FinExpert.cz

Přihlásit se




IČO - souhlas s umístěním sídla

Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 11. 2019 19:10 Odeslat příspěvek
Ahoj,
mohli byste mi prosím poradit, jak je to se souhlasem s umístěním sídla při zakládání živnosťáku?
Mám trvalé bydliště u rodičů, kde bych chtěl mít zřízené i sídlo, nebo jak se tomu přesně říká.

Jelikož nejsem majitel nemovitosti, budu potřebovat od rodičů souhlas s umístěním sídla?
Pokud ano, co všechno tam musí být uvedeno?
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
4. 12. 2019 12:19 Odeslat příspěvek
Výpis z katastru - dělá si notarka a volné souhlas majitelů Souhlasim s umístěním sídla firmy xyz v.....
Bez toho to soud nezapise.
Ptal jsem se když si koupím půlku baráku, tak přej potřebuji souhlas i dalších spoluvlastníků.


Offline - Diskutér Profil 
5. 12. 2019 01:38 Odeslat příspěvek
Nedávno založená živnost, u TP nechtějí souhlas s umístěním sídla. Byl jsem ve stejné situaci.

audiobullys: Ty asi myslíš sídlo právnické osoby, tam to zapisuje soud. Živnostníky řeší živnosťák sám.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 12. 2019 05:55 Odeslat příspěvek
Díky za odpovědi. Měl jsem trochu štěstí, že na prvním úřadu, kam jsem přišel, jim nešly systémy, takže to se mnou pán probral na místě, co a jak potřebuju.
Na adrese trvalého pobytu není ten souhlas pro živnosťák potřeba.


Offline - Diskutér Profil 
11. 12. 2019 20:36 Odeslat příspěvek
Jo četl jsem nadpis viděl jsem sídla tam mě napadlo že se ptá na firmu sro.
Co se tyce FO tak jako pronajímatel nemůžu s trvalým pobytem najemniku nic dělat. A moc to ani nejde těm joudum odhlasovat.
Kdysi mě ale bez problémů novej majitel bytu odhlasil, ale to je tak 13 let zpátky. Dneska plno keců a důkazů že tam nebydlej, pomalu celej barák jako svědky s sebou aby mi to dosvedcili.


Offline - Poslední varování Profil 
1. 3. 2020 02:37 Odeslat příspěvek
Si zaplat knzultaci, jak se to dela efektivne :-) Ze si ani nezapise anebo ho ukoncis kdy chces.

-- 1. 3. 2020 02:38 --

mimous píše
Ahoj,
mohli byste mi prosím poradit, jak je to se souhlasem s umístěním sídla při zakládání živnosťáku?
Mám trvalé bydliště u rodičů, kde bych chtěl mít zřízené i sídlo, nebo jak se tomu přesně říká.

Jelikož nejsem majitel nemovitosti, budu potřebovat od rodičů souhlas s umístěním sídla?
Pokud ano, co všechno tam musí být uvedeno?


Sidlo je v pripade OSVC adresa TP, takze souhlas zjevne nepotrebujes.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 3. 2020 08:19 Odeslat příspěvek
Tam kde mas trvaly pobyt, tam nepotrebujes souhlas pro zivnost. Bydlel jsem v najmu, mel tam trvaly pobyt, a zivnostak to normalne zapsal jako me misto podnikani.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies