FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Řešení finanční situace.

Offline - Přeborník Profil 
1. 7. 2015 06:08 Odeslat příspěvek
Snad již brzy http://finance.idnes.cz/insolvencni-zak ... nikani_sov

Doporučuji využít služeb výhradně advokáta, na okresní úrovni ani nemusí být drazí, ptal jsem se své advokátky, dělá často pro bono i pro nevládky, a řekla, že by si za celý proces, od úvodní konzultace, přes podání žádosti, až po případné jednání u soudu řekla o cca 5 - 10 tisíc Kč. Není tedy pravda, že všichni advokáti jsou drazí a že si je dlužníci nemohou dovolit. A máte to s garancí.

-- 1. 7. 2015 07:13 --

Aby to nezapadlo, kdyby náhodou někdo vygooglil tento post: není pravda, že ze svých dluhů splatíte jen 30 % !!!
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
1. 7. 2015 17:42 Odeslat příspěvek
Bezplatne poradny pri financni tisni napisi tu zadost zdarma a vse vysvetli, zbytecne platit advokata.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2015 18:08 Odeslat příspěvek
Pokud nemá zajištěné dluhy, tak je to pravda, že šikovný dlužník zaplatí ze svých dluhů jen 30%.


Offline - Přeborník Profil 
8. 7. 2015 18:45 Odeslat příspěvek
Já jsem si teď všiml, že můj příspěvek bez kontextu trochu postrádá smysl - byl tady totiž příspěvek nějaké oddlužovací firmy s nabídkou svých služeb a na to jsem reagoval, ale admin ho asi smazal.

Ohledně 30 % - problém řady oddlužovacích firem bývá ten, že dlužníkovi neřeknou, že může přijít třeba o svůj byt nebo jiný majetek (třeba auto). Jejich nabídka služeb je postavena na představě, že zaplatí jen 30 % dluhů a nechávají se tak nachytat. Oddlužovací firma shrábne 10-20 tisíc za vyplnění návrhu na oddlužení a pak zmizí z obzoru a dlužník se v tom dál máchá sám bez pomoci.


Offline - Návštěvník Profil 
17. 7. 2015 12:34 Odeslat příspěvek
Docela by mě zajímal jaký je aktuální stav...
Nicméně z mého pohledu by mě tedy zajímalo následující...on bere 17tis., ona bude brát dle sdělení na mateřský 10tis., její dávky půjdou na splátku jejího dluhu. Bydlení mají zadarmo. Kam tedy mizí 17tis.? (dejme tomu 3tis. cestovný, 4tis. jídlo a to podle mě dost nadsazuji...) stále zbývá 10tis...ok, dejme tomu drogerie, něco pro mimino, plíny. To vše ale z vlastní nedávné zkušenosti max za 2tis. Zbývá 8tis...Jako sorry, ale jak tady už někdo psal, trochu se uskrovnit a jde to...Jen chtít. Pak tady ještě zazněla otázka kdo bude vychovávat dítě. Vždyť je kadeřnice...tak může něco udělat večer nebo o víkendu, když už je táta doma, ten se chvilku postará...Tenhle případ z mého pohledu není ani zdaleka tak tragický...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 7. 2015 22:01 Odeslat příspěvek
Bydlení není nikdy zadarmo. Předpokládám, že i když je byt bratra, tak musí platit poplatky spojené s užíváním bytu včetně fondu oprav. Elektřina, voda, topení, telefon, interenet, fond oprav a jseš v pohodě na 5-6tis. Takže zdaleka ne 8, ale 2-3 měsíčně. A když se podělá pračka nebo auto nutný k dojíždění, tak nezbejvá něž půjčit u providentu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 11. 2015 13:48 Odeslat příspěvek
Mazec do takové situace bych se tedy rozhodně nechtěl dostat. Raději být sám než s dlužníkem a exekutorem na krku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #
Stránka 5 z 5 [ Příspěvků: 67 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies