FinExpert.cz

Přihlásit se




Multisport karta

Offline - Návštěvník Profil 
17. 8. 2017 16:00 Odeslat příspěvek
Rad bych si poridil multisport kartu. Poradi nekdo jak se k ni dostat za dobrou cenu??? Pripadne kolik za ni platite? Pripadne nemate v benefitech od zamestnavatele a necerpate? Klidne to budu platit Vam na ucet dopredu...
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
17. 8. 2017 19:04 Odeslat příspěvek
Ja ji treba mam, ten kseft co myslis to zni dobre ale bohuzel ani za me bys ji vyuzit nemohl i kdybys rad platil. Ta karta je totiz jasne na jmeno a ukazujes OP, pripadne nekde te chtej i vyfotit. Nevim jak je to normal, myslim tu od zamestnavatele.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 8. 2017 14:59 Odeslat příspěvek
A nebo kdo by jí měl, tak si může nechat vystavit dodatkovou kartu - třeba pro přítelkyni, tam už o nikdo kontrolovat nebude zda jsi nebo nejsi rodinný příslušník, prostě by bylo tvoje jméno na multisport kartě, já bohužel multisport kartu nevyužívám, ale možnost jak se k ní dostat mám, cena té dodatkové je nějak kolem 800 kč, řádná cca 700 kč


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 9. 2017 12:57 Odeslat příspěvek
Jde to jen přes zaměstnavatele a je na něm kolik ti připlatí, někde je zadarmo, jinde 200 někde za plnou. Jako dodatkovou je to možnost, ale někde to nechtějí dát ani na jiné jméno.


Offline - Poslední varování Profil 
19. 10. 2017 10:57 Odeslat příspěvek
To nevim jak je ale tam by asi uz nepridavali na dotycnou osobu, opet dodatkova karta bude nejspis na jmeno dane osoby tj pritelkyne a bude ji muset hradit 700kc, tudiz to je na nic.
My to mame jen pro nas jako zamestnance kde to pak stoji jen 300kc mesicne ale je to pouze na jmeno a vsude chtej OP a jeste me chteli vyfotit!
Jinak mit to moct jeste pro nekoho tak klidne, ja rad zajdu takze bych zkousel klidne nekoho domluvit kdo pude tez.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 12. 2017 16:55 Odeslat příspěvek
Dodatkova karta moze byt na kohokolvek, kamarat atd....
Ak by niekto mal volnu dodatkovu kartu kupil by som za 10 000 Kc na rok.
jarinn@gmail.com


Offline - Návštěvník Profil 
5. 7. 2020 21:07 Odeslat příspěvek
jarin99 píše
Dodatkova karta moze byt na kohokolvek, kamarat atd....
Ak by niekto mal volnu dodatkovu kartu kupil by som za 10 000 Kc na rok.
jarinn@gmail.com


a není lepší si ji udělat legalně za 5000kč? u pojištovny?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 1. 2021 15:58 Odeslat příspěvek
Multisport karta je super, podle mna jeden z nejlepších benefitů od zamestnívatela


Offline - Přeborník Profil 
12. 1. 2021 16:32 Odeslat příspěvek
Jen si ji lidi poslední rok moc neužívají. A mám obavy, aby ji polozkrachované podniky v budoucnu znovu akceptovaly.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 1. 2021 17:55 Odeslat příspěvek
Tak nejak, asi ji zase zrusim nebot se mi ji jaksi minuly rok nepovedlo vyuzit.


Offline - Administrátor Profil 
12. 1. 2021 18:04 Odeslat příspěvek
jurabike píše
jarin99 píše
Dodatkova karta moze byt na kohokolvek, kamarat atd....
Ak by niekto mal volnu dodatkovu kartu kupil by som za 10 000 Kc na rok.
jarinn@gmail.com


a není lepší si ji udělat legalně za 5000kč? u pojištovny?

Můžu se zeptat kde a za jakých podmínek?

-- 12. 1. 2021 18:07 --

dr._lukas píše
Jen si ji lidi poslední rok moc neužívají. A mám obavy, aby ji polozkrachované podniky v budoucnu znovu akceptovaly.

To se uvidí, pro některá fitka je to podstatný zdroj příjmů. Jestli jim navíc vypadnou roční členové (kdo by si to sjednával, když neví, jestli to využije), tak asi i hlavní.

Jen na začátku mohou být trochu přeplněná, ale to rychle opadne.


Offline - Poslední varování Profil 
5. 2. 2021 10:08 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
Jen si ji lidi poslední rok moc neužívají. A mám obavy, aby ji polozkrachované podniky v budoucnu znovu akceptovaly.

Ju take jsem ji mel, nez prisel covid, potom uz jsem ji nedelal v praci nebot potom co rekli v jednom Fitness - Wellness clubu ze budou merit teplotu, hlidat to, rousky a pak jeste se to zavrelo / otevrelo a zase zavrelo, nemelo to smysl a stejne bych ji nemohl skoro pouzivat. Prikladem do takove parni sauny uz nepouzitelne nebot to jim nedovolil ani nikdo pustit. A hekat ve fitku s rouskou... to uz radsi ven do lesa :D
Jinak za tu kartu dodatkovou se plati min 790kc, takze za nabizenych 10k by dotycny vydelal asi 500 :-)

Plus zalezi na podniku jestli to nezkouma, ted jsem to dohledal a treba podminky...

Zaměstnanec využívající kartu MultiSport může přihlásit do tohoto programu:

1. jednu dospělou doprovodnou osobu, kterou určí (osoba, která je členem nejbližší
rodiny zaměstnance – tj. choť, příbuzní v řadě přímé, sourozenci, příbuzní chotě
ve stejné řadě a stupni, osvojená osoba a její choť a také osoba, která žije se
zaměstnancem v partnerském soužití)

2. a maximálně tři děti
• Každá osoba má vlastní kartu, která je nepřenosná.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 12 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies