FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Hypotéka - Trendy & úročení %

Offline - Nadšenec Profil 
21. 7. 2020 22:18 Odeslat příspěvek
Prologer píše
Nechci tady uplně upřesňovat výši hypo, ale je řekněme dost nadprůměrná, ale ne závratná. :)
Každopádně, ty třeba 0,3% u mě dělají za dobu 5-7 let fixace rozdíl vysokých desítek tisíc, takže to už beru že mi za tu námahu a přemýšlení stojí :)
Každopádně počítám už teď určitě s fixací na co nejdelší dobu, ta roční nemá smysl. Podle toho co kde všude čtu, tak jsou predikce, že by to nejpozději od začátku příštího roku už zase mělo stoupat. Samozřejmě, každý může jen odhadovat...

Zatím mám nabídku jen tu od Monety a pak ještě od Hypotéčky za 2,00%. Od Fia jsem jen čerpal z jejich kalkulačky, kde jsem se dostal k 1,78% p.a. na 1 rok nebo tuším 1,88% na 5 let. Všechny sazby bez pojištění.

Aha, tak pokud ta castka k refinancu je az tak vysoka a udela ti rozdil desitky tisic 0,3%, tak potom ano, asi bych do toho rizika sel a vzal to klidne na rok. Ja vychazel z podobnych podminek jako u me, tj.castka k refinancu nizsi jednotky milionu.

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 46 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies