FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Cestovní pojištění

Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 7. 2022 15:12 Odeslat příspěvek
Co říká na těch 200000 Kč Patrik?
Že by to byl od pojišťovny takový trik? Celkový pojistný limit sice 3 milióny, ale limit na jednu pojistnou událost (což je v praxi možná důležitější číslo, které ale lidi můžou přehlédnout) pouze 200t Kč?
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
30. 7. 2022 15:26 Odeslat příspěvek
V pojistných podmínkách jsem žádné omezení plnění 200 tis. na jednu událost nenašel.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 7. 2022 16:51 Odeslat příspěvek
v mobilní verzi fóra nevidím možnost odkliknout poděkování, tak díky Delitzschi


Offline - Poslední varování Profil 
4. 8. 2022 19:21 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Od ČSOB mám limit 100 milionů, Spořka má, myslím, podobný, navíc kryje i rizikové sporty (pro mne zajímavé potápění), Komerčka kryje i zrušení letu (ne, jako většina pouze zpoždění), atd. U FIO je limit 3 a 4 miliony.

Tak ten limit je taky zasadni, cetl jsem v dobe covidu pri uzavere ze nektere staty vyzadovali vylozene limit 100 milionu jinak ze te tam ani nepusti :) Bylo to konkretne tusim Thajsko nebo Vietnam :hm
U te KB je to zajmave, ja cetl casto storno letu se spoluucasti asi 500czk? Myslim ze ty nebo nekdo, ze to udajne CSOB ma?
Pripadne jestli to muzes upresnit, ma to jen KB u TOP nabidky? To zruseni letu?
CSOB ne?

Zminujes tam Allianz, ale kde? UCB ma a limit je tam jen 2,5 milionu u toho Premium konta, takze nic moc. Leda do nouze na nejakou banalni zalezitost.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 8. 2022 21:12 Odeslat příspěvek
Co jsem se dočetl, tak ohledně cest. pojištění ke kartám v KB (gold, world elite) byla nějaká změna k 1. 7. 2021 a již nekryjí ani zpoždění letu, natož zrušení
https://www.kb.cz/cs/obcane/platebni-ka ... taplatinum možná je to ale staré info?

Cestovní pojištění k premium KK od ČSOB kryje pouze:
13) Pojištění zpoždění letu uhradí náklady za občerstvení, ubytování nebo úschovu zavazadel, pokud dojde ke zpoždění letu o více než 6 hodin. A to do 5000 korun, což tedy není žádný zázrak.

Nabízí vůbec nějaká banka pojištění zrušení letu? Nejlépe k platební kartě, díky!


Offline - Poslední varování Profil 
8. 8. 2022 09:01 Odeslat příspěvek
Tak neco tu je, ale je tam spoluucast

Pojištění storna cesty
(20% spoluúčast Pojištěného)
Cestovní pojištění prémiových karet 50 000

A pozor u KB, je tam pro mimo EU nizkej limit, dnes uz 10 milionu nestaci a chteli s tim covidem, urcite asijske zeme dolozit ze je kryti na 100 milionu! :(

https://www.kb.cz/getmedia/7a24f872-482 ... KB_2021-(1).pdf.aspx


Offline - Nadšenec Profil 
18. 8. 2022 16:22 Odeslat příspěvek
V pondělí jsem si koupil letenky do Barcelony (letíme až na konci řijna) a chtěl bych si pojistit storno. Pokud si dnes založím u KB top účet tak budu moci pojištění využít ikdyž jsem letenky zakoupil ještě před založením účtu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 11. 2022 12:27 Odeslat příspěvek
ahoj,
prosim jake je na trhu aktualne nejlepsi celorocni cestovni pojisteni pro celou rodinu? Nechci ke kreditce (takze ne CSOB premium) pouze k normalni karte, takze klidne i placene:)
dekuji Vam za Vas cas:)

Jirka


Online - Inventář Profil 
3. 11. 2022 13:15 Odeslat příspěvek
Cestovní pojištění od ČSOB patří k těm lepším a přikoupit si ho můžeš i k normální kartě, viz. https://www.csob.cz/portal/lide/pojiste ... -ke-kartam


Offline - Inventář Profil 
3. 11. 2022 13:40 Odeslat příspěvek
Ty ceny vypadají opravdu slušně, ani jsem nevěděl, kolik to stojí (mám to ke KK). Jen je trochu problém, že to je 4 měsíce na 1 cestu, teď jedu skoro na 5, takže si budu muset ten měsíc pojistit zvlášť.


Offline - Návštěvník Profil 
29. 11. 2022 14:13 Odeslat příspěvek
Zdravim, nema z vas nejake zkusenosti s pojistovnou B&H Insurance, s.r.o.? https://travelinsurance.cz/ Pojisteni nabizela i Diners Club k platebni karte. Potrebujeme do USA na 3 mesice.


Offline - Návštěvník Profil 
6. 7. 2023 23:08 Odeslat příspěvek
Zdravím, trochu obnovím vlánko, s dotazem, jaké pojištění, respektive od jakého poskytovatele, by jste doporučili pro cestu do Rakouska, na ferraty. Je to rizikový sport, které jen tak nějaká pojišťovna nenabízí, hlavně ve výškách, ve kterých se budu pohybovat. Koukal jsem na srovnávače, jako je Srovnátor, ale žádné jsem tam nenalezl.

Moc díky za tipy.
Lůďa


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 7. 2023 06:03 Odeslat příspěvek
Pokud jezdíš častěji:
https://www.alpenverein.cz/


Offline - Diskutér Profil 
28. 7. 2023 14:01 Odeslat příspěvek
ahoj, máte někdo rychly tip na běžné setovní pojištění do Rakous pro rodinu, nejspíš běžné aktuvity, kolo, turistika.
Dívám se třeba na Českou Spořitelnu k účtu za 80 Kč/měsíc, píšou "zahrnuje vysokohorskou turistiku až do 5 tis. m. n. m., potápění do 40 m, via ferratu a další. ",
Rodina / Rodina Maxi
léčebné výlohy 6 / 10 mil
Odpovědnost 4 / 5 mil
trv. následky, úmrtí - 400/200 tis obě
zavazadla 10 tis
aktivní sporty ano

Přijde mi to použitelné, dává nějaká jiná banka (ne Premium účty) k obyč kartě nebo účtu něco lepšího? Díky

-- 28. 7. 2023 15:13 --

tak nic, to by se muselo platit minimálně rok, myslel jsem, že je možnost to zřídit a na další měsíc vypnout.

-- 28. 7. 2023 16:01 --

btw. Akční nabídka ČSOB

Jak získat ke kreditce proplacené cestovko?

Sjednejte si online Kreditní kartu Standard a současně si k ní přidejte cestovní pojištění Classic nebo Classic Family. Následující měsíc po uhrazení poplatku vám ho v plné výši vrátíme na účet kreditní karty. Celý rok tak můžete mít krytá záda na cestách a ušetříte až 1 345 Kč.


Offline - Diskutér Profil 
28. 7. 2023 15:47 Odeslat příspěvek
Ale abys měl tu kreditku zdarma, musíš měsíčně utratit tuším 3000 Kč.

Není pak lepší ČSOB premium kreditka, posílat tam na otočku 50000 Kč měsíčně, udělat 3 platby kartou a mít lepší cestovko a ještě nějaké další pojistky a záruky? Pojištění, abys nemusel nic plnit, zdarma asi nikdo nedává.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 106 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies