FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Úvěr na auto v AAA Auto

Offline - Návštěvník Profil 
3. 11. 2015 17:26 Odeslat příspěvek
Ja predpokladam, ze provizi ma AAA od poskytovatele uveru a pokud od uverove smlouvy odstoupis, zadnou provizi nedostanou. Na zadny poplatek bych nepristoupil.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
3. 11. 2015 18:02 Odeslat příspěvek
Poplatek je dražší nez sleva a je rozložen do splátek, takže se ti to nevyplatí.

http://penize.cz/spotrebitelske-uvery/2 ... i-80-tisic


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 11. 2015 19:30 Odeslat příspěvek
Já bych tedy do áček auto kupovat nešel v žádném případě.Divím se že je stále je dost lidí co tam auto koupí.Nebo nad tím uvažují.Kdo chce kam..


Offline - Návštěvník Profil 
3. 11. 2015 19:40 Odeslat příspěvek
Vsude maji jak auta dobra, tak i spatna, zalezi prece na vyberu kupujiciho, ktere auto zvoli.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 11. 2015 20:18 Odeslat příspěvek
kubik88 píše
Poplatek je dražší nez sleva a je rozložen do splátek, takže se ti to nevyplatí.

http://penize.cz/spotrebitelske-uvery/2 ... i-80-tisic


Ano toto určitě platí dále. Ale když odstoupím od smlouvy ještě v zákonné lhůtě (snad 14 dní), tak se bude dít co? Musím vrátit auto a bude se vyrovnávat, doplatím autobazaru částku na kterou jsem si bral úvěr nebo jak?
Podle mě bych musel autobazaru doplatit celou částku, kterou jsem si chtěl půjčit. Ale půjčit jsem si chtěl částku bez poplatku za sjednání. Tento poplatek vlastně při vypovězení tohoto úvěru už neplatí ne?
Z omylu mě samozřejmě vyveďte.


Offline - Návštěvník Profil 
3. 11. 2015 21:35 Odeslat příspěvek
Ten poplatek musíš zaplatit tak či tak a ve výsledku si prakticky půjčujes i na nej. Proto i kdyz odstoupis od smlouvy tak jej musíš splatit. buhvi jestli je to či není legální. V tom článku je to dobre popsane


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 11. 2015 21:59 Odeslat příspěvek
V článku se nepíše o odstoupení, takže toto z něj nevyplývá.
V článku se píše o předčasném splacení, tzn. až po oněch 14 dnech.
Ten poplatek je ve smlouvě od které odstupuji, tudíž všechno zpět ne?


Offline - Návštěvník Profil 
3. 11. 2015 22:11 Odeslat příspěvek
Pri odstoupení musíš splatit jistinu. Ten poplatek je součásti jistiny. Ja uz nad tim kdysi taky takhle přemýšlel, ale po přečtení par článku bych řekl, ze ten postup fungovat nebude.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 11. 2015 22:16 Odeslat příspěvek
Aha, to je pravda doplatit by se asi měla jistina, né jen půjčka...
V tom případě někdo to tu psal a je to kec. Pokud se to nezměnilo od té doby...

Tak toto sem chtěl vědět...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 11. 2015 14:04 Odeslat příspěvek
Ja bych do úvěru určitě nešel, protože to nevde k ničemu dobrému. První uvěr = první krok do světa dluhů. Ale pokud bych k nim šel, tak bych nešel sám, a určitě bych se domluvil v nějakém servisu na důkladné prohlídce. Dneska musí člověk na nové auto mít peníze, jinak nemá cenu si ho kupovat, protože hodnota klesá pekelně rychle.


Offline - Diskutér Profil 
29. 11. 2015 08:19 Odeslat příspěvek
Josef Suchánek:
To, že hodnota něčeho klesá pekelně rychle, je naprosto irelevantní ve vztahu k tomu, jestli si to koupím na úvěr nebo v hotovosti.
Cena něčeho vás zajímá jen v okamžiku nákupu a v okamžiku prodeje, jak se vyvíjí mezi těmito dvěma body, je úplně nepodstatné.
A to, jestli si něco koupit na úvěr nebo za své je zase jen otázka toho, jestli na to máte nebo ne a jestli v případě, že na to nemáte, jste ochoten akceptovat to navýšení ceny. Když budu mít hlad, jsem ochoten zaplatit za jídlo víc, než když hlad nemám.


Offline - Administrátor Profil 
30. 11. 2015 12:36 Odeslat příspěvek
Tak smysl to má. Úvěr by neměl v žádném okamžiku překročit hodnotu věci, mimo jiné i proto, aby bylo možné věc prodat v případě, že na splácení úvěru nemám.
Brát si úvěr na spotřebu není dobrý nápad, pokud ta spotřeba není opravdu urgentní (například umírám hlady).


Offline - Nadšenec Profil 
30. 11. 2015 13:08 Odeslat příspěvek
Je to trochu OT ale pokud zijete ve velkomeste a nepotrebujete auto mit vzdy ihned k dipozici kazdy den v tydnu, pak by se vam mohl vyplatit carsharing.
Ja ho pouzivam uz dva roky v Praze a funguje i jinde, popr. dle aktualni poptaky vicero lidi je mozne i rozsireni. Je to auto bez starosti a jedine omezeni je ze to vyzaduje nejake vylety trochu planovat, na spontalni napady ze chci vyrazit nekam ihned ted nemusi byt vzdy auto ihned volne (popr. si ho budu muset vyzvednout na druhem konci mesta), ale za tu usporu casovou a financni to rozhodne stoji.


Offline - Administrátor Profil 
1. 12. 2015 09:11 Odeslat příspěvek
Jsou tam i auta na plyn? Na kolik to tak vyjde?
My si s kamarády občas půjčujeme u Pražské plynárenské a na dlouhé výlety se to fakt vyplatí. Ale je fakt, že najedeme i 1000 km za den. Rekord je 4000 km za víkend :), ale to jsem nejel.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 12. 2015 13:14 Odeslat příspěvek
Ano mezi bezinovymi je i par aut s LPG, vetsinou velke kategorie (Opel Zafira ap.). Vice PM at nejsem osocen z nejake reklamy.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 4 z 6 [ Příspěvků: 83 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies