-finance/u ... s#mobilita


A to je vcelku zajímavý.Kdyby to bylo jen založení učtu asi by to byla levná večeře. Nevíte nabídla něco ČS klientům WSPK , po vzoru RB přetáhnutým od ING? Nějak po tom ticho. Já co se ptal kolegy co tam byl tak jen suše ČS rozeslala dopisy že všechny služby k 31.7 vypovídá. Vypovídá karty, terminované vklady, ruší vůbec nějaké uroky. Ale o tom co dostanou jako náplast nic. Asi ty lepší služby :-)


Offline - Diskutér Profil 
20. 7. 2021 16:36 Odeslat příspěvek
koukal jsem na to a zavolal si na infolinku, akce prý platila do 19.7.2021, tedy už je pryč. Na uvedeném odkazu ale pořád nabídku na 1000 Kč bonus mají a informace, že by to bylo nějak časově omezeno nikde uvedena taky není.
Edit: podle chatu ČS je nabídka stále platná, ale nabízí ji pouze vybrané pobočky, v Brně konkrétně pouze OC Campus, Šlapanice a Královo pole.


Offline - Diskutér Profil 
20. 7. 2021 17:03 Odeslat příspěvek
Menton píše
Nevíte nabídla něco ČS klientům WSPK , po vzoru RB přetáhnutým od ING? Nějak po tom ticho. Já co se ptal kolegy co tam byl tak jen suše ČS rozeslala dopisy že všechny služby k 31.7 vypovídá. Vypovídá karty, terminované vklady, ruší vůbec nějaké uroky. Ale o tom co dostanou jako náplast nic.

ČS nenabídla nic. Klienti přeci zůstali, jen se změnil majitel. Pobočky se nerušily, ale “sestěhovaly”. Nové účty, karty, bankovnictví a všechno ostatní, to jsou nepodstatné detaily… :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 7. 2021 17:50 Odeslat příspěvek
Zdravím a informuji: u ČS mám Plus účet, ten umožňuje mít druhou deb. kartu zdarma. V George však objednat nejde (pouze virtuální), pro klasickou je nutné telefonické nebo osobní objednání a pak vyzvednutí na pobočce... Zjištěno pomocí help chatu ČS, jinde jsem informace nenašel, zatím jsem ji teda nepořídil, odložil jsem to ;-]


Offline - Inventář Profil 
22. 7. 2021 21:05 Odeslat příspěvek
Narazil jsem na zajímavý postup ČS ohledně výplaty dividend. Nejdřív KB - stačí podepsat 1 papír a všechny dividendy (i budoucí) všech společností, kde zajišťuje výplatu KB, budou převedeny na účet uvedený v tom papíru.
ČS: Nic takového nejde vůbec nejde. Tj. naklusat na pobočku tento týden, všechno podepsat, to samé mě čeká za 10 dnů pro jinou společnost, to samé za rok, atd. Prostě další "banka inspirovaná klienty".


Offline - Poslední varování Profil 
23. 7. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
Tak tam jdi za 10 dnů a podepiš obě dvě společnosti najednou ;-)

Čsas peklo s Fio :-) A vyplatí se to ušetřit ty 0,02% z dividendy?


Offline - Diskutér Profil 
23. 7. 2021 14:56 Odeslat příspěvek
Já si mám taky dojít pro dividendy O2 do siditelny. Kdysi jsem tam chodil vyzvedávat povodňový dluhopisy, tak jsem zvědavěj jestli mě podle RC maj nak v systému kolik přesně mi maj vyplatit. Akorát na to nak nemám čas. V tom bordelu u Fia jsem to objevil skoro po roce že tam naky akcie skutečně mam koupený.


Offline - Inventář Profil 
23. 7. 2021 15:43 Odeslat příspěvek
vpe píše
Tak tam jdi za 10 dnů a podepiš obě dvě společnosti najednou ;-)

Čsas peklo s Fio :-) A vyplatí se to ušetřit ty 0,02% z dividendy?


Já potřeboval i KB, takže jsem banky obešel a myslel, že se dá možná nějak ošéfovat i další výplaty. Je nějaká divný, že to jedna banka umí, druhá ne.

Ono je to 0,20, a ne 0,02, takže řádově stokoruny. Kromě toho tak akcie leží na mém účtu, a ne účtu banky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463 ... 656  Další stránka
Stránka 460 z 656 [ Příspěvků: 9832 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies