FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

První klubová - P2P pojištovna

Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 11. 2020 11:15 Odeslat příspěvek
Skoda no, jako nechal jsme to pillow, ale jde to to proste kvalitou dolu, pkp me vyvhovalo, ze nebyl clovek implicitne podvodnik.

Nejakou vratku me posilali, ale popravde, ja ten litr moc neresim spis co to je za sluzbu
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
12. 11. 2020 21:13 Odeslat příspěvek
Zůstal jsem u Pillow jen s 1 autem ze 4. Ty ostatní 3 jsem musel rozhodit do různých pojišťoven, ceny byly mimo. A když myslím mimo, tak rozdíl třeba 8000-12000 Kč ročně. Ale je fér dodat, že nebyly mimo od konkurence, ta občas měla rozdíl v ceně i 20 ročně :-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 1. 2021 17:37 Odeslat příspěvek
Zahlédl jsem tu o pár příspěvků dopředu, že při obnovení smlouvy z První klubové v Pillow dají odměnu 300 Kč, ale teď to nemohu dohledat. Dali vám tu odměnu 300 Kč při přechodu pod Pillow? Za jak dlouho po přechodu? Já přešel 31.12.2020 a dosud nic.


Offline - Diskutér Profil 
3. 3. 2022 13:49 Odeslat příspěvek
přišel mi mail:
Citace
Dobrý den,

s prvním březnovým dnem jsme v Pillow uklidili a našli Vaše peníze :) Jsou z doby První klubové pojišťovny a patří pouze Vám. Je nám jasné, že o nich víte, jenom jste zatím nenašli správný okamžik na jejich výběr. Myslíme si, že právě nyní je ten nejlepší čas a je pouze na Vás, jak peníze použijete.

Upravili jsme původní Klubový portál (klubovyportal.mypillow.cz). Po přihlášení si můžete na kliknutí vybrat z několika možností využití peněz:

+ Pošlete peníze domů na svůj účet
+ Pošlete peníze na pomoc Ukrajině

Do seznamu dárcovských účtů jsme přidali novou položku „Člověk v tísni: SOS Ukrajina“. Pokud ji vyberete, svými penězi podpoříte sbírku pomoci Ukrajině pořádané společností Člověk v tísni (více na http://www.clovekvtisni.cz).

Děkujeme!
Vaše Pillow
Něco jsem převedl na Ukrajinu, ale pořád mi tam leží pár tisíc v bonusech. Podařilo se někomu to poslat opravdu ven z pojišťovny na svůj účet, nebo tím myslí "jen úhradu pojištění"? :hm


Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 3. 2022 14:53 Odeslat příspěvek
Jasně źe to pošleš na jakýkoliv CZK účet. Co to je za dotaz? :D


Offline - Diskutér Profil 
3. 3. 2022 15:42 Odeslat příspěvek
a napovíš jak to?

mám tam možnosti:
Jednorázová platba pojistky ze zisku
Jednorázový dar
Převod členovi
================================================
tak vyřešeno, mají tam bug:
Citace
Dobrý den,
omlouváme se komplikace, bohužel vyplacení peněz z klubového konta u Vašeho účtu nefunguje.
Abychom Vám peníze poslali co nejdříve a vy jste nemusel/a čekat na opravu portálu, prosíme Vás o uvedení čísla bankovního účtu, kam si zůstatek přejete vyplatit.
Požadavek na výplatu finančních prostředků zadáme ...
S přátelským pozdravem za Pillow.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stránka 6 z 6 [ Příspěvků: 81 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies