FinExpert.cz

Přihlásit se




DATART karta Premia

Offline - Přeborník Profil 
24. 4. 2016 09:44 Odeslat příspěvek
DATART karta Premia Máte? Používáte? 8-D
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
24. 4. 2016 10:14 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsem Tesco, ale rovnou mi to zamítli. Mám HC premis. Ale Patrik má kombo Tesco+ premia.


Offline - Přeborník Profil 
24. 4. 2016 10:45 Odeslat příspěvek
A zkoušel jsi v Tescu nebo přes internetový formulář a telefonicky? Mě jí v Tescu jeden den zamítli, asi že už jsem ji v minulosti měl a druhý den přes internetový formulář a telefon schválili.

Datart kartu Premia nikdo nemá?


Offline - Diskutér Profil 
24. 4. 2016 10:55 Odeslat příspěvek
Pres webovky tesco


Offline - Přeborník Profil 
24. 4. 2016 10:59 Odeslat příspěvek
Tam jsem byl právě úspěšný.

V eshopu datart.cz nevidím o DATART kartě Premia žádné informace, asi o ni lze zažádat jen přímo v kamenném obchodě?


Offline - Diskutér Profil 
24. 4. 2016 11:49 Odeslat příspěvek
Jenže já mám na prémii 60 t. limit. Tak třeba to bude tím, ze mi ji zamítli.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 4. 2016 13:31 Odeslat příspěvek
By měla být v poho získatelná v podobném duchu jako Cetelemka od Alzy, když..

"Kartu plnou výhod a prémiových slev získáte snadno. Stačí koupit jakékoliv zboží na splátky u prodejce elektroniky DATART."


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 4. 2016 13:45 Odeslat příspěvek
V eshopu datart.cz se k DATART kartě Premia lze dostat přes nákup na splátky HomeCredit v objemu => 2000,- Kč.
Pokud nákup na splátky "projde", v úvěrové smlouvě se objeví i revolvingový úvěr, KK poté zašlou.
Takže jak už bylo řečeno, v podobném duchu jako Cetelemka od Alzy...


Offline - Přeborník Profil 
27. 4. 2016 15:27 Odeslat příspěvek
A s jak vysokym uverovym limitem ti ji zaslali? Za jak dlouho po uzavreni uverove smlouvy?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 4. 2016 05:07 Odeslat příspěvek
Schválený uvěrový rámec jen 15k (asi proto, že už mám od HC dvě další - Premia (60k) + ClubCard (60k) :-) ), a týden po schválení ještě nepřišla a ani ji nevidím jako neaktivovanou ve SF, někde se asi zdržela ve výrobě.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 4. 2016 06:01 Odeslat příspěvek
a určitě máš zažádáno o KK datart ? Stejný problém měl kolega kterému ve správci financí naskočil spotřebitelský úvěr od HC .... :-!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 4. 2016 06:14 Odeslat příspěvek
Samozřejmě, že ano, uzavřel jsem 'smlouvu o úvěru z karty'. Ten sice nezakládá automaticky nárok na zaslání karty, ale jedná se o revolvingový úvěr s rámcem 15k, takže nevidím důvod, proč by se po dokončení formalit neměl tento minimálně ve SF objevit, bez fyzické karty bych se možná i obešel :-)


Offline - Přeborník Profil 
28. 4. 2016 12:39 Odeslat příspěvek
Tak dej pak vedet, jak to s tou kartou dopadlo.


Offline - Přeborník Profil 
12. 11. 2016 19:29 Odeslat příspěvek
Tak co? Dali tu Datart kartu i pri uveru uzavrenem pres eshop? Nebo mam jit zkusit stesti radeji do prodejny Datartu?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 5. 2021 15:41 Odeslat příspěvek
Rozumím tomu dobře, že tato karta nepodporuje GPay? Jde přidat aspoň do Curve a je pak vratka do odměn z plateb přes Curve?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 15 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies