FinExpert.cz

Přihlásit se




Rozdíl mezi penzijními společnostmi

Offline - Návštěvník Profil 
17. 12. 2021 15:20 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny, chtěl bych si založit penzijko, jelikož mi zaměstnavatel nabízí velice slušný příspěvek.

Jsem v těchto věcech nový, takže ocením jakékoli rady.

Momentálně mám svůj běžný účet vedený v KB, ale po včerejší schůzce v Monetě uvažuji o kompletním přechodu tam (běžný a spořicí účet).

U Monety jsem četl, že spolupracují s NN penzijní společností, KB má zase nějakou svoji penzijní společnost.

Jelikož mám rád všechny bankovní věci "na jednom místě", abych se nemusel starat o X účtů, kdy každý má nějakou službu, rád bych měl vše pod jednou bankou. Pokud přes Monetu udělám to penzijko, budu to mít nějakou v přehledu internetového bankovnictví, nebo jsou to úplně oddělené účty, a budu se na přehled penzijka přihlašovat pouze přes stránky NN?

Pokud by to nemělo s Monetou nic společného, uvažoval bych, že bych si zřídil penzijko u KB, ale vše ostatní bych měl u Monety, dává taková situace smysl? KBPS na mě působí trochu lépe, co do velikosti fondu a i zhodnocení mělo v minulosti trochu lepší než NN...

Samozřejmě mě opravte, pokud se v něčem mýlím, rád si nechám poradit, nechci udělat nějakou kravinu, za kterou bych pak zase zbytečně platil... když se zeptám v bance, logicky mi poradí to, co se vyplatí nim, proto se ptám nezávisle tady.

Děkuji všem.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 12. 2021 16:00 Odeslat příspěvek
https://www.penize.cz/doplnkove-penzijn ... la-tretina
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies