FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Úvěr na auto v AAA Auto

Offline - Diskutér Profil 
3. 3. 2020 19:29 Odeslat příspěvek
jediný rozumný úvěr tam je ten, který se do 14 dnů uhradí
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
26. 5. 2021 08:10 Odeslat příspěvek
ptam se protozo vubec nevim co se v tom da cekat za poplatky.

pls amaterky dotaz, kdyz beru uver na auto, tj ze banka/nebanka da lepsi uver na ucel v nasem pripade to je auto, tak kolik stoji ty poplatky statnim/mestskym uradum v podobe nejakych prepisu? Nebo jaky vsechny zpoplatneny ukoly jsou treba v ramci toho ze auto bude banky.

Dam analogii k hypo kdy se proste plati 2000kc katastralnimu radu na zacatku i na konci tj. je treba si pripocist do osobnihiho RPSN + 4000kc

dik za info od hodneho cloveka.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 5. 2021 08:46 Odeslat příspěvek
Je to jedno, kdo je vlastník nebo provozovatel, zaplatíš za přihlášení nebo přepis 800 Kč. Pokud to není nové auto, tak plus ještě evidenční kontrola, za tu chtějí některé ku*vy i 1000 Kč, práce na 10 minut...


Offline - Nadšenec Profil 
26. 5. 2021 09:13 Odeslat příspěvek
oki takze 2x 800 kc ,, zacatek uveru a konec uveru, bylo by to nova kara.

Diky moc. fakt !!!


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 5. 2021 09:32 Odeslat příspěvek
Pokud máš auto na úvěr, je tvoje hned od začátku (banka ale bude pravděpodobně požadovat vinkulaci havarijního pojištění), takže platíš za přihlášení auta. Pokud je na leasing, je leasingovky a po skončení leasingu zaplatíš převod na sebe. Vše tedy 1x, nikoliv 2x.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 5. 2021 09:46 Odeslat příspěvek
Mám teď auto na úvěr od ŠkoFINu a vlastník je ŠkoFIN a já jsem provozovatel. Měl jsem asi před 10 lety taky auto na úvěr u ŠkoFINu a tam jsem byl přímo vlastník, tak se v tom vyznej...


Offline - Nadšenec Profil 
26. 5. 2021 09:56 Odeslat příspěvek
diky, proste kdyz si to napise leasingovka na sebe, tak si to rozmelni do svych poplatku, ja osobne platim jen u prepisu na sebe 1x800

jsem v situaci ze mi cca je právně jedno komu to zatim patri, jen nechci platit neco navic, kdyz to na papire nebude moje.

mam totiz pujcku za 2,77 pa bez papiru o aute a s 2,90 s auto uverem.


Offline - Diskutér Profil 
26. 5. 2021 09:59 Odeslat příspěvek
Bývá to podle výše úvěru. Do nějaké výše jste majitel, od určité výše úvěru už je majitelem leasingovka.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stránka 6 z 6 [ Příspěvků: 83 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies