FinExpert.cz

Přihlásit se

Další stránka

Dovolená na léto

Offline - Návštěvník Profil 
7. 6. 2023 17:01 Odeslat příspěvek
Ahoj všichni!

Přemýšlím o plánování mé dovolené na léto a potřeboval bych vaši pomoc. Mám rád dobrodružství a rád objevuji nová místa. Rád bych tedy slyšel vaše doporučení ohledně skvělých destinací pro dovolenou v roce 2023, aby mě finančně nezruinovaly.. slyšel jsem, že Chorvatsko je už skoro stejně drahé jako Itálie. Zajímá mě cokoli - od úchvatných přírodních krás a pláží s tyrkysovým mořem po fascinující města plná historie a kultury.

Zatím jsem navštívil některé evropské země, jako je Francie, Itálie a Španělsko, ale rád bych se tentokrát vypravil někam více na východ. Moje představa dovolené je směs dobrodružství, relaxace a poznávání nových kultur. Rád zkoumám, takže pokud znáte nějaká místa mimo přeplněné turistické trasy, budu nadšený.

Předem vám všem děkuji za vaši pomoc a rady.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 6. 2023 17:15 Odeslat příspěvek
Egypt nebo Turecko

https://www.penize.cz/nakupy/442642-za- ... -polepsili

Online - Diskutér Profil 
7. 6. 2023 19:23 Odeslat příspěvek
Národní parky Černé Hory, lze se na pobřeží vykoupat v teplém moři, pár zajímavých měst jako třeba Sveti Stefan a je tam celkem levnou. Levněji než u nás.

Offline - Nadšenec Profil 
7. 6. 2023 20:25 Odeslat příspěvek
Ludwar píše
Zatím jsem navštívil některé evropské země, jako je Francie, Itálie a Španělsko, ale rád bych se tentokrát vypravil někam více na východ. Moje představa dovolené je směs dobrodružství, relaxace a poznávání nových kultur. Rád zkoumám, takže pokud znáte nějaká místa mimo přeplněné turistické trasy, budu nadšený.

Ukrajina.

Offline - Diskutér Profil 
7. 6. 2023 22:54 Odeslat příspěvek
Jojo, pekne se tam pry koupe u jedne prehrady.

8. 6. 2023 14:05 Odeslat příspěvek
Kolegyně z práce mi vychvalovala dovolenou v Albánii. V Černé Hoře jsem byl a taky mohu doporučit. A pěkné je to také ve Slovinsku.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 7. 2023 16:00 Odeslat příspěvek
Ludwar píše
Ahoj všichni!

Přemýšlím o plánování mé dovolené na léto a potřeboval bych vaši pomoc. Mám rád dobrodružství a rád objevuji nová místa. Rád bych tedy slyšel vaše doporučení ohledně skvělých destinací pro dovolenou v roce 2023, aby mě finančně nezruinovaly.. slyšel jsem, že Chorvatsko je už skoro stejně drahé jako Itálie. Zajímá mě cokoli - od úchvatných přírodních krás a pláží s tyrkysovým mořem po fascinující města plná historie a kultury.

Předem vám všem děkuji za vaši pomoc a rady.

Ahoj. Moje rada zní: Gruzie Má jedinečnou směsici kultur a úchvatnou přírodu. Gruzie je také relativně levná, takže je skvělou volbou pro nízkorozpočtové cestovatele. Byli jsme tam loni

14. 8. 2023 16:46 Odeslat příspěvek
Děkuji moc za názory. Nakonec jsem zvolil Turecko a nemohu si ho vynachválit. Cenově velmi příznívé (v průběhu 2 týdnu jim jejich měna klesla cca o 20%, což znamenalo, že vše pro nás zlevnilo). A to jsme nebyli jen u moře, ale i v historických částech na východě (krom částí poskoženými zemětřesením).

KAždopádně si do příště píšu Egypt, Černou Horu a Gruzii.
S tou Ukrajinou to je asi vtip?? Zuří tam válka... ehm

Offline - Administrátor Profil 
14. 8. 2023 18:09 Odeslat příspěvek
V Gruzii jsem byl už dvakrát a asi se tam ještě někdy podívám, ale mám obavu, jestli tam ruští emigranti nevyšponovali ceny. Také se mi líbilo Moldavsko.

Ukrajina je velká, na druhou stranu 100 % jist si člověk nemůže být nikde

Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 8. 2023 18:50 Odeslat příspěvek
Kdybyste si radeji nejdrive poradne projeli Cechy a tak podporili nase hospodarstvi.
:pozor

14. 8. 2023 19:26 Odeslat příspěvek
To určitě, máš se načekat.

14. 8. 2023 21:59 Odeslat příspěvek
Ludwar píše
Nakonec jsem zvolil Turecko..
KAždopádně si do příště píšu Egypt ..

OMG, arabské země, never more. To už radši Oymyakon :-)

15. 8. 2023 12:40 Odeslat příspěvek
Turecko nebo Egypt taky budou letos plné Rusáků, protože do těchhle zemí můžou bez komplikací.

25. 8. 2023 18:15 Odeslat příspěvek
Tak příští rok by mohlo být lépe..

-- 25. 8. 2023 18:16 --

Vasek06 píše
To určitě, máš se načekat.

Asi nechápu, na co mám čekat... :potichu

Offline - Diskutér Profil 
25. 8. 2023 18:31 Odeslat příspěvek
... píše
Kdybyste si radeji nejdrive poradne projeli Cechy a tak podporili nase hospodarstvi.
:pozor

Moc drahá destinace, já raději Španělsko a hlavně Kanáry.

Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 18 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies