FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Asketický život

Offline - Poslední varování Profil 
4. 1. 2023 11:59 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Člověče tohle byl fakt rok na .... Přišel jsem o práci, o přítelkyni, aspoň že o peníze ne

Neni divu, rekl bych ze druha polovina roku 2022 mela nejak divne nastaveno souhvezdi. Podelavalo se ruzne, nahodne co kde se dalo. Rekl bych asi nahoda, nakej Patrik, ale bylo to i u me nektere problemy a potvrdila to i kamoska :( Porad ale muzes bejt rad, ze jen prace a ze pritelkyne alespon prezila (da se byt v kontaktu nebo tak a nemusis resit).
Horsi je kdyz nemas penize, do toho se ti neco rozbije, umre ti zvire (musis to resit a pritelkyne to resi). Potom kdyz uz myslis ze je klid, prejde mesic pak ti umre nekdo z rodiny (musis resit policii, pohreby) a pritelkyne taky skoro umre (musis resit pak nasledne problemy zase s policii, soudem atd) :grr: :-\
Nedej boze, pokud mas treba deti, dite tezce onemocni a tak veskere penize bys investoval treba na lecbu.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
4. 1. 2023 15:05 Odeslat příspěvek
Smrt a daně jsou jediná jistota.

Ps: pritelkyne se nakazila od toho zvirete? Hlasili, ze ta drubezi nemoc h2n1 nebo jak je prenosna na cloveka a slepice nesmi kvuli tomu ven, letos i pred rokem stejna situace.


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 1. 2023 15:50 Odeslat příspěvek
Dnes hlásili, že slepičí lítací nemoc na člověka přenosná není. Spíš jde o to, že ji mohou přenášet ptáci, donést to od jedněch slepic k jiným, tam to vychcípe a bude se muset vyhubit snad oblast v nějakém okolí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 1. 2023 17:25 Odeslat příspěvek
ripper6 píše
pritelkyne taky skoro umre (musis resit pak nasledne problemy zase s policii, soudem atd)


Technická - neřeší se toto spíše s nemocnicí/lékaři? :hm


Offline - Poslední varování Profil 
4. 1. 2023 17:44 Odeslat příspěvek
area52: i s nemocnici


Offline - Poslední varování Profil 
4. 1. 2023 23:21 Odeslat příspěvek
Ptačí chřipka jako taková je známá od 19. století, kmen H5N1 byl poprvé objeven v roce 1951 ve Skotsku. První přenos na člověka byl zaznamenán v roce 1997 v Hongkongu.

Je mi jasné, že by musela žrát ptačí howna nebo syrové maso :-)

Pustí jim plyn a je vymalováno (dnes): https://archiv.hn.cz/c1-67156360-kvuli- ... ic-v-cesku


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 1. 2023 00:40 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Člověče tohle byl fakt rok na .... Přišel jsem o práci, o přítelkyni, aspoň že o peníze ne (nepočítáme-li inflaci).

Koukám, že ten rok 2022 byl na Pikatschu pro víc lidí... Já byl půl roku v Bruseli se zádama, zemřel mně táta, o práci jsem přišel taky (alespoň už teda v těsně podůchodovém věku) a o přítelkyni jsem přišel taky... A co tak koukám po známých, tak většina jich na tom vloni nebyla o moc lépe :'( .


Offline - Diskutér Profil 
5. 1. 2023 08:36 Odeslat příspěvek
Kam vsechny ty pritelkyne mizi? To mate z toho, ze se neberete.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 1. 2023 09:21 Odeslat příspěvek
Přijít o přítelkyni je přece výhra, to pak člověk mnohem víc ušetří. :-) A svatba je v 21. stolení holý nesmysl, to může udělat jen blázen.


Offline - Administrátor Profil 
5. 1. 2023 09:28 Odeslat příspěvek
Ty záda mě teď chytly taky, asi na víkend pojedu do Mošoně do termálů. Byl jsem tam teď o Vánocích. K novému zaměstnání mám jako benefit blíže neurčený (záleží na aktuální náladě kolegy, co je rozděluje) počet jízdenek na Flixbus, tak když dostanu, pojedu.

Abychom zůstali věrni vláknu - mám tip. jak ušetřit. Když do Mošoně přijedete Regiojetem, můžete si k jízdence zakoupit vstup do lázní za pouhých 99 korun (jinak stojí 15 EUR / 5250 HUF). Vtip je v tom, že nemusíte jet z Prahy, ale klidně z Györu, kdy mě o Vánocích lístek stál pouhých 35 korun (s Maďarskými drahami po slevě (při koupi přes aplikaci je sleva 10 %) stojí 40 korun).

-- 5. 1. 2023 09:47 --

octaviampi píše
Kam vsechny ty pritelkyne mizi? To mate z toho, ze se neberete.

Blbé je, že ta ženská, když má pocit, že dosáhla svého (ulovila chlapa), se změní. Totálně se přestane snažit. Stačil mi ten rozdíl, když se ke mně nastěhovala. Najednou opadl zájem o jakoukoliv společnou aktivitu (procházky, výlety, sex,...). Z aktivní ženské, na kterou jsem denně čekal před prací, abychom šli do Prokopáku na procházku se stala "lemra líná", která o víkendu nevstala před obědem.

Nechci si ani představovat, co by se z ní stalo po svatbě.


Offline - Poslední varování Profil 
5. 1. 2023 12:18 Odeslat příspěvek
PatrikChrz: "počet jízdenek na Flixbus, tak když dostanu, pojedu" - Ja mam ted mit kartu Endered kde nahraje firma penize z fondu na rekreace ma to udajne fungovat dle vyhlasky 114/2002 Sb. o fondu kulturnich a socialnich potreb.
Dle info to ma jit pouzit
vstupenky na kulturni, telovychovne a sportovni akce
docasne vyuzovani sportovnich zarizeni (bazeny, sauny, fitko)
individualni rekreace nebo zajezdy
naklady na umelecke, jazykove a zajmove vzdelavani
knihy

vitaminove prostredky
dioptricke bryle, cocky apod
dentalni hygienu

Me by zajmalo, jestli se to vztahuje i dle toho na FlixBus? :hm Zatim jsem se nikde neptal, protoze to nemam v ruce a odpoved bude ze nikdo nevi. Chtel bych to ideal pouzit prave na tyto nektery cesty napr v lete do Svedska kam asi letos se zastavim. Otazka kolik tisic tam nahrajou, to taky jeste nevim :hm

Manzelstvi...
Pravda, taky me to prijde jako nejakej mor, ze dotycny typky jsou potom vic ze nic vlastne nechtej :roll:
Proto sestehovani vetsinou nedela dobrotu nez dela :-) Tam kde to zdantlive perfektne funguje, tak je to casto o tom, ze hodne se musis vomezit zase ty.
Ukazka:
Manzelka? Svatba? Nakej Patrik by chtel treba letet do Egypta. Tak to Patriku ne, hele ja tady nebudu sedet sama. Co ti tady chybi, tohle proste nepotrebujes a vse ti je malo :pozor :lol:
Vidim to i kolem sebe, vetsinou je potom z toho draha hypoteka, kdy se skudli a dite. Kamarad pak musi z toho na 4 dny do lesa aby to zvladal :D
Kam utikaj? Snadna odpoved, psychicky to nezvladaj, hodne dnes jich ma slabou psychiku, staci mensi problem a dotycna radsi bali kufry >:-( Vidim to u kamaradky, kterou trenuju. Tam to proveri snadno vylet, jde ven, nadsena, udela se trochu zima, zaprsi v horach a utika s brekem domu. Snazi se, tak snad casem se dostane na lepsi level :lol:


Naposledy upravil ripper6 dne 5. 1. 2023 12:28, celkově upraveno 1


Offline - Poslední varování Profil 
5. 1. 2023 12:19 Odeslat příspěvek
Můžeš to nějak upřesnit, to si jako koupíš ve Slevomatu nebo jdeš shánět levnou jízdenku, Mám si koupit ještě jednu jízdenku maďarskou, aby ses na to dostal levně do lázní?

Tak jsem hoť aspoň odkazy kde koupíš A, B+C

Tadys byl? https://youtu.be/oaLSa2fPw7M


—— takže každý den po práci na procházku a ještě si chtěl utahat o víkendu? :-) no to asi nejde provozovat moc dlouho, Ženská začne měnit priority.


Offline - Poslední varování Profil 
5. 1. 2023 12:34 Odeslat příspěvek
vpe: nemusi to provozovat kazdej weekend :) Problem dotycnych je, ze jsou casto tak zniceny kdyz jdou do prace, ze potom uz je clovek nikam nedostane. Bohuzel podobne info se me dostava i od pratel, neni to jen moje zkusenost.

Sam vim ze jsem mladou, hubenou slecnu vzal do lesa, zacala volat ze ji asi chci zabit, ze ten kopecek je moc! Rikam to je vtip? Je pravdou ze nejvic tento nesvar je asi u kuracek, vetsina kouri ciga. Soucasna pritelkyne jako nekurak s timto problem nemela.

Opak: jista kamaradka rikala, ze chtela aby s ni jel chlap do Japonska, skoncilo to tim, ze chlap lezi na gauci ve slipech, kouka na televizi a pak ani se neskladal na byt. Zatim co dotycna byt platila. Vzdy ale najde neco podobne a jeji sny jsou jen fantazie :D


Offline - Poslední varování Profil 
5. 1. 2023 12:54 Odeslat příspěvek
jo a nekteri jedou do Japonska, vyberou 171 309 Kč na film o Japonsku a za 7 let film neni :-D


Offline - Inventář Profil 
5. 1. 2023 12:55 Odeslat příspěvek
Neber to Patriku tak pesimisticky, ženské jsou různé. Jen to prostě zatím nebyla ta pravá.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260  Další stránka
Stránka 257 z 260 [ Příspěvků: 3896 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies