FinExpert.cz

Přihlásit se

smlouva na dobu neurčitou výpověd

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 4. 2019 17:14 Odeslat příspěvek
Dobrý Den, mám smlouvu na dobu neurčitou na pozici "recepční",kde pracuji více než 1 rok a chci vědět zda-li mám nárok na odstupné pokud dám vypověd sam nebo to musí byt ze strany zaměstnavatele dana vypověd?

A kdy mám nárok podporu v nezaměstnanosti? Mohu mít současně podporu v nezaměstnanosti na uradu prace a současně i mít odstupné od zaměstnavatele?

mám odpracováno více než 1 rok kde se v zakoniku prace uvadí že mam narok na odstupné ve vysi 2x průmerneho vydelku?(muzete mi prosim sdelit co je to presne prumerny vydelek?)

pokud ukončím pracovni pomer já sam, jakou musim dodržet vypovedni lhutu a pokud to bude vypoved ze strany zamestnavatele o jakou vypovedni lhutu se jedna?
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 7. 2019 01:03 Odeslat příspěvek
Dobrý den, pokud jste měl smlouvu na dobu určitou a zaměstnavatel Vás na ukončení pracovního poměru upozornil nejpozději 3 dny předem, pak Váš pracovní poměr skončil 01.04.2019

Jestliže jste po tomto datu dále docházel do zaměstnání s vědomím zaměstnavatele, který Vám od 04. 03. 2019 přiděloval práci podle pracovní smlouvy, považuje se pracovní poměr za uzavřený na dobu neurčitou. V tomto případě máte nárok na mzdu. Chcete-li pracovní poměr ukončit, pak buď podáním výpovědi s dvouměsíční výpovědní dobou, nebo dohodou ke konkrétnímu datu. S dohodou musí souhlasit obě strany.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies