FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kam letos na "bezpečnou" dovolenou?

Offline - Diskutér Profil 
14. 7. 2016 10:38 Odeslat příspěvek
Místo půjčování si na zahraniční dovolenou nasedněte do autobusu a jeďte někam do kempu, i v Česku je spousta krásných míst.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
14. 7. 2016 10:40 Odeslat příspěvek
Je to sice reklamní spam, ale proč si to nezopakovat.
Na co nemám, to si nekupuji!
Půjčovat si na dovolenou, to je snad ta nejhorší hloupost. Až příště přijdou nenadálé výdaje, tak je budeš řešit jak? Další půjčkou?

Obecně lze solidní půjčky získat u bank, často pod 10 % p.a., hlavně nové banky (Air, Equa, mBank) se docela snaží. Když už nevyjde nic jiného, tak kreditku dají i na počkání (třeba u GE, dnes Moneta, jsem dostal kreditku na 60 tisíc okamžitě bez dokládání čehokoliv), byť úroky jsou tam krvavé (cca 30 % p.a.)


Offline - Inventář Profil 
14. 7. 2016 10:47 Odeslat příspěvek
No jo, jenze kdyz nikam nepojedou, tak nemuze potom oslnovat v Kauflandu dalsi spolupracovnice uklizecky.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 7. 2016 16:15 Odeslat příspěvek
Na dovolenou bych si asi nepůjčil ani já. A to jsem půjčkám jinak nakloněn - kreditka, hypotéka - oboje mám.


Offline - Inventář Profil 
14. 7. 2016 20:36 Odeslat příspěvek
Tak kreditka ti asi vydelava a hypoteka je snad idealni forma zadluzeni. Nevidim problem.


Offline - Administrátor Profil 
11. 8. 2016 04:02 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Já se teď vrátil z jižní Afriky a ze zemí, které jsem navštívil, mi nejvíce uhranula Botswana. Jeden z nejbohatších států Afriky, všechno tam funguje (infrastrukturou a tím jak tam vše funguje mi přijde mnohem více evropský než některé jihoevropské země). Ale není to u moře. Zas super na safari - v národních parcích je tam mnohem více zvířat, než v sousedním Zimbabwe nebo v JAR.

Článek o našem výletu do Afriky
http://www.mesec.cz/clanky/dva-tydny-v- ... stni-pest/
a tady zase kamarádův pohled
http://gill.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=529969


Offline - Diskutér Profil 
11. 8. 2016 07:19 Odeslat příspěvek
PatrikChrz:
No nevím, po přečtení (už před 2 dny), nemám pocit, že by ten výlet odpovídal vláknu, tedy Kam letos na bezpečnou dovolenou. Sám bych do toho klidně šel, ale děti bych sebou rozhodně nebral.
Ale jinak paráda. Pěkné povídání, zajímavé zkušenosti. Akorát ty obrázky by si zasloužily dát někam, kde budou v plném rozlišení, aby se člověk mohl pokochat.


Offline - Návštěvník Profil 
3. 2. 2017 11:00 Odeslat příspěvek
Tyvole! Jak na to koukam, asi jsem mrtvej. Dobou, kdy to bylo postnuty jsem jel stopem pres nemecko, francii do spanelska. Dokonce jsem sedl do auta s muslimama z Maroka a byl si projit "no-go zonu".

Vytahnete hlavu z *****, fakt.


Offline - Poslední varování Profil 
7. 2. 2017 09:08 Odeslat příspěvek
Porad lepsi pujcka na nakej zazitek / prozitek nez pujcka na novy auto nebo dalsi kram do bytu :D Uz proto, pokud je to zazitek, kterej muzeme absolvovat pouze dokud jsme zdravi, mladsi, muzeme chodit, je to jiste vhodnejsi :)

A kam na bezpecnou dovolenou? Tak nejlip mimo EU :D

suk: tak to mas hodne media vid, zas tak horky to nebude, dnes lidi cumej doma na tv a potom se bojej i kominika :D
I kdyz presto verim, ze v takovym Stockholmu kolem busaku to uz nebude jako kdysi, pokud tam pobihaj na volno decka z Maroka :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2017 16:23 Odeslat příspěvek
Půjčování na dovolenou mi přijde stejně absurdní jako si půjčovat na vánoční dárky, obojí je to stejně ujetý. No money, no funny!


Offline - Nadšenec Profil 
23. 3. 2017 17:42 Odeslat příspěvek
Mě ne, alespoň pak mám v práci co řešit. :mrgreen:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 2. 2021 02:49 Odeslat příspěvek
Zvažujete příchod do Austrálie?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 2. 2021 08:46 Odeslat příspěvek
Jděte na severní pól


Offline - Nadšenec Profil 
5. 2. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
Minulej rok to byla parada, nikde nikdo. Takze idealne do nejaky cerveny destinace.


Offline - Inventář Profil 
5. 2. 2021 09:36 Odeslat příspěvek
Jo, minulý rok super. 4 měsíce prázdná thajská pláž, to už nezažiju. Věřím tomu, že to i letos bude nadstandardní - ještě dost strachu a omezení, většina lidí zůstane doma.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 40 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies