FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Hypotéka - jaká fixace?

Offline - Diskutér Profil 
25. 1. 2023 09:32 Odeslat příspěvek
satinst píše
Ještě myslím existuje možnost hypotéky s variabilní sazbou.
Zajímalo by mě kolik (které banky) to ještě dnes nabízejí. Dříve to bylo tak do 5 ústavů, teď se obávám, že jich tolik ani nebude. Nějaké srovnání by se šiklo... (a až to tu kolega bude za 3 roky :-D refinancovat, tak by se mu to mohlo hodit).
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
25. 1. 2023 19:53 Odeslat příspěvek
Prasárna je, že bude novela platná i na již uzavřené úvěry..když to bylo naopak, klient měl nové možnosti, tak až na zrefixované nebo nové hypotéky po roce 2016..Dokud jsem ještě vydržel sledovat Nachera na facebooku, tak byl ten nejhlasitější, aby došlo ke změnám k horšímu..to je ten, co si kdysi založil web bankovnipoplatky a tvářil se, že se bije za klienty..


Offline - Přeborník Profil 
25. 1. 2023 23:27 Odeslat příspěvek
To se nedá moc svítit, současný stav je fakt nesmysl. Kdo chce možnost kdykoli refinancovat, ať si vezme plovoucí sazbu nebo si připlatí za výslovnou opci, ale nedává žádný smysl takovou opci zabudovat jako povinnou součást produktu – to za ni platí i klienti, kteří ji k ničemu nepotřebují.


Offline - Diskutér Profil 
26. 1. 2023 08:34 Odeslat příspěvek
To je jako chtít po výrobci auta, aby měl povinnost ode mě za pár let odkoupit auto zpět za pro mě výhodnou cenu. Taky by si lidi klepali na čelo. Ale u nás je společnost přesvědčená, že jde o zlé bankstery, tak to právo mít lidi musí. Přitom se jedná o produkt jako kterýkoliv jiný.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 19 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies