FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká spořitelna

Offline - Inventář Profil 
6. 7. 2020 16:48 Odeslat příspěvek
Dobrej magor, policie to logicky odlozila a borec mozna dostal zpet a zase ponizene :-) Firma mu mohla nauctovat i mzdove naklady ucetni :-))

Kdyz muzou TMobile, Vodafone i O2 uctovat ja nevim kolik Kc za uhrady faktur v hotovosti na pobockach, tak proc by nemohl kdokoliv za blbost jinych nauctovat adekvatni primerene naklady?

Inu borec nepochopil, ze za chyby se plati, mel investovat 1,- do kondomu. A ze kdyz nekomu posle omylem penize na ucet, tak pozadavkem na vraceni vyvola nutne nenulove naklady.
Poslední příspěvek

Offline - Návštěvník Profil 
14. 7. 2020 15:47 Odeslat příspěvek
Tváří se to jako novinka, ale jde jenom o integraci Poketky do George, jestli to dobře chápu... Slevy podobné jako jinde, těch 8 % v Albertu by šlo :) https://www.penize.cz/slevy/417920-spor ... ori-george

Offline - Diskutér Profil 
14. 7. 2020 17:20 Odeslat příspěvek
Je to novinka pro iOS, kde Poketka nebyla.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 7. 2020 19:02 Odeslat příspěvek
Je to pro Android nesmysl aby byly 3 aplikace, George, Klíč a Poketka když to vše jde udělat jednou jedinou aplikací.

14. 7. 2020 21:26 Odeslat příspěvek
Však už pro Android vyšla nová verze George, která odměny obsahuje. Dnes odpoledne mi tu aktualizaci už Obchod GPlay nabídl.

14. 7. 2020 21:33 Odeslat příspěvek
A fakt to funguje s Erste Premier? Kdyz dam v Georgovi "dostupne karty" tak mi to zadne neukaze.

Testnu to tenhle tyden v albertu.

14. 7. 2020 21:41 Odeslat příspěvek
Já mám u ČS pouze kreditku (žádný běžný účet), mezi Dostupné karty v menu Moneyback-Jak to funguje tu kreditku sice vidím, ale stejně mám obavy, zda se budou než běžného účtu odměny přičítat, není BÚ pro odměny povinný? Protože třeba u té soutěžní odměny Výherní platební karta 100 tisíc se mi platby (až 20 plateb měsíčně nad 400 Kč) zatím nenačetly žádné, stále 0/20 i když platby kreditkou nad 400 Kč už mám i zaúčtované - tedy zda to není jen pro debetky k běžnému účtu, nevím. No uvidím u ostatních odměn...

15. 7. 2020 05:41 Odeslat příspěvek
Tak už mi ta aktualizace taky přistála. Blbé je že u plno slev je varianta přes odkaz. Kdyby dali rovnou slevový kupón nebo něco podobného je to lepší. Nebo prostě po zaplacení poznají kde se platilo. Ale je možné že mi ten princip uniká.

15. 7. 2020 06:40 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Já mám u ČS pouze kreditku (žádný běžný účet), mezi Dostupné karty v menu Moneyback-Jak to funguje tu kreditku sice vidím, ale stejně mám obavy, zda se budou než běžného účtu odměny přičítat, není BÚ pro odměny povinný? Protože třeba u té soutěžní odměny Výherní platební karta 100 tisíc se mi platby (až 20 plateb měsíčně nad 400 Kč) zatím nenačetly žádné, stále 0/20 i když platby kreditkou nad 400 Kč už mám i zaúčtované - tedy zda to není jen pro debetky k běžnému účtu, nevím. No uvidím u ostatních odměn...

Ta soutez by mela byt min na vsech debetnich kartach a bez aktivace. Jestli jsem cetl spravne podminky?
Platby uz se nacitaji, ale se spozdenim...

Naposledy upravil jan.za dne 15. 7. 2020 21:08, celkově upraveno 1

15. 7. 2020 08:49 Odeslat příspěvek
@psovod78
ja mam u EP 2 kreditky (2 separatni uverove ucty) Visa Infinite a debetku MC a vsechny tri se mi v georgovi na IOS zobrazuji jako dostupne karty.

15. 7. 2020 09:33 Odeslat příspěvek
hm, tak já na androidu furt aktualizaci nemám, ale cashback se mi ukazuje v poketce

15. 7. 2020 09:54 Odeslat příspěvek
jumpmans píše
@psovod78
ja mam u EP 2 kreditky (2 separatni uverove ucty) Visa Infinite a debetku MC a vsechny tri se mi v georgovi na IOS zobrazuji jako dostupne karty.

Ja uz taky, vcera tam nrbyly. Asi jim to trva.

Offline - Nadšenec Profil 
15. 7. 2020 18:29 Odeslat příspěvek
minarjo píše

Odměny se připisují, i když máš pouze kreditku.

18. 7. 2020 18:15 Odeslat příspěvek
mojmax píše
minarjo píše

Odměny se připisují, i když máš pouze kreditku.

Jakou formou se odměny připisují? ... odměna se odečte od použitých peněz banky v aktuálním či následujícím měsíci? Jak to přesně funguje?

18. 7. 2020 18:30 Odeslat příspěvek
Průběžně vidět spárované ale nevyplacené odměny nikde vidět není, že?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442 ... 453  Další stránka
Stránka 439 z 453 [ Příspěvků: 6788 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies