FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Jak čerpat finance z kreditní karty?

Offline - Administrátor Profil 
3. 2. 2020 09:59 Odeslat příspěvek
...vypadá to, že se rýsuje nová možnost:

https://www.idnes.cz/technet/audio-foto ... -video_nyv

Pamatujete ještě, když nějaký výrobce telefonů (Huaweii?) půjčoval telefony za vratnou zálohu ve své firemní prodejně Na Poříčí? :D
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
8. 2. 2020 13:10 Odeslat příspěvek
A co je tak na tom zajmaveho? Myslis ciste zkouseni te technologie? :)
Pokud to zdarma zapujceni, tak to prece davno mas ne? Uz dnes muzes koupit za 100k TV do bytu, vyzkouset nekde i az 1 mesic a vcas ji vratit a vetsinou ti vrati penize :-)
Leda ze bys mel vymyslenou akci, kde nepotrebuje clovek dat zadne penize a na OP mu pujci treba TV Samsunng 8K v hodnote 200 000kc :D
btw technologie je to jen pro lidi co maji doma bilou stenu, jinak je nepouzitelna :)

Offline - Inventář Profil 
8. 2. 2020 13:59 Odeslat příspěvek
ripper6: opravdu? A na to si prisel jak? Ja takovou TV doma mam a normalne si tam v menu nastavim, jakou barvu ma stena a ono si to samo prepocita, aby barevne podani odpovidalo.

Offline - Nadšenec Profil 
8. 2. 2020 17:36 Odeslat příspěvek
Já mám stěnu oranžovou a za Boha to nedokážu nastavit, aby bílá byla byla opravdu bílá.

8. 2. 2020 17:53 Odeslat příspěvek
Tak přemalovat.

8. 2. 2020 18:09 Odeslat příspěvek
O tom satan ale nic nepsal...

8. 2. 2020 18:37 Odeslat příspěvek
Asi nemá oranžovou stěnu.

8. 2. 2020 20:24 Odeslat příspěvek
S474N: Cetl jsem to ve foru od lidi, ze sice blikatko to je pak jak z trznice, ale ten efekt nic moc, pokud nema dotycny uzivatel bilou stenu a nebo svetlejsi.
Treba hadam a nebudu daleko od pravdy, ze to na cernou zed asi mit moc efekt nebude :D

9. 2. 2020 09:11 Odeslat příspěvek
Myslím že v době kdy má min třetina lidí problémy se spánkem a další poruchy je přidávání další blikající bedny do bytu kontraproduktivní, jen zvyšuje míru zamoření prostoru elektronickým světelným a elektronickým smogem. Většina lidí dnes kouká i ve firmě do různých displejů, navíc každé elektronické domácí zařízení svým zahříváním odpařuje do svého okolí koktejl stovek chemikálií což má zcela jistě negativní dopad při času jaký trávíme v bytech.

10. 2. 2020 00:42 Odeslat příspěvek
Jestli tim blikatkem myslis televizi jako takovou, tak souhlas. TV s ambilight vs klasicka naopak zvysi zrakovy komfort pri sledování.

15. 2. 2020 12:10 Odeslat příspěvek
redhaven: je to pravda, at kazdej zkusi na mesic navstevu pralesa (coz dnes jde i mozna na 14dnu v poho) bez pristroju a pak az prijede a zacne chodit do prace povi rozdil :)
Jenze ve meste mezi betonem to jde hur a clovek tak ty pristroje chce, protoze nema kolem ty vjemy co by jinak mel mit.

13. 5. 2020 11:21 Odeslat příspěvek
čau lidi, jaký mate nastaveny maximalni limit ku vasi kreditni karte?

ja uvazuji zda je normalni mit treba na kreditce rekneme 400k czk, nevim zda to v bance daji (chapu zelezi na moje prijmy) ale jsem tedka v situaci ze nechci byt limitovan, mate nekdo podobnej limit co si predstavuji? jde to vubec na kk v cz podminkach?

dik

13. 5. 2020 11:27 Odeslat příspěvek
Pokud jsi bonitní není to problém... Sám jsem měl KK Citi/RB na 300k.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 5. 2020 11:42 Odeslat příspěvek
jo pokud na to dosahnes bonitne, tak by nemel byt problém
co jsem videl, tak často byva limit 300k, ale i 500k se da sehnat - jen teda clovek bude muset dolozit odpovídající prijmy - tzn mit minimalne volne cash flow ve vysi 3-5% z toho limitu + mozna nejaky další požadavek na bonitu (kazda banka bude mit jinak)

Offline - Administrátor Profil 
13. 5. 2020 12:01 Odeslat příspěvek
Teď je zrovna asi nejhorší doba na to chtít navyšovat limit na kreditce, banky začínají velmi zvažovat komu schválí úvěrový produkt.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 32 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies