FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká spořitelna

Offline - Návštěvník Profil 
26. 1. 2021 04:47 Odeslat příspěvek
Poslední dobrý účet nesl název Sporožiro, ale od roku 1972 ho postupně mrvili, až ho domrvili a v roce 2014 zrušili.
Kód
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sporožiro

:-)
Poslední příspěvek

Offline - VIP uživatel Profil 
26. 1. 2021 10:26 Odeslat příspěvek
fc70 píše
Vlastně… Včera vstoupily v platnost různé změny ceníku, např. zvýšení poplatků za vklad a výběr hotovosti v cizí měně. Ale to je pro Plus vs. MZF nepodstatné.

Dobrý den, máte pravdu v tom, že u našich účtů došlo pouze k jejich přejmenování.
Co se týká ceníku, provedli jsme úpravu u položek, které se vztahují k platebnímu styku. Zdražili jsme úkony, které byly prováděny za pomoci telefonního bankéře nebo poradce na pobočce, přičemž jsme u těchto operací ponechali bezplatnou variantu v případě, že je provedena prostřednictvím George nebo bankomatu.
Důsledkem změn v ceníku jsou i výhody pro seniory nad 70 let, kterým poskytujeme platební služby na pobočce i telefonu zdarma.
Jiřka, ČS

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 2. 2021 14:40 Odeslat příspěvek
Netušíte někdo jestli spořka teď někdy aktualizovala výluky z odměn z plateb kreditkou? Do konce minulého roku mi byly normálně přupisovány platby za Revolut a za leden nic...

1. 2. 2021 14:43 Odeslat příspěvek
A jak ti asi maji priznat bonusy za leden, kdyz konec ucetniho obdobi je az 10. (unora)

Offline - Diskutér Profil 
1. 2. 2021 15:12 Odeslat příspěvek
Přesně, odměny se vždy přece objeví až 11. v měsíci ráno s datumem 10. (tedy na začátek nového účetního období, které je teď už pro všechny kreditky ČS jednotné, tedy 11.-10. v měsíci).

1. 2. 2021 15:34 Odeslat příspěvek
Tak třeba se ptá na období 1.-9.1.?

1. 2. 2021 15:35 Odeslat příspěvek
Že by se ptal 20 dní po výpisu? To sotva :)

1. 2. 2021 16:08 Odeslat příspěvek
Já mám zúčtovací období od 1.1-31.12.Od začátku, co mi převydali původní kooperativa kreditní kartu (to byla nejlepší
karta, kde jsou ty časy, 2 litry měsíčně na bonusech) na transparentní kk.Odměny mi vždy připisují k 31.12.

Offline - Inventář Profil 
1. 2. 2021 17:24 Odeslat příspěvek
Lépe řečeno, Tys měl zúčtovací období do 31.12. a nezaznamenal jsi zprávu, že se Ti teď mění výše uvedeným způsobem (nebo jsi na ten e-mail zapomněl). :)

1. 2. 2021 17:59 Odeslat příspěvek
Přesně tak, vždyť já to psal jasně, ČS to u kreditek sjednotila od letoška všem na 11.-10., musel jsi zapomenout nebo jsi to nečetl (v PDF výpisu a/nebo e-mailu).

1. 2. 2021 20:29 Odeslat příspěvek
Zprávu jsem vůbec nezaznamenal a zatím se mi ji nepodařilo ani dohledat. Ve výpisu za 12/2020 tuto informaci nemám.. Nyní se tedy prodloužilo období pro výpočet odměn do 10.2 předpokládám ? Výpis tedy bude za období 1.1.2021-10.2.2021.

Offline - VIP uživatel Profil 
1. 2. 2021 20:48 Odeslat příspěvek
Dobrý den, všem klientům s průhlednou kreditkou jsme v týdnu od 19. října 2020 posílali e-mail či dopis s informacemi o změnách na jejich kreditní kartě. Jednou ze změn byla i úprava účetního cyklu na období od 11. do 10. dne následujícího měsíce.
Pokud se s námi spojíte například prostřednictvím chatu z bankovnictví George, podíváme se, jak to s vaší kreditkou vypadá.
Jiřka, ČS

1. 2. 2021 22:34 Odeslat příspěvek
@hannys85, tak to vidíš přímo od zdroje :). I zde se to sjednocení účetních cyklů kreditek na podzim diskutovalo. Možná ti jen ten email v říjnu spadl do spamu, nebo jsi ho smazal v domnění, že jde o nějakou nabídku produktu banky či podobně. Tedy ano, jak píšeš, účetní období teď končí 10. u všech kreditek (týká se transakcí pro výpis i odměn), takže odměnu ze zaúčtovaných transakcí uvidíš připsanou typicky 11. ráno, během 11.-12. máš v George k dispozici pak i PDF výpis (pokud máš elektronické, což předpokládám).

Offline - Nadšenec Profil 
2. 2. 2021 19:25 Odeslat příspěvek
ja to tipuju na komplete papirove vypisy s extra kontrolou na pobocce s tim papirem. lol

4. 2. 2021 13:48 Odeslat příspěvek
george dneska nějak odmítá dělat okamžité platby...

Dopoledne jsem zadával 3 platby, do mbank odešla jako okamžitá, do creditas a fio jako standardní...

Teď platby do air a opět mbank, obě standardní...

Nechápu...

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457 ... 459  Další stránka
Stránka 454 z 459 [ Příspěvků: 6884 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies