FinExpert.cz

Přihlásit se




EeasyJet - zruseni letenky kuli COVID-19

Offline - Přeborník Profil 
15. 3. 2020 11:07 Odeslat příspěvek
Neresite aktualne podobonou sitouaci?
Pristi tyden jsem mel letet Praha-Londyn s EasyJet, ale vzhledem k statnim restrikcim mi to nebude dovoleno.
Jak mam pokracovat? Protoze EasyJet mi nabizi jenom prebookovani, ale ja nevim, kdy mi to bude vyhovovat(nebo do kdy budou zavrene hranice) a proto chtel zruseni a refundaci letenky, ale tu mi nechteji umoznit, jsem sklamany z jejich pristupu...

Zpatecni let jsem mel s RyanAir, kde refundaci udelali(penize by meli prjit za tyden)

Mam cestovne pojisteni(Erste Premier), ale na tohle se pojisteni udajne nevztahuje.
Jako jde jenom o nejakych 450Kc, ale jde mi o princip, ze kuli narizeni vlady prijdu o penize, kde se mam jit stezovat a vymahat? Na lamparnu?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 3. 2020 21:36 Odeslat příspěvek
Pokud ti jde o princip, tak mám pro tebe dobrou zprávu. Vyhlášení nouzového stavu může občanům přinést újmu aniž by byl nárok na automatickou finanční kompenzaci. A tím je princip o který ti jde naplněn. Pokud by ti šlo i o peníze tak potom mohou další opatření u nás nebo v Británii přinést změnu v přístupu easyJet. Nám u letu do Itálie v druhé půlce března nabízí i refund.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 3. 2020 21:42 Odeslat příspěvek
to Tomas .. proboha, co na tom nechapes, vzdyt pise, že mu jde o princip .. :D


Offline - Diskutér Profil 
15. 3. 2020 21:42 Odeslat příspěvek
Mně zrušili čtvrteční let na Gatwick a další úterý zpět ze Stanstedu. Email nepřišel, podívej se do rezervace, jestli už to není zrušený.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 3. 2020 11:12 Odeslat příspěvek
Vasek06 píše
to Tomas .. proboha, co na tom nechapes, vzdyt pise, že mu jde o princip .. :D

No tak dobře teď už vážně. O náhradu škody která Vznikla v souvislosti s opatřením států si můžeš požádat do 6 měsíců od jejího vzniku na Ministerstvo vnitra. Pokud nebudeš úspěšný pak už nezbude než to řešit soudní cestou. Potom jsem napiš jak celá věc dopadla.


Offline - Přeborník Profil 
17. 3. 2020 16:28 Odeslat příspěvek
V uctu se objevila moznost refundace, tak pozadano.
jinak RyainAir vratil penize po 2 dnech od refundu


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 11. 2020 16:31 Odeslat příspěvek
Do dneška letenky stále nemáme vyřízené.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies