FinExpert.cz

Přihlásit se
Úrazové pojištění pro seniora

Offline - Návštěvník Profil 
22. 1. 2021 22:03 Odeslat příspěvek
Dobrý večer, chci mamince (65 let) zařídit nějaké úrazové pojištění. Chtěla by si platit za pojistku okolo cca 300 Kč/ měsíc. Nemáte někdo náhodou nějaký tip na slušné pojištění? děkuji
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
23. 1. 2021 08:31 Odeslat příspěvek
Co od toho pojištění očekáváš? Za tuhle cenu to bude plnění v případě běžných úrazů v řádech tisícikorun, u velmi těžkých úrazů tak 100 tisíc, fakt to má význam? Předpokládám, že maninka je už v důchodu, takže není ohrožena ztrátou na výdělku a že bys dostala peníze za její smrt se taky určitě netěšíš. Případnou invaliditu bude s vysokou pravděpodobností pojišťovna krátit o predispozice, kterých starý člověk v lékařských záznamech má spoustu.
Podle mne to nedává smysl.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 1. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
A připadné socialni davky na připadné trvalé postižení bude stát krátit o pojistne plnění. Tohle pojistění by uzavřel jen hlupák, anebo naopak vychytralý pozůstalý, ktery by chtěl vydělat na smrti rodiče. Ale vzhledem k tomu, že každou smrt mimo nemocnici nebo smrtelny uraz i v nemocnici prověřuje policie, dostal by se takovy pozůstalý hned do podezření, zvlašť jestli takové pojištění sám zprostředkoval.


Offline - Administrátor Profil 
23. 1. 2021 10:47 Odeslat příspěvek
Není nutné hned útočit, Věra to myslí dobře, jen tomu nerozumí. Spoustu lidí má pojistku "pro pojistku samotnou", prostě pro ten dobrý pocit, že "jsou pojištěni, kdyby se něco stalo", vlastně se to dá přirovnat k radosti ze hry, když si vsadí sportku nebo koupí los - i zde vážně nepředpokládají, že vyhrají, radost jim přináší už samotná sázka. V případě pojištění tak mají dobrý pocit, že se zachovali zodpovědně, že nic nezanedbali, možná to Věra chce mamince dokonce platit, aby (ona sama pro sebe, nebo maminka) měla pocit, že se o ní stará. To, že taková pojistka je fakt na houby a nic neřeší, si neuvědomuje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 1. 2021 11:09 Odeslat příspěvek
Buď si z toho ponaučení vezme, nebo nevezme. To nebyl útok.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies