FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Povinné ručení - meziroční navýšení pojistného

Offline - Nadšenec Profil 
7. 12. 2022 18:32 Odeslat příspěvek
Taky k nim asi půjdu, mám i účet ještě z první klubové, jen teda žádný kupon jsem v jejich portálu nenašel ani možnost někoho doporučit...
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 12. 2022 16:30 Odeslat příspěvek
Klik.cz docela překvapil, jediný srovnávač, co mi nalezl o 200 Kč levnější povinné ručení (u Uniqa), než mám v současnosti u Pillow. Zajímavé je, že když to zkusím založit přímo u Uniqa, tak je to dražší, než mám v současnosti, tak nevím, jak to klik.cz dokáže, získat takovou slevu.


Online - Inventář Profil 
26. 12. 2022 19:21 Odeslat příspěvek
To je přeci normální, že různí "pojišťováci" (a společnosti, které je zaštiťují, Klik nebude nic jiného) mohou od pojišťoven uplatňovat různé obchodní slevy, zejména díky objemu pojistek, které pojišťovně zajistí - takovou slevu jako řadový smrtelník přímo v pojišťovně nezískáš. Třeba já u pojištění bytu jsem skrz pojišťováka jedné takové společnosti, zajišťující pojistky pro několik pojišťoven, získal u Allianz obchodní slevu 30 %, což cenově jednoznačně porazilo vše, co bych si mohl na pobočkách či online sjednat sám. Pojišťovnictví je jeden z mála trhů, kde se vyplatí jít skrz prostředníka, který na tu slevy dosáhne, než přímo skrz danou pojišťovnu. Podobně je tomu u hypoték.


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 12. 2022 19:38 Odeslat příspěvek
Ale jiné srovnávače to nedokázali, takže to asi pravidlem není.

Jsem zvědav, jestli budu mít po roce stejné pojistné, nebo jestli bude nižší jen první rok.


Offline - Trvalý BAN Profil 
28. 12. 2022 08:27 Odeslat příspěvek
Také musím pochválit Pillow, vypověděl jsem pojistnou smlouvu na povinné ručení týden před výročim a v pohodě to akceptovali, i když ze zákona to musí být myslím 6 týdnú před výročím.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Stránka 10 z 10 [ Příspěvků: 140 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies