FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Potraviny v AKCI - co je dobře a co nikoliv?

Offline - Diskutér Profil 
20. 4. 2018 07:25 Odeslat příspěvek
Noxik píše
eR99: Muzete nejak presneji definovat ty vecerni hodiny?

Na prodejnu kam jsem zejména dříve chodíval byla sleva na pečivo aplikovaná po cca 20:00. Nyní už ji využívám velmi zřídka. Zkus se pobavit na prodejně K, kam chodíš s "pekařem". Třeba bude sdílný a do slev pečiva tě zasvětí jako kdysi mě... :-)

MarekVach píše
eR99:

Ale jasně, vím o tom. Ale když si koupíš 8 rohlíků a 1/4 chleba, tak tě to celý stojí např. 20-25 korun a ikdyby to bylo ve slevě, tak kvůli tomu si nebudeš měnit harmonogram dne. Když koupíš např. tabletky do myčky zlevněný z 499 korun na 199 korun, tak to už je jiná.

Samozřejmě, že na slevách na pečivu neušetříš tolik jako třeba na tebou zmiňovaných tabletách do myčky. Dělal jsem to ovšem zejména tak, že jsem na nákup do K chodil v době, kdy bylo ve slěvě pečivo a rovněž tablety do myčky (po 20:00)...

Jinak některé Kauflandy mají stejné večerní výprodeje v sekci zeleniny a ovoce. Slevy více jak 50 % - 70 % jsou běžné...
Poslední příspěvek

20. 4. 2018 08:04 Odeslat příspěvek
Pouzivam android aplikaci Moje letaky, je nejaka lepsi nez tato? Jde mi hlavne o to, kde zjistit slevove akce v marketech dopredu jeste pred spustenim akci.

20. 4. 2018 12:50 Odeslat příspěvek
U nás chodí letáky do schránky tak 4 dny před platností letáku. No ale když vezmeš roznáškovou brigádu letáků, tak to budeš vědět ještě o 1 den dřív. :-)

21. 4. 2018 08:06 Odeslat příspěvek
apryl: občas použiju Kupí.cz , jde mi zde lépe vyhledávat jednotlivé výrobky.

18. 5. 2018 15:27 Odeslat příspěvek
Kupuji zásadně, zásadně jen věci ze seznamu potřebných věcí, který mě vyhodí prográmek na sledování spotřeby, historie cen a porovnávající skutečné akční aktuální nízké ceny, ne ty, které často vydávají za nízké obchodníci Kolonizátoři.
Je třeba se zásadně vyhnout nezdravým a až toxickým (p)otravinám, typicky všechny salámy, mělněné "maso" a hlavně pochutiny narvané dodatečně rafinovaným cukrem jako jsou všechny sladkosti, čokolády a zmrzliny, zejména nekupovat prakticky jedovaté cukrem nebo sladidly napěchované limonády a vody, kde i "čistá" pitná voda z jedovaté PET lahve v sobě obsahuje vyluhované části chemikálií z PET a k tomu koktejl mikro částeček plastů a umělých vláken.
Relativně nezávadné jsou luštěniny, rýže, těstoviny ze semoliny, částečně ryby.
Prozíravý člověk má doma značné zásoby těchto základních trvanlivých potravin pro jistý případ, až tato civilizace dočasně nebo trvale "klekne".
Ještě nedávno jsem dospotřebovával zásoby nepravých sardinek za cenu 10,90 Kč. Dnes nejdou "sardinky" koupit pod 12,50Kč. Před asi rokem, se mi podařilo skoupit pravé sardinky v Kauflandu.

Offline - všude byl, všechno zná Profil 
18. 5. 2018 19:35 Odeslat příspěvek
A jakou vodu pijes? Tu chlorovanou z vodovodu? Preji dobre chutnani!

18. 5. 2018 19:58 Odeslat příspěvek
Z hlubinného vrtu....

20. 5. 2018 11:15 Odeslat příspěvek
Nespletl jsi si vodu z vodovou z vodou z bazenu?

20. 5. 2018 13:20 Odeslat příspěvek
Kdyz uz, tak "S vodou z bazenu" a nespletl.

20. 5. 2018 19:35 Odeslat příspěvek
Pisu na mobilu, tak si to hnidopisstvi nech od cesty.

Ohledne vody: chlor v kohoutkove vode je v zanedbatelnem mnozstvi na to aby skodil. Pokud ho nekdo citi, tak pomuze nechat pred vypitim odstat. Pripadne poridit filtr, pak uz je voda na 99% kvalitnejsi nez balena. U te balene nevis jak dlouho nekde stala a v jakych podminkach (teplo, svetlo) a kolik se tam mezitim pomnozilo mikroorganismu. Ohledne chemickeho znecisteni take neni tak panensky cista jak si myslis.

20. 5. 2018 23:13 Odeslat příspěvek
A ja nekde psal, ze preferuji balenou vodu? To je mi teda novina, zejmena za situace, kdy filtruji tu kohoutkovou a i menim ji i pH.

21. 5. 2018 14:10 Odeslat příspěvek
Pak tvuj komentar na neosobne postrada smysl.
Taky si o nem myslim sve, ale to neni duvod do nej bezduvodne kopat.

21. 5. 2018 14:38 Odeslat příspěvek
To neni bezduvodne, jak se do lesa vola, tak se z nej ozyva.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 28 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies