FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká spořitelna

Offline - Inventář Profil 
14. 3. 2021 22:57 Odeslat příspěvek
Ano teď už u všech kreditek se odměny i obrat počítají z transakcí zaúčtovaných v období od 11. do 10. dalšího měsíce (odměna je připsána v noci z 10. na 11. i v případě, že je to víkend, výpis v IB za stejné období je rovněž k dispozici celkem brzy, i když ten já ani nepoužívám, když je vše v appce vidět hned).
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
15. 3. 2021 14:42 Odeslat příspěvek
horva píše
Kreditka ČS je zdarma při útratě nad 3000Kč. Počítá se do toho i cash back v obchodě? Jde mi o to kdybych ji chtěl používat jen na opravdové nákupy na netu a některý měsíc kdybych nenakupoval, abych ji měl zdarma. A ještě druhý dotaz, jak je to s přebitím kreditky, půjde zaplatit i větší částka něž úvěvý rámec? Děkuji.


Dobrý den, do obratů, díky kterým můžete mít vedení kartového účtu zdarma, se počítají všechny zaúčtované transakce provedené kreditní kartou, tedy i cashback u obchodníka.
Jiřka, ČS


Offline - Administrátor Profil 
15. 3. 2021 19:05 Odeslat příspěvek
horva píše
. A ještě druhý dotaz, jak je to s přebitím kreditky, půjde zaplatit i větší částka něž úvěvý rámec? Děkuji.

Zcela jistě jde, ale nevím, do jaké výše. Mám kreditky s limitem 5000 Kč a běžně přebíjím a platím 35 tisíc.


Offline - Trvalý BAN Profil 
22. 3. 2021 12:27 Odeslat příspěvek
https://www.penize.cz/osobni-ucty/423749-sporitelna-definitivne-konci-s-aplikaci-poketka


Offline - Nadšenec Profil 
23. 3. 2021 14:34 Odeslat příspěvek
Bankou roku se stala Česká spořitelna

https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/ ... oakcie_jla


Offline - Inventář Profil 
23. 3. 2021 15:52 Odeslat příspěvek
To jo, zase jedna z těch objektivních anket, kde co si zaplatíte, to máte. Kdyby hlasovali zdejší diskutující, tak může vyhrát jen nejhorší zážitek roku.


Offline - Diskutér Profil 
23. 3. 2021 16:45 Odeslat příspěvek
já ji mám za ty tři a půl sta měsíčně docela rád


Offline - Inventář Profil 
23. 3. 2021 18:31 Odeslat příspěvek
No, i kdybych sestavoval žebříček, spořka by určitě nebyla poslední.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 3. 2021 21:08 Odeslat příspěvek
xls píše
To jo, zase jedna z těch objektivních anket, kde co si zaplatíte, to máte. Kdyby hlasovali zdejší diskutující, tak může vyhrát jen nejhorší zážitek roku.

Jako za mne CS rozhodne neni z CZ bank nejhorsi.


Offline - Trvalý BAN Profil 
23. 3. 2021 23:51 Odeslat příspěvek
Ale ani nejlepší.


Offline - Diskutér Profil 
24. 3. 2021 14:40 Odeslat příspěvek
tx999 píše
xls píše
To jo, zase jedna z těch objektivních anket, kde co si zaplatíte, to máte. Kdyby hlasovali zdejší diskutující, tak může vyhrát jen nejhorší zážitek roku.

Jako za mne CS rozhodne neni z CZ bank nejhorsi.


Přesně tak, kdo ti dá 350 Kč měsíčně za nic? :-D


Offline - Diskutér Profil 
24. 3. 2021 18:05 Odeslat příspěvek
ale no tak, za nic ... Určitě poctivě platíš KK ČS všechny své výdaje a tím přispíváš do kasičky ČS. A neříkej že ne :!: , protože velký bratr to tu vidí a není třeba jej škádlit.


Offline - Inventář Profil 
24. 3. 2021 18:48 Odeslat příspěvek
Do kasičky ČS ale přece vůbec nepřispívám já jako klient s kreditkou, ale ti weboví obchodníci, u kterých ji použiju.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 4. 2021 17:19 Odeslat příspěvek
Zdravim, zvedl jsem jednou za rok hovor z neznameho cisla abych nemusel poslouchat vrceni telefonu :-\ na druhe strane pani z ceske sporitelny, ktera si me pozvala na schuzku, vubec se mi tam nechce, ale ve stresu jsem ji to potvrdil...Ptal jsem se na duvod, pry kvuli "aktualizaci" kterou tam pry uz dlouho nemam. Ted otazka, sli byste tam, nebo ji poslali nekam, ? co se tak muze stat kdyz ji to odmitnu a hodim do autu ... diky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 4. 2021 17:27 Odeslat příspěvek
Ukeca te do nejakych nevyhodnych investic nebo uveru. Je to jeji prace, tak ji to nemej za zle.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 657  Další stránka
Stránka 457 z 657 [ Příspěvků: 9841 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies