FinExpert.cz

Přihlásit se

Výpověď smlouvy bez smlouvy?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 11. 2010 16:00 Odeslat příspěvek
Dobrý den, možná Vám to přijde trochu uhozené, ale všechno je jednou poprvé a radši se zeptám lidí s více zkušenostmi.

Chci teď změnit poskytovatele internetu. Bavili jsme se spolu po telefonu s mým současným poskytovatelem a prý mu mám zaslat klasicky výpověď ze smlouvy a pak poběží klasická dvouměsíční výpovědní lhůta. Já se ale obávám, že žádnou smlouvu spolu podepsánu nemáme.

On to totiž kdysi byl tak trochu nadšenec, který rozjel komunitní síť a poskytoval nám internet za platby, když mu přišly peníze na účet, tak nás neodpojil a jelo se dál. Za nějakou dobu ale "vyrostl" a udělal si z toho normální společnost s.r.o. , neboť tady bylo zákazníků dost vzhledem k špatné kvalitní dostupnosti internetového připojení. Takže už měl všechno ošetřené standardními smlouvami. Já mám doma jen potvrzení o nákupu Wi-Fi antény, aktivaci a poplatku za první měsíc služeb.

Každopádně co mě zajímá: Pokud jsme žádnou smlouvu nepodepsali, má na mě nějakou páku v případě, že bych přestal platit, krom toho, že mi odpojí internet? A můžu já po něm žádat předložení smlouvy, pokud řeknu, že jí nemám a chci jí vidět? Předpokládám, že se nakonec dohodneme jako lidi, ale zajímalo by mě, jaká mám práva a možnosti v téhle situaci.

Děkuji moc za vaše rady a přípomínky.
Poslední příspěvek

Offline - Inventář Profil 
22. 11. 2010 17:11 Odeslat příspěvek
Likas: rada je jednoducha, napis mu, at ti on posle jeho kopii vasi spolecne smlouvy, jinak ze mu okamzite prestavas hradit.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies