FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Úvěr na auto v AAA Auto

Offline - Diskutér Profil 
20. 7. 2015 20:06 Odeslat příspěvek
Ale jo, auta na úvěr mají levnější. Ale jen proto, že si právě ten úvěr nedokáže kdekdo spočítat.
Poslední příspěvek

Offline - Uživatel deaktivován Profil 
21. 7. 2015 16:26 Odeslat příspěvek
To mas jak s kreditni kartou, je to vyhodne jen, dokud to splacis v bezurocnem obdobi. ;-)

Kazdopadne to odstoupeni od uverove smlouvy je dobra finta, premyslim, ze pristi auto koupim v AAA na uver. :D

Offline - Diskutér Profil 
21. 7. 2015 18:57 Odeslat příspěvek
Jo, to je dobrej nápad. A hlavně, dělá to tak spousta lidí!

Offline - Inventář Profil 
21. 7. 2015 19:47 Odeslat příspěvek
Teda konkrétně s AAA opravdu nevím, ale pokud je při nákupu na úvěr nějaká výhoda, tak proč toho nevyužít - běžně v se třeba v elektroobchodech vyskytují čas od času akce jako -10 % při nákupu na splátky - jednou jsem měl štěstí, když jsem kupoval pračku a právě taková akce probíhala, tak jsem si vzal úvěr na 3000 Kč (nejnižší možný, i když to vypadalo asi vtipně, že jsem většinu kupní ceny pak platil kartou (ale nenechám se přece oškubat o vratku) :-) ), od něhož jsem pak odstoupil a na úroku zaplatil cca. 15 Kč za těch pár dnů...

Offline - Uživatel deaktivován Profil 
21. 7. 2015 21:38 Odeslat příspěvek
saabik píše
Jo, to je dobrej nápad. A hlavně, dělá to tak spousta lidí!

No já si myslím právě, že nedělá. O možnosti odstoupení do 14 dnů 99,99 % lidí ani neví, i když jim to do smlouvy přímo napíšou. :D

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 9. 2015 15:21 Odeslat příspěvek
Půjčky jsou hlavně výhodné pro poskytovatele, i když áčka jsou jen zprostředkovatel. Jsem spíš pro platbu hotovostí,i když chápu, že ne každý si to může dovolit. Ono našetřit kolem 100K není žádný med.

28. 9. 2015 15:53 Odeslat příspěvek
No kdyz ti daji nekolik desitek tisic slevu pri nakupu na uver, tak je blbost se te slevy dobrovolne vzdat.

Offline - Inventář Profil 
28. 9. 2015 16:18 Odeslat příspěvek
Ano, a tu slevu si vykompenzují poplatkem za uzavření úvěru... Ale prosťáček na to skočí a pak pláče na fórech, jak byl ojebán.

28. 9. 2015 16:58 Odeslat příspěvek
Ale houby, pri cene kolem 300000 Kc je sleva kolem 50000 Kc, tezko bude tak vysoky poplatek za uzavreni uveru.

28. 9. 2015 18:09 Odeslat příspěvek
Při úvěru 150000 na auto v AAA auto jsem u ČS Autoleasing měl poplatek za smlouvu 50000 Kč!!!
Zjistil jsem to až doma v AAA mě na to nikdo neupozornil chce to přečíst vše co člověk podepisuje.
Od smlouvy jsem odstoupil.

Offline - Návštěvník Profil 
28. 9. 2015 18:11 Odeslat příspěvek
No dobre a po odstoupeni od uverove smlouvy jsi ten poplatek platil? Auto ti zustalo?

28. 9. 2015 18:52 Odeslat příspěvek
Ne auto jsem vrátil a ůvěr zrušil hned druhý den po podpisu smlouvy.

28. 9. 2015 19:00 Odeslat příspěvek
Jak může někdo kupovat auto v AAA. To nechápu.

28. 9. 2015 19:21 Odeslat příspěvek
Maji nejvetsi vyber.

28. 9. 2015 19:49 Odeslat příspěvek
I když se od uverove smlouvy odstoupi, tak poplatek za zprostredkovani uveru si nechají ne?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 2 z 6 [ Příspěvků: 83 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies