FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká spořitelna

Offline - Diskutér Profil 
5. 3. 2020 20:47 Odeslat příspěvek
Mně paní tehdy před půl rokem slušně do telefonu řekla, že ta aplikace jí prostě vytuhla a mám to zkusit později, a dle toho jak se odmlčela bylo myslím jasné, že s tím neúspěšně zápasila :). Prostě je to modul nějakého SW, vytuhnout může kdykoliv :). Totéž se mi nedávno stalo na pobočce VZP, vytuhl jí daný modul SW pro sjednání cestovního pojištění (které mají pro dárce krve zdarma) těsně před dokončením a tiskem. To naštvalo jí i mě, skoro 10 minut práce v pr..a znova od začátku..
Ono čím méně volných programátorů na českém pracovním trhu, tím méně kvalitní SW :D. Ale také může jít o výpadek/vytuhnutí třeba kvůli krátké ztrátě internetového připojení, to některé SW (zvlášť když jde u nich o bezpečnost dat) nerozdýchají snadno a musí se začít nanovo.
Tedy čulibrk to může zkusit zítra znova, systém dočasně nespadl snad právě kvůli němu.
Poslední příspěvek

5. 3. 2020 21:39 Odeslat příspěvek
Už mi volala, že to mám "systémem" zamítnutý. Žádal jsem o KK s rámcem 10000 Kč. Nikdo nemá rád, nikdo mě nechce... ani Srstka v tom svým pořadu. :-) :-)

5. 3. 2020 21:43 Odeslat příspěvek
Tak to je ta horší varianta než výpadek SW, no. Evidentně máš nastaven dojící strop/stop :).

6. 3. 2020 09:18 Odeslat příspěvek
No jo, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu....Zdeněk by mohl povídat, ten měl 4 karty. :-)

Offline - Návštěvník Profil 
6. 3. 2020 11:33 Odeslat příspěvek
Funguje vám v posledních týdnech zobrazování plateb a zůstatku v Georgi (nebo je k tomu v rámci vylepšení potřeba něco nastavit, typu když prý kvůli bezpečnosti musím zadávat datum narození při každým přihlášení - i když zakliknu zapamatovat PC)?

Já už asi tři týdny chtěl zkontrolovat penzijko (už se mi 2x stalo, že mi tam nepřišel příspěvek zaměstnavatele a musel jsem to reklamovat). Zůstatek ani info, že penzijko vůbec mám mi to neukáže nikdy (jinej účet tam nemam), jenom píše že načítá a pak mě odhlásí za neaktivitu). Pohyby obvykle taky neukazuje (před pár dnama posledních asi pět jednou ukázal), jenom info, že žádné nezaznamenal (i v případě,že to není pravda - respektive možná je fakt George nezaznamenal, ale byly tam, což se zpětně ukázalo, když je jednou i ukázal). Zkoušeno z různých PC/Androidu/iPhone a prohlížečů (Chrome, Mozilla, Opera, Safari).

6. 3. 2020 11:48 Odeslat příspěvek
Přihlašuju se jen otiskem prstu, vše funguje.

6. 3. 2020 12:44 Odeslat příspěvek
Tazatel měl ale na mysli dle toho co píše internetového George, ne mobilní appku. V appce skutečně teď problémy nejsou. Nicméně penzijko může mít problémy s aktualizací kvůli externímu systému příslušné penzijní společnosti z finanční skupiny banky, zde tedy Penzijní společnosti ČS (tipuji, sám ho mám jinde, ale to propojení do systému mateřské banky nemusí být vždy plně online).

6. 3. 2020 14:11 Odeslat příspěvek
Před týdnem stejný problém s majetkovým účtem, chat řekl, že ví, že u některých klientů mají v internetovém Georgi problém a že to IT řeší.

6. 3. 2020 14:36 Odeslat příspěvek
mojmax píše
No jo, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu....Zdeněk by mohl povídat, ten měl 4 karty. :-)

Ale jde to obejít, založit kreditky na příbuzné. Raději jen max dvě na osobu, aby se také nedostali na blacklist.
:D :D :D

6. 3. 2020 14:37 Odeslat příspěvek
Rad68 píše
Funguje vám v posledních týdnech zobrazování plateb a zůstatku (penzijko) v Georgi
bez šance v IB, ale v apce to jede (prostě George - Bankovnictví budoucnosti, které usnadňuje život ...)

6. 3. 2020 20:30 Odeslat příspěvek
Tak jsem to zkusil znovu a stejný problém. O důvod víc majetkový účet zrušit.

9. 3. 2020 00:58 Odeslat příspěvek
ČS má nově v úrokovém lístku běžné účty v PLN, HUF, HRK.

Online - Administrátor Profil 
11. 3. 2020 07:26 Odeslat příspěvek
Předpokládám, že to, samozřejmě, všichni ví, ale mně to nějak nedošlo - normální limit pro okamžité platby je 400 000 Kč, ovšem Česká spořitelna umí jen 100 000 Kč (platí i pro převod z jiných bank). Nicméně stačí částku rozdělit a poslat na víckrát.

12. 3. 2020 20:05 Odeslat příspěvek
Aplikace George dnes přestala podporovat iOS 12.4.1 a vyžaduje nejméně 12.4.5, což by v mém případě znamenalo upgrade na iOS 13 (Apple umožňuje jen upgrade na nejnovější verzi) a to nechci. Kreténi.

12. 3. 2020 20:46 Odeslat příspěvek
Čas změnit banku :)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433 ... 436  Další stránka
Stránka 430 z 436 [ Příspěvků: 6527 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies