FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Asketický život

Offline - Diskutér Profil 
3. 1. 2024 22:47 Odeslat příspěvek
V zahr. především sev. Itálie a Rakousko :love: :love: jsou země, kde lze za rozumné finance dostat vysokou kvalitu především na horách nebo ve vinařských krajích. Hosta si zde váží (přináší $) ačkoliv jej uvidí třeba jen 1x, musí odjet spokojený a "hlásat po známých" jak byl spokojený. Neb ví, že se jim to vrátí 8-)
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 1. 2024 01:22 Odeslat příspěvek
Jj... V r. 2010 jsem byl v malém rodinném hotelu kousek od Salzburgu. Dodnes mně posílají blahopřání k narozeninám...
BTW kuchař tam byl Slovák. Když jsem se ho ptal, jak to má daleko domů, tak prý 700 km a 2 pokuty :-).

Offline - Poslední varování Profil 
4. 1. 2024 02:01 Odeslat příspěvek
No taky jsem kdysi kupoval 1l nahradni napln tekutyho mydla snad za 12,90 (v Tescu?) a tento tyden v Lidlu uz stal (ve sleve 29,90), kurnik sopa!

A pivo stalo 2,50

https://open.spotify.com/episode/4iDxvgumfVbIq5dgGWbnBI

(Je tam i textovy prepis)

Ps: u toho kavovaru a keramickyho mlynku bych chtel videt fajmsmekry jak by dali slepy test :tleskani Jako nedavno ta sranda, kdy koupili čučo, přebalili a vyhráli s chutí nějakou soutěž :tleskani

Tyhle testy chuti a cen jak dela starej fotr a dalsi komici a pri tom mlaskaj jak nemecka kvalitka je lahodnejsi, to je fakt pro retardy, kdyby udelal dvojite zaslepeny experiment, to by byla teprve sranda!

Bohuzel kvalitni content ma sledovanost limitne blizkou nule a opravdovi odbornici ztraceji motivaci nebo prejdou na styl bulvar.

Offline - Návštěvník Profil 
4. 1. 2024 11:34 Odeslat příspěvek
Pak je tady ještě ten fakt, že ne vždy platí, že kvalitní surovina = nejlepší chuť....

Jinak ať nejsem úplně offtopic - až budete chtít ušetřit a zrovna budete potřebovat AKU do auta, tak si napište do nějakých FB skupin (lokálně omezených na místo bydliště), jestli někdo nemá navíc starou autobaterku. Někdo ji dá zadarmo, jiný za cenu šrotu.
Polovina z nich bude po nabití zcela v pořádku, jak se to těm měštákům vybije, tak prostě kupují novou a stará letí do sklepa :D

4. 1. 2024 12:20 Odeslat příspěvek
vpe píše
Co se týče drahoty služeb “venku”, tak to budu muset načerpat aktuální info… tak nějak důvěřovat kvalitě v komerčním podniku mám s tím trošku mentální problém ;-)

Aby to tady nebylo jak ve Švýcarsku, kde si může průměrný Švýcar dovolit restauraci tak jednou za rok

To je sice hezky, ale na cestach ti moc jineho nezbude :-)
Taky si rikam, az to xy jeste zdrazi, tak za chvilku asi ani ty restaurace nebudou :-))
Vyhodu to ma, me to ted prijde vsude stejne drahy a nebo cenove proste podobny :D

Offline - Administrátor Profil 
4. 1. 2024 18:42 Odeslat příspěvek
vpe píše
Ps: u toho kavovaru a keramickyho mlynku bych chtel videt fajmsmekry jak by dali slepy test :tleskani Jako nedavno ta sranda, kdy koupili čučo, přebalili a vyhráli s chutí nějakou soutěž :tleskani

To o tom vínu jsem četl. V rámci objektivity je potřeba dodat, že to víno bylo dochucené, aniž by to bylo na obalu přiznáno. Chemický rozbor se nedělal.
Je to jako s "jahodovou příchutí", umělá je vždy "jahodovější" než pravé jahody.

Takže to víno (stejně jako falešné jahodové jogurty, džusy, marmelády) opravdu může chutnat lépe.

Co se týče toho mlýnku, já to určitě nepoznám, ale prý lze poznat káva namletá tříštivým (horší) a klasickým mlýnkem a to v důsledku vyššího zahřátí při tříštivém. Možná je ten rozdíl i v případě toho klasického keramického / a klasického kovového. Já to ale určitě nepoznám.

8. 2. 2024 09:46 Odeslat příspěvek
Dlouho jsem toto vlákno zanedbával, tak přidám dnešní snídani za moji oblíbenou cenu
Příloha
1.jpg
1.jpg
[ 277.6 | Zobrazeno 50 krát ]

A kdo chcete, máte ještě čas se zúčastnit také
Příloha
2.jpg
2.jpg
[ 222.69 | Zobrazeno 62 krát ]

Offline - Diskutér Profil 
8. 2. 2024 09:58 Odeslat příspěvek
To je jako soutěžit o kilo bůčku.

Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 2. 2024 11:14 Odeslat příspěvek
Ja se od zacatku unora snazim zhubnout, takze jsem prvni 4 dny nemel vubec zadnou snidani, obed, veceri, nic, a take zdarma. Ctyrdenni vodni pust.
:D

8. 2. 2024 11:31 Odeslat příspěvek
Hrozna doba, Patrik aby musel takto se nekde fotit, uz ani koblihy nejsou za oblibenou cenu na namesti :D

a chybi me informace, tedy i foto z vanoc, davala se za oblibenou cenu i polivka :)
Se priznejte kdo jste byl :D

https://www.prazskypatriot.cz/rybi-pole ... tedry-den/

8. 2. 2024 13:35 Odeslat příspěvek
Kobliny ne, ale včera jsem byl na řízku s brsalátem :).

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 256, 257, 258, 259, 260
Stránka 260 z 260 [ Příspěvků: 3896 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies