FinExpert.cz

Přihlásit se




Parkování na letišti v Norimberku

Offline - Návštěvník Profil 
30. 11. 2018 17:47 Odeslat příspěvek
Zdravím, má někdo zkušenost s parkováním na letišti v Norimberku? Letěli bychom odsud na 12-ti denní dovolenou a chtěli bychom bezproblémobě zaparkovat v rámci relativně slušných financí...Jednu možnost jsem objevil zde na Airparks:
Kód
https://v2.holidayextras.de/static/?#/carpark?agent=ABCDE&ppts=&customer_ref=&lang=de&depart=NUE&terminal=&arrive=&flight=&in=2019-07-13&out=2019-07-01&park_from=21%3A00&park_to=02%3A00&filter_meetandgreet=&filter_parkandride=

anebo pak je možnost zřejmě přímo na letišti:
Kód
https://parken.airport-nuernberg.de/resalist.php

I když úplně jsem nepochopil rozdíl mezi Holiday rate P3 a P2...Nicméně ten rozdíl mezi tímto a Airparksem není zase až tak veliký a čím blíže, tím lépe...Tak jestli někdo poradí co bude ideální a nejlepší, díky
Poslední příspěvek


Online - Nadšenec Profil 
30. 11. 2018 18:24 Odeslat příspěvek
byl jsem tam v létě stopem, viděl jsem jak češi parkovali přímo na letišti, nebo v tom Airparsku o kus dál; Poláci pak zadarmo na divoko u letiště mezi domečkama (pokud ti jde hlavně o cenu, tak bych klidně zaparkoval i dál mezi bytovkama, na letiště je to fakt kousek a pohodlně se tam dá dojít)


Offline - Návštěvník Profil 
1. 12. 2018 15:12 Odeslat příspěvek
Spíše jsem měl na mysli nějaké to placené parkoviště...a nejlépe kryté.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 12. 2018 16:26 Odeslat příspěvek
Asi taky trošku mimo, ale osobně vyzkoušeno,pak 4-6 zastávky samořiditelným metrem.

a co vlastně? Flixbus , nemáš stresy s dopravou , parkováním atd. (ja zatím parkoval jen ve Vídni)


Offline - Návštěvník Profil 
1. 12. 2018 19:17 Odeslat příspěvek
Jet asi "sólo", tak bych možná i tím Flixbusem jel...Nicméně s rodinou a více kufry musím jet autem.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 12. 2018 22:28 Odeslat příspěvek
Hmm tak jestli máš koule, park ve městě.. Jinak calovat...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies