FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Kam letos na "bezpečnou" dovolenou?

Offline - Poslední varování Profil 
5. 2. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
Jacqueline34 píše
Zvažujete příchod do Austrálie?

Australie pousti turisty? :) Jsem mel za to ze je to uzavrene, kdyz jsem teda nejaky mesic zpet hledal tak bylo ze neprijma, stejne jako Iran.
A hlavne ted skutecnost, jak je to s testama, jestli je realne chteji videt na trase a nekde pri prestupu :hm
Nedavno co jsem videl tak treba Madarsko zakaz. Tudiz kdyz casto jsem mel let z Madarska, Vidne, Madridu - byl by to asi problem s prepravou kdyz do dane destinace za A - nelita to primo nebo za B - je to zase predrazene.
Takze strach neni z nemoci, ale spis z toho ze nakoupim za prachy cestu a budu s letenkou leda sedet u televize nebot me reknou ze to nejede / neleti :-l :D

Treba ukazkove do Bogoty:
Praha - Viden busem tehdy, pak letadlo - Holandsko, z Holandska teprve letadlo smer Bogota.

Dal nekde podminka dnes, nevim jak hodne to kontroluji ale treba Chorvatsko melo ze musi tam mit clovek ubytovani :hm To jde sice booknout a zrusit, ale jsou mista kde skutecne telefonuji do hostelu a v dobe covid je ted otazka jak to kde resi / neresi :)

-- 5. 2. 2021 09:59 --

xls píše
Jo, minulý rok super. 4 měsíce prázdná thajská pláž, to už nezažiju. Věřím tomu, že to i letos bude nadstandardní - ještě dost strachu a omezení, většina lidí zůstane doma.

To zni hezky, ale zase jak hodne to tam je zavrene ty mista? Hezke ze nekde dojedu, ale pokud tam vse zavreno, na hubu hadr tak v tom vedru me driv klepne zvlast v takovem Bangkoku cestou ;-) :D
By me docela zajmalo jak to tam ted je :-)
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
5. 2. 2021 10:14 Odeslat příspěvek
xls píše
Jo, minulý rok super. 4 měsíce prázdná thajská pláž, to už nezažiju.....


No vidíš, pro někoho super a někdo se po 3-4 dnech na pláži nudí a 4 měsíce by bylo pro mě za trest. Teď radši hory mimo sezónu ..... ale nic proti vkusu každého soudruha. :-) 8-)


Offline - Nadšenec Profil 
5. 2. 2021 12:58 Odeslat příspěvek
ripper6 píše
To zni hezky, ale zase jak hodne to tam je zavrene ty mista? Hezke ze nekde dojedu, ale pokud tam vse zavreno, na hubu hadr tak v tom vedru me driv klepne zvlast v takovem Bangkoku cestou ;-) :D
By me docela zajmalo jak to tam ted je :-)


Ono se to prezentuje spis do medii, ze jsou zavreny veci, ale v lete jsem teda nenarazil na problem, na hadr na hube stejne kazdy sere, kluby mely byt taky zavreny, ale kaslalo se na to, proste jizanskej pristup je top.


Offline - Poslední varování Profil 
5. 2. 2021 15:01 Odeslat příspěvek
Mimonik: me tam spis vadi nutnost, ze klidne nazenou letadlo na test na letisti a potom se v tobe stouraj spejli :( Treba pri zpatecni ceste pri nejakem prestupu.


Offline - Inventář Profil 
5. 2. 2021 15:37 Odeslat příspěvek
čulibrk píše
xls píše
Jo, minulý rok super. 4 měsíce prázdná thajská pláž, to už nezažiju.....


No vidíš, pro někoho super a někdo se po 3-4 dnech na pláži nudí a 4 měsíce by bylo pro mě za trest. Teď radši hory mimo sezónu ..... ale nic proti vkusu každého soudruha. :-) 8-)


Jo, někdo by se nudil. Já to mám prakticky s plným pracovní režimem, takže přes týden dost v poklusu a jsem rád, když mi ta pláž vyjde aspoň na dopoledne a pak jakž-takž volný víkend. O nudě nemůže být ani řeč.


Offline - Návštěvník Profil 
16. 9. 2021 11:53 Odeslat příspěvek
Amerika bohužel nevyšla, tak aspoň Rakousko a Alpy byly super. Na 4 dny bohatě stačí.


Offline - Inventář Profil 
16. 9. 2021 12:02 Odeslat příspěvek
Jsem teď už podruhý letos v Thajsku. Naprosto super, vymysleli si natolik hloupý a zbytečný překážky, že sem nikdo nejede. Prázdný letadla, hotely, pláže, ceny jak jak za socíku.


Offline - Návštěvník Profil 
16. 9. 2021 16:03 Odeslat příspěvek
Paráda, a vše si organizujete sám? ..nebo přes cestovku. V Thajsku jsme ještě nebyli, tak by to možná stálo za to otočit to na druhou stranu.


Offline - Poslední varování Profil 
24. 9. 2021 16:34 Odeslat příspěvek
aklek: Thajsko se vetsinou s cestovkou nejezdi, takze pochybuju :) A ano je tam tolik blbosti, ze to fakt nezajem, co tam at klidne krachnou :)

Naočkovaní turisté s negativním testem se ale dostanou na ostrov Phuket, který ale nemohou 14 dnů opustit.
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/velvy ... si/2080790

pozn. samozrejme nevim jak je to presne realne (Asie je ale vic usluzna a poklonkuje), ale hadam ze to bude vic hlidane a dodrzovane nez jako v CR, takze asi jen tak posezeni v restauraci bez testu, ockovani nebude tak free jako v CR :D


Offline - Inventář Profil 
24. 9. 2021 19:05 Odeslat příspěvek
Cestovky ještě dlouho jezdit nebudou. Na nějaký cestování-poznávání to opravdu není, každá provincie z cca 70 má svoje vlastní pravidla typu povinného testu nebo karantény. Ale jsem na Phuketu 2. měsíc a tady je to naprostá pohoda (za normálních okolností jsem tady nikdy nebyl a nikdy bych sem ani nejel). Jen to chce jet na delší dobu, kvůli 2 týdnům nemá cenu to vyřizovat. Restaurace bez problémů, jen bez alkoholu. Velice slušný hotýlek s italskými majiteli za 5000,- na měsíc.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 40 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies