FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká spořitelna

Offline - Přeborník Profil 
28. 11. 2020 09:23 Odeslat příspěvek
V george mam nabidku Moneyback 5% zpet do Abertna nad 300Kc, maximalni bonus 500Kc. Ted se objevila dalsi nabidka "Albert vanocni nabidka" se stenjou podminkou, akorat je tam napsane, ze lze kombinovat s dalsimi nabidkami od Alberta a na prvni 3 nakupy

Chapu spravne, ze mam defakto slevu 10%?

Dale pri vanocni nabidce je poznamka, ze neplati pro transakce obsahujici vyber hotovosti. Takze u te prvni dostanu bonus i z cashbacku a u druhe ne?

Jak by to bylo pri poukazakach? pocita se do jako vyber hotovosti?
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
28. 11. 2020 09:55 Odeslat příspěvek
Už jsem Ti to jednou psal jinde: Poukázky jsou normální nákup. (Dostáváš snad hotovost?)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 11. 2020 09:59 Odeslat příspěvek
slavo963 píše
Chapu spravne, ze mam defakto slevu 10%?

Až se zaúčtuje, poreferuju. ;-)


Offline - Přeborník Profil 
28. 11. 2020 10:54 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Už jsem Ti to jednou psal jinde: Poukázky jsou normální nákup. (Dostáváš snad hotovost?)


nedostavam :-))
A jak s cashbacekm u te prvni nabidky? Jenom u druhe je resticke na hotovost


Offline - Inventář Profil 
28. 11. 2020 11:34 Odeslat příspěvek
Za cashback hotovosti na pokladně dnes už nikde nic z odměn nedostaneš, od té kauzy právě v Albert si to už poskytovatelé hlídají, a je jedno zda jde o ČS, Air nebo UCB (navíc transakce s cashbackem je už výhradně kontaktní, bývá pak rozdělena jako dvě, cashback bez odměn je zvlášť).


Offline - Přeborník Profil 
28. 11. 2020 12:01 Odeslat příspěvek
Prave proto se ptam. Ale nechapu, proc u jedne ta restrikce je napsana a u druhe ne.


Offline - Přeborník Profil 
28. 11. 2020 16:23 Odeslat příspěvek
Novější kampaň; viditelně měnit podmínky už nabídnuté a zákazníkem přijaté akce by byl problém.


Offline - Diskutér Profil 
28. 11. 2020 19:34 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Za cashback hotovosti na pokladně dnes už nikde nic z odměn nedostaneš, .....


Dostal by jsi při použití Curve Card, dříve to šlo, ale teď nemůžu najít obchod, kde by šla tato karta pro Cash back použít. Už jsem se na to ptal ve vláknu Curve a žádná odpověď.


Offline - Inventář Profil 
28. 11. 2020 20:10 Odeslat příspěvek
Vždyť říkám, už takový obchod (na 99%) není. A to poté, co i Penny Market vyměnil SW v pokladnách + terminálech a už jako jiní dělí cashback zvlášť (ne jako pevnou součást transakce) a dosahuje toho platbou výhradně kontaktně čipem, pokud je požadován cashback. Tím jsou zamítány i zahraniční karty (Curve).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 11. 2020 12:15 Odeslat příspěvek
Poketka v Androidu vám funguje? Před cca třemi dny mi začala padat během otevírání, přeinstalace (včetně vymazání paměti) nepomohla. :-(


Offline - Nadšenec Profil 
29. 11. 2020 12:55 Odeslat příspěvek
Teď zkoušeno a ok.


Offline - Diskutér Profil 
29. 11. 2020 13:20 Odeslat příspěvek
Mně Poketka přestala fungovat už dávno, ale již není stejně potřeba, když jsou všechny slevy přímo v Georgi --> Moneyback.


Offline - Nadšenec Profil 
29. 11. 2020 13:32 Odeslat příspěvek
Poketka je dobrá ještě max. na vytvoření jednorázové virtuální karty s platností 1 hodinu...V klasické aplikaci to mám pocit nejde..


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 11. 2020 13:58 Odeslat příspěvek
slavo963 píše
V george mam nabidku Moneyback 5% zpet do Abertna nad 300Kc, maximalni bonus 500Kc. Ted se objevila dalsi nabidka "Albert vanocni nabidka" se stenjou podminkou, akorat je tam napsane, ze lze kombinovat s dalsimi nabidkami od Alberta a na prvni 3 nakupy

Chapu spravne, ze mam defakto slevu 10%?

Dale pri vanocni nabidce je poznamka, ze neplati pro transakce obsahujici vyber hotovosti. Takze u te prvni dostanu bonus i z cashbacku a u druhe ne?

Jak by to bylo pri poukazakach? pocita se do jako vyber hotovosti?


Ty banky si to vyjednávají sami, nebo to spravuje nějaká společnost? V Airbank jsou podobné slevy i obchody ...


Offline - Přeborník Profil 
29. 11. 2020 14:12 Odeslat příspěvek
V tomto případě dateio.eu , v jiných zemích je je větší konkurence ale často je to taky specializovaná firma na card-linked offers.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454 ... 657  Další stránka
Stránka 451 z 657 [ Příspěvků: 9841 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies