FinExpert.cz

Přihlásit se




Equa bank Minutová půjčka

Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 10. 2020 09:24 Odeslat příspěvek
Zdravim

Chci si koupit garaz a potrebuji tak kolem 300 - 400 tisic , zaujala mne nabidka z equa bank , ze daji pujcku az do 700 K, byl jsem v banke a rikali ze jo , jde to ale nechteli mi reknout rpsn a urok za kolik mi to daji ze se musim udelat ucet a posoudit mne, rikal jsem jim ze jsem spoluvlastnik bytu v Praze a ze mam prijem kolem 50 K mesicne brutto, hypo nemam.
Neche se mi zakladat ucet a zadat kdyz zjistim ze mne to bude stat 10 % p.a , mate nekdo realnou skusenost s nima ?
Jeste jsem byl u mbank a sberbank ale tam je to kolem 10 % p.a a to nechci .
Nebo nevite jestli se da nekde pujcit za 5% +- ? ted nemyslim hypoteku , ale nejaky jiny produkt ? Nebo hledam co neexistuje ?

Dekuji za rady
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2020 10:08 Odeslat příspěvek
Toto má každá banka, záleží pak ale na výsledném procentu, asi nikdo negarantuje tu "sazbu od". U koho máš účet? Můžeš zkusit Airbank, Monetu... A žádej online, mají často nižší sazby.


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2020 10:20 Odeslat příspěvek
zkusil bych Hello Bank, nebo Monetu, příp. i AirBank


Naposledy upravil ROlda78 dne 15. 10. 2020 14:26, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 10. 2020 14:14 Odeslat příspěvek
ty cisla vypadajai ze da dostat kolem 5 -6 % coz bych bral , mate nekdo s tim zkusenosti ?


Offline - Diskutér Profil 
16. 10. 2020 12:33 Odeslat příspěvek
Hello 7,něco na 550k ale už mám přes mega nezajistenych a k tomu ale několik nemovitosti bez zástavy.csob dává 5,9 ale tam není garáž jako účel na bydlení, Cmss asi 3.6 ale na jinou nemovitost rekonstrukci bys to musel použít. Splatnost 20 let nezajistenej. Ostatní banky to je tak na 7, 8,9 max 10 let.
ČSOB právě 12 a liška 20 let.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 10. 2020 10:00 Odeslat příspěvek
Equa bank minutová půjčka v pohodě, několikrát jsem využil, vždycky jsem dostal tu sazbu "od" co inzerovali. Je dobrý, že kvůli předčasnýmu splacení nemusíš nikam volat, jen to nakliknes v ib.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 11. 2020 18:18 Odeslat příspěvek
Equa bank spustila novou aplikaci online žádosti o Minutovou půjčku, Celý proces žádosti je nyní rychlejší a jednodušší. žadatel ihned po dokončení žádosti zjistí, zda úvěr získal, nebo ne. Podrobněji je to popsáno zde: https://www.fintest.cz/blog/equa-bank-p ... va-zadost/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 12. 2020 11:07 Odeslat příspěvek
mám u nich "mrtvý" účet asi 5 let. Chtěl jsem půjčku 60t a nabídli mi RPSN krásných 22% :) V té době jsem měl jedinou půjčku od mbanka za "0%" úrok, tak jsem slušně odmítl a poděkoval. Tak asi tak. Možná když si půjčíš vyšší, budou lepší podmínky, každopádně tě hodně zkrohnou za to že nemáš u nich aktivní účet...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 1. 2021 12:18 Odeslat příspěvek
Aktuální zkušenost s equabank a minutouvou půjčkou je schválená nabídka na 360 tisíc na 5 let s RPSN 3,9%. Uvidím, zda využiji. Ale je pravda, že jsem dlouholetým klientem a většinu svých fináncí posílám na účet k nim. Takže v reklamě nelžou a ten úrok opravdu reálně dávají.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 1. 2021 22:32 Odeslat příspěvek
a jak je to se splacenim dalsi den? only 1/365 ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 4. 2021 23:07 Odeslat příspěvek
Nezískáte nejlepší úvěr hypotékou na nemovitost, ke které budete stavět garáž?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 11 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies