FinExpert.cz

Přihlásit se




Doplacení hypotéky

Offline - Přeborník Profil 
1. 11. 2022 22:54 Odeslat příspěvek
Zdarec, zítra jdu do KB řešit doplacení hypotéky při příležitosti výročí fixace..fix mám do 24.1., s tím, že od 25.1. nabízejí další pětiletku za 6,19% :-D Nicméně bankéřka mi tvrdí, že lze doplácet už teď nebo si stanovit jakýkoliv den až do toho 24.ledna.. má pravdu nebo zase na mě šijí nějakou boudu, aby mě aspoň ještě na něčem oškubali navíc?? K doplacení mám nějakých 900 tisíc, sazbu do konce ledna 1,82%, takže bych tak i tak natáhl díky úrokům na SÚ lhůtu co nejdýl..
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 11. 2022 00:19 Odeslat příspěvek
Náhodou má bankéřka pravdu, hypotéku jde doplatit zdarma v období 3 měsíců po oznámení nové výše úrokové sazby na následující období.
Samozřejmě díky nízké sazbě 1,82 % bych tu mimořádnou splátku zadal co nejpozději.


Offline - Přeborník Profil 
2. 11. 2022 01:16 Odeslat příspěvek
Dík ;-) možnost doplacení 3 měs. předem zmiňovala i na jaře, když mě lámala za 5,5%…už tenkrát jsem ji říkal, že za takových úroků pokračovat nebudu a ať mě banka před koncem fixace pošle novou nabídku a splacení dořešíme pak..tímto bych diskuzi uzavřel 8-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies