FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Asketický život

Offline - Administrátor Profil 
17. 2. 2020 21:42 Odeslat příspěvek
redhaven píše
Já osobně, zeleninu, ovoce v ruce dvakrát, přetočím, vybírám, než z regálu vůbec něco dám do vozejku, nedovedu si představit nakupovat takto u těch přiblblejch kosikucz atd., kde to všechno ochmatá a nahází do tašek nějaký UKáčko na polským pracovním vízu :D

Čistě teoreticky mohou mít tyto rozvážkové služby ovoce a zeleninu kvalitnější - není pomačkaná od lidí, co jí přebírají.
Samozřejmě je vše o lidech. Jestli si budou předcházet zákazníky tím, že jim dodají prvotřídní kvalitu, nebo občas dodají "co zrovna je" a zákazník si pak už nic neobjedná.

Tyhle služby nevyužívám, ale kamarád si nechává vozit z Tesca a říkal mi, že má vždy velmi kvalitní ovoce a zeleninu, lepší, než je průměr na krámě.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
17. 2. 2020 22:57 Odeslat příspěvek
Tomáš Marný píše
Muhehe, a jak se podle tebe asi to zboží dostane ze skladu do regálu? Jako že do těch tašek to hází UKáčko a do regálů Miss ČR se dvěma vejškama :-D?

Budes se divit, ale v Lidlu jsem koukal, jedna takova fakt pekna pracovala a hodne dlouho, ze me vrtalo hlavou proc tam porad je :hm

-- 17. 2. 2020 23:09 --

redhaven píše
"Take me tu chybi typ, treba kde se da dostat do kontejneru v Praze u marketu, navarit z toho dobre jidlo ale takove kde prave je zabalene v dobrem stavu? :hm"

Nevím, ale myslím že to "potápění" např. študáky nebo ekominimalisty do kontejnerů bylo nebo je rozšířené akorát v Paze, Bně. Spíš myslím, že množství vyhazovaných kvalitních potravin se z možností neplacení DPH u darovaných markety, rapidně snížilo. Možná zavadlá zelenina, ovoce, ted nebalí okurky do ilgeitu, jsou už po navezení do regálů silně zavadlé, vrásčité, takže možná jdou třeba do kontejnerů, ale ty asi zas bývají zamčené často. Nevím. 8-P

Ja puvodne hledal jidlo zde, to me na to upozornil na to jeden clovek ale potom jsem zjistil ze je to snad jen v Brne ten projekt

https://nesnezeno.cz/
https://dojezme.cz/
Asi to jinde nebylo zajmave :)

Me nektere ty veci zaujali treba
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/dump ... _domaci_zt
Neutratí za suroviny ani korunu a jeho recepty jsou hitem!

Zdroj: https://www.extra.cz/seznamte-se-s-muze ... jsou-hitem

Ja mam specialne na tohle smulu, pokud bych sel udelat to stejne, skonci to tak ze
A - nic tam nebude
B - bude to plesnive, spis o zdravi
C - bude to uz zamcene a budu nucet se vloupat ci poskozovat majetek (prijede PCR)
Celkove kdyz mi nekdo vypravi jak to vse ma zadarmo, jdu to nasledne proverit tak jen ziram ja ze je vse jinak a nebo ten druhy na me cumi ze jsem se asi zblaznil :D

-- 17. 2. 2020 23:18 --

PatrikChrz píše
redhaven píše
Čistě teoreticky mohou mít tyto rozvážkové služby ovoce a zeleninu kvalitnější - není pomačkaná od lidí, co jí přebírají.

Jak kdy, ale nerekl bych, moje zkusenost je bohuzel jina :(
Kosik nic moc, spis styl mas problem? Tak sup vratime ti kredity. To zas prislo vhod, proste ziskal jsi casto nektere polozky zdarma, nakoupil pak zase jindy. Tudiz jo dalo se na tom i usetrit, ale prislo mi casem co se rozrostl, ze zacal na to vic dlabat a nekdy ani nevratil nic. Driv treba kdy slo o spozdeni i 30min+ klidne ti pripsali 50kc na ucet k dobru. Dnes cekej hodinu i vic a smula.

Rohlik bych rekl ze byl na ovoce lepsi, kamarad tehdy na nej taky hlasil, ze mu neco nedodal apod.
Casto byl problem, kdy treba pocitas ze dnes bude chleba,tenhle konkretni co jedinej chces. Je skladem das 1 kus. Az je to vse zabaleno, expedice, prijde ti ze sorry, ale ten chleba proste neni a tak vis ze uz jedou ale chleba nebude a bude jindy az zas budes ochoten dat 500kc + :(

Driv to slo i odrbat, ze davali za zalozeni uctu kredity, konkretne kosik asi 50kc dokonce uz nepamatuju.
Mohl jsi zalozit vic uctu, dat vic ruznych jmen. Tehdy jsem snad mel zadarmo 400-500kc na tom :D


Offline - Administrátor Profil 
11. 9. 2020 09:02 Odeslat příspěvek
Možná mi asketický život za chvíli opravdu začne, včera jsem dostal výpověď pro nadbytečnost. No, ale dovolenou v Tanzánii, kam zítra odlétám rušit nebudu :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 9. 2020 11:09 Odeslat příspěvek
Takže odstupné ve výši trojnásobku průměrného výdělku? To bych také žádnou dovču nerušila, naopak, možná ještě naplánovala další :-)


Offline - Administrátor Profil 
11. 9. 2020 11:38 Odeslat příspěvek
Přesně tak :). A hlavně čerpám řádnou dovolenou, končím až v listopadu.


Offline - Inventář Profil 
11. 9. 2020 12:01 Odeslat příspěvek
Tak si to tam zkus prodloužit. Kdybys zůstal tak do dubna v Africe, tak aby tady o nic nepřišel. Tady nás čeká jen svrab, mor a neštovice.


Offline - Administrátor Profil 
11. 9. 2020 12:12 Odeslat příspěvek
Třeba si to prodloužím nedobrovolně :)


Offline - Diskutér Profil 
11. 9. 2020 13:05 Odeslat příspěvek
A cítíš se fakt nadbytečně? :-D Pro mnoho mých ex-kolegů bylo toto odstupko jediným cílem.


Offline - Inventář Profil 
11. 9. 2020 13:16 Odeslat příspěvek
Teď je ideální doba přejít buď na režim věčné dovolené, nebo si dát oraz aspoň do příštího léta. Aspoň já za poslední rok čím míň dělám, tím se mně i míň chce. Možná lepší se uskromnit a na práci zapomenout.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 9. 2020 13:54 Odeslat příspěvek
Práce přece šlechtí :-D


Offline - Inventář Profil 
11. 9. 2020 14:00 Odeslat příspěvek
To ano, ale zase nechci být po těch desetiletích práce přešlechtěný.


Offline - Diskutér Profil 
11. 9. 2020 18:00 Odeslat příspěvek
PatrikChrz: Treba tam budes muset zustat, dokud ti nedojdou penize. Takze se vratis tak za 50-80 let :D . Uzij si to.

Xls: Otazka je, zda je to dobry napad do budoucna, porad slychavam, ze na podobne dovolene se naborovi pracovnici firem nedivaji zrovna pozitivne (= skraloup v zivotopisu). Ale zalezi co delas.


Offline - Diskutér Profil 
11. 9. 2020 18:16 Odeslat příspěvek
Patrik dělá likvidátora v pojišťovně ne? To nějaká pojišťovna opouští náš trh?


Offline - Diskutér Profil 
11. 9. 2020 19:40 Odeslat příspěvek
Byl moc drahej no :-D Za tři měsíce bude jeho pozice znovu vypsána - ideální pro žalobu na neplatnost výpovědi :-D


Offline - VIP uživatel Profil 
11. 9. 2020 20:35 Odeslat příspěvek
@PatrikChrz: Kolik máš? Já třeba jen jestli jsem tě za svých 7 let podnikání (se kterým jsem před třemi měsíci skončil) třeba nepředehnal. :D Takže končíš na PRE, anebo jsi už jinde? :hm
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 260  Další stránka
Stránka 255 z 260 [ Příspěvků: 3896 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies