FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká spořitelna

Offline - Návštěvník Profil 
23. 7. 2021 19:59 Odeslat příspěvek
Mě tedy dividendy ČEZ přijdou pravidelně každý rok na účet a nikam nechodím, takže bych řekl, že to ČS umí, jen jsi narazil na někoho, komu se to nechtělo dělat, nebo to neumí zadat.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
23. 7. 2021 20:41 Odeslat příspěvek
Na účet u jaké banky?


Offline - Diskutér Profil 
23. 7. 2021 22:19 Odeslat příspěvek
To záleží na akcii (zákonodárci poněkud zmatkovali / některé firmy tu trochu panikařily ohledně akcií na doručitele) i na brokerovi (jestli akcie jsou na jméno investora nebo banky).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 7. 2021 11:43 Odeslat příspěvek
Používáte někdo v ČS tu jejich aplikaci MZF pro grafické přehledy?
https://hlidej.mojezdravefinance.cz/dem ... /dashboard


Offline - Návštěvník Profil 
24. 7. 2021 12:55 Odeslat příspěvek
Ne. A štve mě, že si George sám označuje výdaje jak se mu zachce a nejde to vypnout. Je to "rozšíření", které ovšem nemůžete zakázat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 7. 2021 22:32 Odeslat příspěvek
To je ale přece základní koncept George - uživatel je blb a není přípustné, aby snad banku používal způsobem jak uzná za vhodné. Takže bude povinně pojmenovávat příjemce, adresář kontaktů se naplní automaticky a mazání kontaktů se pro jistotu zakáže. Co na tom, že výsledkem je akorát jeden velký bordel.


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 7. 2021 05:55 Odeslat příspěvek
Stačí to nepoužívat ne? Tohle je úplně zbytečná funkce ve všech bankovních appkách.


Offline - Návštěvník Profil 
25. 7. 2021 09:29 Odeslat příspěvek
Ne, to co píšu já nelze "nepoužívat", pokud chci používat spořku.


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 7. 2021 10:20 Odeslat příspěvek
Prostě si takových nepotřebných funkcí nevšímám, je mi jedno, jak si banka kterou platbu označí.


Offline - Návštěvník Profil 
25. 7. 2021 11:28 Odeslat příspěvek
Není to tak jednoduché. Pokud z firemního účtu koupím v Kauflandu prodlužovačku a ono mi to tam napíše "potraviny", ostatní disponenti se podivují.


Offline - Diskutér Profil 
25. 7. 2021 15:28 Odeslat příspěvek
Když ČS připravovala přechod na George, hodně se snažila získávat zpětné vazby, aby klienti byli spokojeni. Takový přístup se týkal i jiných produktů. Připadá mi, že se mezitím změnil přístup banky, odezva je pro ně samozřejmě nadále relevantní, ale rozhodují se mnohem víc sami, jak budou produkty vypadat. Možná je to tím, že mnohé původní plány se ukázaly jako málo profitabilní a filozofie s nimi spojená z hlediska udržení a zvyšování zisku málo efektivní. Výhodné volání pro klienty skončilo pilotem, elektřiny se v podstatě zbavili, "zdravé finance" jako takové zredukovali, speciální produkty pro bonitnější retail omezili atd.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 7. 2021 17:19 Odeslat příspěvek
Většina klientů mohla George začít používat ještě před oficiálním spuštění a povinné migraci jejích účtu. Stačilo se tam prostě přihlásit. Že by ovšem mělo smysl poskytovat zpětnou vazbu potvrdit nemůžu. Většinu "chyb" v návrhu aplikace označili za vlastnost. Nakonec jediné řešení bylo zrušit účet. A soudě podle diskuzí na jejich FB profilu to s oblíbeností nového IB A SB mezi stávajícími klienty taky nebude žádná hitparáda.


Naposledy upravil qwertz375 dne 25. 7. 2021 17:49, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
25. 7. 2021 17:47 Odeslat příspěvek
Podílel jsem se na pilotním projektu George a na pilotech dalších produktů, takže jsem vnímal opravdu zblízka tehdejší nastavení ČS. Větší zájem o hodnocení běžných uživatelů přetrvával ještě chvíli i po oficiálním spuštění George. Pak mi přišlo, že to ustalo. Ke změně došlo podle mého názoru po odchodu bývalého ředitele a zvýšení přímého vlivu mateřské Erste Bank. Jinak širší veřejnost měla možnost participovat na směřování banky např. prostřednictvím webové stránky "vylepsetesporku", kde řada podnětů byla skutečně implementována.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 7. 2021 18:05 Odeslat příspěvek
Těžko říct, jestli ten zájem byl deklarovaný (PR) nebo skutečný, a jestli nepřišlo vystřízlivění poté, co nespokojení klienti místo drobných vylepšení kritizovali základní koncept nového IB, který nemohou či nechtějí změnit (nejspíše obojí).


Offline - VIP uživatel Profil 
25. 7. 2021 20:49 Odeslat příspěvek
Dobrý den, zpětná vazba od našich klientů je pro nás stále důležitá a jsme za ni rádi. Je však nutné zmínit, že ne všechny náměty je možné realizovat ihned a je pravdou, že některé se do produkčního prostředí bohužel ani nedostanou, protože jejich implementace by byla příliš nákladná ve srovnání s užitkem, který by přinesly.
V souvislosti se skutečností, že George je bankovnictví, které je využíváno všemi sestrami z rodiny Erste, není snadné, a v některých případech reálné, implementovat všechny navrhované změny. Ve skupině Erste však máme důležité postavení a spoustu námětů se nám daří prosadit. I tyto však musíme prioritizovat a primárně věnovat péči těm, které ovlivní největší počet klientů.
Pravdou také je, že se na sociálních sítích objevují negativní ohlasy na naše bankovnictví George, nicméně jejich počet je v poměru k počtu uživatelů zanedbatelný. Negativní komentáře však bývají vždy nejvíce vidět, a proto se zdá, že si na George stěžuje úplně každý.
George i George klíč má jen ve svém mobilu už víc než milion uživatelů a George na desktopu se pyšní ještě vyšším číslem. Věříme tedy, že toto je jedním z důkazů, že George dokáže naplnit požadavky velkého množství klientů.
Jiřka, ČS

-- 25. 7. 2021 20:59 --

GeneHawkins píše
Není to tak jednoduché. Pokud z firemního účtu koupím v Kauflandu prodlužovačku a ono mi to tam napíše "potraviny", ostatní disponenti se podivují.


Dobrý den, pokud nakoupíte elektroniku v supermarketu, je platba Georgem označena jako potraviny v souvislosti s kódem obchodníka. Kód kategorie obchodníků je založen na převládající činnosti, kterou podnik provádí, i když je zapojen do více druhů obchodu. Vy však máte možnost si platbu v George kategorizovat ručně a pokud jste koupil zmíněnou prodlužovačku, můžete si ji zařadit do jiné kategorie.
Jiřka, ČS
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 466  Další stránka
Stránka 461 z 466 [ Příspěvků: 6984 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies