FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Máte zkušenost s prací v zahraničí?

Offline - Inventář Profil 
29. 6. 2008 19:38 Odeslat příspěvek
xmms: a co je mi platna strelnice kdyz me/s rodinou/blizkymi/prateli na ulici nebo v aute potka nejaky LP nebo cokoliv na ten zpusob? Reknu chlapikoj, hele frajere, pojd jdeme na strelnici? :roll:

Vsak ano, at si kazdy dela to, co je mu libe. Ja jenom tvrdim to, ze podle me jsme malej pisecek, ale hrat se tady da dostatecne. Pokud nekomu prijde ze ne, tak muze vyletet z hnizda kam chce :wink:
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
29. 6. 2008 19:54 Odeslat příspěvek
XmmS : no, koleckove brusle, volejbal, plazovy volejbal a povidani s kamarady ve venkovni zahradce nebo jezdeni na chaty a delani taboraku mi fakt chybi a grilovacky jednou za cas to zkratka nevyrovnaji. A co teprve vsechny ty letni festivaly. Tedka mam sice hoooodne line obdobi, ale jinak se snazim neco delat a ne fnukat jak ostatni, ze se tu neda nic delat. Koupila jsem si tu raketu na badbinton, squash, tenis, outdoorove obleceni, notebook, kvalitni fotak a byla jsem na vice dovolenych nez za cely zivot. Tapkam tu po horach a snazim se tu zemi poznat. Pres to vsechno kvalita v Irsku stoji za kulovy, pokud jdes s davem, pokud ne, je ti dobre vsude. Mmt se poohlizim po kitesurfingu 8-D

Jo, nejlip je tady lidem, kteri nedelali v CR nic a nedelaji nic ani tady, tesi se na vikend, az prolijou par lahvi alkoholu hrdlem a v pondeli hura do prace, presne tihle lide si vetsinou nedovezou nic. Mam znameho, ktery jel na 14 dni do CR s par tisici euro a na cestu zpatky si musel pujcit od rodicu :mrgreen:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 17 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies